[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Покрівельні роботи

НАШ ПРАЙС-ЛИСТ:

Вид монтажних робіт Одиниця виміру Ціна, в грн.
Монтажні роботи
Монтаж кроквяної системим.кв.140 грн
Монтаж обрешітким.кв.60 грн
Монтаж контробрешетуванням.кв.20 грн
Монтаж підстави з плит OSB-3кв.м.30 грн
Монтаж підстави з обрізного пиломатеріалукв.м.30 грн
Ізоляція покрівлі
Монтаж пароізоляціїм.кв.20 грн
Монтаж гідроізоляціїм.кв.20 грн
Монтаж теплоізоляції (утеплювача)м.кв.85 грн
Укладання підкладкового килима під мягку черепицюкв.м.30 грн
Монтаж покрівельного покриття
Укладання металочерепицім.кв.80 грн
Монтаж бітумної черепицім.кв.100 грн
Монтаж цементно-піщаної черепицім.кв.190 грн
Монтаж керамічної черепицім.кв.200 грн
Монтаж композитної черепицім.кв.125 грн
Підшивка звисів покрівлі
Монтаж софітам.п.250 грн
Монтаж вагонким.п.180 грн
Додаткові роботи
Хімічна обробка пиломатеріалівм.куб.480 грн
Установка ковпаків / флюгарок на димохідштдоговірна

 

Покрівельні роботи в Києві та Київській області

 

Покрівельні роботи – це комплекс робіт, який складається з монтажу, облаштування, утеплення та ремонту даху. Реалізація таких послуг повинна надаватися досвідченими і кваліфікованими фахівцями.

Компанія С-КРОВЛЯ виконує покрівельні роботи в Києві та області. Ми спеціалізуємося на всіх видах покрівельних робіт – від простих до складних. Працюючи в цьому напрямку багато років, ми отримали величезний досвід, тому кваліфікація наших співробітників дозволяє професійно виконувати завдання різного ступеня складності.

Покрівельні роботи в Києві – від компанії С-КРОВЛЯ

Ми працюємо за такими напрямками:

home86Монтаж покрівлі різних конструкцій

Обслуговування (ремонт або реконструкція) даху

toolbox3Ремонт покрівлі: поточний, капітальний, аварійний

Технології будівництва не стоять на місці і постійно оновлюються і вдосконалюються – з’являються нові будматеріали, нові підходи до виконання тих чи інших будівельних робіт. На заміну класичного вигляду покрівельного матеріалу популярному закордоном, натуральної черепиці, прийшли сучасні – металочерепиця, гнучка черепиця і профнастил з різноманіттям асортименту. Різні властивості цих матеріалів і всілякі види покрівлі вимагають серйозної спеціальної підготовки до виконання покрівельних робіт. Вибираючи матеріал для даху, треба враховувати конструкцію і особливості будівлі, форму і нахил даху, щоб підібрати оптимальний варіант з технічної точки зору. Якісно виконана робота і точність вибору матеріалу стануть гарантією довгого терміну служби покрівлі та її бездоганного зовнішнього вигляду.

Виконуючи покрівельні роботи всіх видів складності, ми:

notebook88Використовуємо в роботі виключно сертифіковані і сучасні будівельні матеріали

solar12Застосовуємо найактуальніші розробки та новітні технології теплоізоляції, паро- та гідроізоляції

gear74Обслуговуємо комплексно – проектування, зведення даху, установка систем водостоку і кроквяних систем

constructions10Виготовляємо покрівельну конструкцію багатоцільового призначення

helmet6Кваліфіковано проводимо діагностику і реконструкцію даху

roof3Монтуємо різні види покрівлі, двосхилі і дерев’яні в тому числі

Компанія С-кровля має в арсеналі все необхідне обладнання і виконує монтаж металочерепиці висококваліфікованими фахівцями. Робота буде виконана професійно і точно в обумовлений термін. Ціна наших послуг залежить від особливостей монтажу в кожному індивідуальному випадку і прораховується після виїзду фахівця на об’єкт. Не забувайте, що безпека вашого будинку залежить від міцності і надійності покрівлі.

Замовити монтаж покрівлі можна зв’язавшись по телефону або електронною поштою. Наш фахівець надасть техзавдання з переліком послуг і кошторис на всі види робіт. Після укладення кошторису укладаємо договір.

