[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Яка вага металочерепиці

какой вес металлочерепицы

Зміст статті:

Скільки коштує металева робота на середньому важити?

Скільки важить металМетал є одним з тих типів покрівельних покриттів, які є найменшою вагою. Якщо говорити про вагу металу на основі 1 метра квадратного аркуша такого виробу, то в середньому ця цифра буде 4,5-5 кг. Відомо, що популярність металу обумовлена багатьма властивостями, які він має, і, звичайно, не останню роль в цьому відіграє невелику вагу продукту.

Легкість металу робить його привабливим покрівельний матеріал для багатьох домовласників, які прагнуть максимального полегшення процесу установки. Це особливо актуально в тих випадках, коли домовласник прийшов до рішення укласти покрівельний матеріал самостійно. У цьому випадку, ви дійсно хочете, щоб покриття було як адаптуватися до легкої і зручною установкою, як це можливо.

Щоб дізнатися точну масу листа металевої черепиці, потрібно знати:

  • Площа такого листа, і для його визначення бажано мати розміри виробу.
  • Тип профілю, в якому виробляється матеріал, зокрема важливо знати висоту хвилі.
  • Особливості сталевої композиції і захисних шарів.

Що впливає на вагу продукту?

Вага металевої черепиці визначається особливостями конструкції і специфічними характеристиками виробу, що належать певній збірці або лінійці виробника. Існують як загальноприйняті стандарти, що стосуються ваги матеріалу, так і реалізовані виробниками, які розробляють унікальні технології виробництва.

Найбільш впливовими факторами є:

  • Товщина металу. Сталь, що використовується у виробничому процесі, може бути різної товщини. Найчастіше ця цифра 0.35-0,5 мм, але все ж різні виробники використовують сировину різних рослин, тому потрібно уважно ознайомитися з даними конкретної продукції. Відповідно, чим більше Товщина сталевого листа, тим більшим буде показник ваги.

  • Рельєф виробу. Чим більше Глибина місцевості, яка має металочерепиця , тим більше сировини було витрачено на його виготовлення. Таким чином, зважування такого листа буде більше, ніж з профілем середньої висоти. Більшість типів профілів мають плюс або мінус однакову висоту профілювання, але ще є кілька таких варіантів, які мають хвилю набагато більше, ніж класичні види хвиль.

  • Склад сталі. Металевий покриття виготовляється зі сталі, але не всі домовласники вважають, що сировина, що використовується для виробництва, може мати різні композиції. Це залежить від складу стали, скільки він важить. Іноді для більш загартованих характеристик більш дорогий варіант сировини, що має домішки важких металів, таких як мідь.

  • Склад захисних покриттів. Не те щоб вони були найбільш впливовими факторами, які визначають кінцевий вага виробу, але все ж від товщини гальванізації шару і типу полімерного покриття можна змінювати вагові характеристики покрівельного матеріалу. Мінімальний і максимальний вміст цинку буде чітко помітним для кінцевої ваги металу. Аналогічним чином, полімерні покриття-є ті, які мають меншу питомою вагу, і є ті, які застосовуються товщі шару, що означає, що вага продукту буде збільшуватися.

Які переваги невелика вага листа?

Завдяки тому, що якість продукції завжди супроводжується технічною документацією, покупець може з легкістю дізнатися, наскільки продукт важить безпосередньо з таких документів. До речі, відповідальні виробники завжди вказують тільки достовірну інформацію в такій документації і тому вам не доведеться сумніватися в наданих даних. Металошукачі цінують домовласники і будівельники за багато характеристик, а вага несе відповідальність за такі переваги використання матеріалу:

  1. Через невелику вагу листів не потрібно зміцнювати систему крокв, що означає, що сам процес будівництва полегшується і використовується менше будівельних матеріалів. Відповідно, домовласник економить без втрати якості покрівельних робіт і самої обладнаної покрівлі в кінці.
  2. Довговічність виробу також визначає той факт, що за рахунок оптимальних вагових характеристик, покрівельна конструкція залишається незмінною протягом багатьох років експлуатації, при створенні необхідної стійкості до зовнішнього впливів і впливів.
  3. Установка легша, ніж при використанні більш важких покриттів. Це значно прискорює терміни монтажу, і навіть процес транспортування і підйому листів до покрівлі примикає.

Чи впливає вага на установку покрівельного покриття?

sostav-металгичекой-черезлетаВідомо, що чим важче лист покрівлі, тим більше вимог до конструкції покрівлі і технології укладання матеріалу. У зв’язку з тим, що вага не більше 5 кг на квадратний метр, домовласник отримує можливість виконувати Покрівельні роботи самостійно. Для цього знадобляться мінімальні трудові і часові витрати, і відповідно є можливість економити. Якщо професійні будівельники повинні були взяти на себе бізнес, орендодавцем доведеться заплатити круглу суму за виконання таких робіт.

Легкість металевого листа дозволяє зробити ваш дах міцним і в той же час не ускладнювати процес прокладки. Як бачите, невелика вага дійсно є одним з найбільш важливих переваг, які дозволили цьому виду покриття для дахів даху стати найпопулярнішим на ринку і в області приватних будівель.