 

Звертайтеся до нас при необхідності замовити покрівельні роботи Київ і Київській області (Буча, Боярка, Ірпінь, Глеваха, Вишневе, Васильків, Білогородка, Вишгород, Бориспіль, Бровари, Гореничі, Борщагівка, Стоянка, Коцюбинське, Гостомель, Білгородка, Обухів, Макаров, Бородянка, Хотянівка, Фастів, Біла Церква).

Покрівельні роботи можна також замовити за допомогою форми замовлення:

Види дахів

Складність виконання робіт залежить від виду даху. Вони бувають двосхилими, вальмовими, шатровими і плоскими.

 • Двосхилі – конструкція складається з 2-х площин, які спираються на стіни будівлі.
 • Вальмові даху – це з’єднання двох торцевих скатів трапецієподібної або прямокутної форми.
 • Шатрові – вершини 4-х трикутних скатів з’єднуються в одній точці.
 • Плоскі мають відмінну рису – невеликий кут нахилу (10 градусів) і застосування переважно в промисловому будівництві.

Монтаж покрівлі з металочерепиці

Вартість даху з металочерепиці під ключ буває кардинально різною, якщо використовувати найелітнішу продукцію і навпаки найдоступніший варіант. Як правило, прайс на покрівельні роботи, що надаються компанією, включає абсолютно весь перелік можливих робіт. Це дозволяє підрахувати досить точно попередню вартість покрівельних робіт. Домовласнику важливо розуміти порядок цифр, щоб оцінити свій бюджет та можливість придбання всіх необхідних матеріалів.

Коли будується дах ціна на м2 – це один із важливих критеріїв підбору матеріалів та пошуку компанії, яка виконає покрівельні роботи. Київ пропонує професіоналів у покрівельних питаннях, тому можете не перейматися тим, що буде
складно знайти грамотних покрівельників.

Якщо хочеться, щоб довго служив дах, ціна за роботу покрівельників – не найкращий варіант для економії. Коли за справу беруться дилетанти або просто ігноруються основні технологічні вимоги до процесу укладання металочерепиці, наслідки подібного монтажу складно передбачити. Це можуть бути постійні ремонти, так і неприємності у вигляді протікання, появи іржі або деформації покрівельних листів.

 • Яким критеріям мають відповідати покрівельні роботи.
 • Ціна на які матеріали найвища.
 • Які матеріали та аксесуари знадобляться при будівництві даху певної площі та конфігурації.

Ось перелік досить популярних питань серед звичайних домовласників, більшість з яких вперше стикаються із подібними завданнями. Як і у випадку з іншими покрівельними покриттями, монтаж металочерепиці, ціна якого завжди вища, ніж регіонах, вимагає деякого часу – це не тільки безпосередні роботи з облаштування покрівельного пирога, але і ряд підготовчих робіт.

Покрівельні роботи часто виконуються якісно, ​​адже хороша репутація для компаній у столиці дуже важлива і дозволяє залучати ще більше потенційних замовників.

Що включає прайс на покрівельні роботи?

Перелік монтажних послуг у більшості компаній приблизно однаковий. Бувають незначні відмінності, але все ж таки основна різниця полягає в тому, наскільки високо оцінює своїх фахівців компанії і наскільки виправдані чи справедливі подібні розцінки на дах. Ніхто не хоче переплачувати, тому сьогодні з’являється все більше тих, хто за можливості намагається обійтися без допомоги фахівців і монтують дах самотужки. Може високою якістю такі роботи не відрізняються, але економія виходить відчутна.

На сайті компанії «С-Кровля» ви зможете побачити повний перелік робіт з актуальними цінами, то вам буде легше визначитися з тим, кому варто довірити покрівельні роботи в Києві.

На покрівельні роботи ціна визначається:

 • Професіоналізм бригади, що виконується монтаж.
 • Репутацією фірми, що надає такі послуги.
 • Бажаними термінами монтажу металочерепиці.
 • Особливостями покрівельної конструкції та її площею.

На практиці використання дахів з металевої черепиці доведено рік у рік – добротні матеріали необхідні для створення міцного даху, не можна також ігнорувати сам процес укладання всіх шарів покрівельного пирога. Дайте запит на розцінки даху декількома компаніями і так вам буде легше знайти вигіднішу пропозицію, адже економія в такому великому будівництві можлива, якщо правильно підійти до вирішення цього питання.