[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Покрівельні матеріали

Металочерепиця
Бітумна черепиця
Профнастил
профнастил
Керамічна черепиця
Композитна черепиця
Гідробар'єр Паробар'єр
Покрівельні роботи
Водостічні системи
Софіт (підшива)
Хіт продажів

хіт продажів

Профнастил

Профнастил ПС-10

Новинка

-9%

хіт продажів

Відгуки наших клієнтів

Олег

03.09.2016

4

Доволен качеством, ценой и обслуживанием. Спасибо!

Любомир

15.07.2016

5

Спасибо скровля что помогли качественно облагородить спорт стадион! Доставка в сроки, цена низкая, качество отличное

Алексей

02.06.2016

5

Первый раз вижу такой серьезный подход к работе!Спасибо менеджеру Александру!Вам нужно его ставить начальником,а не менеджером

Олег

19.05.2016

5

Покупал профнастил на забор. Доволен качеством, ценой и доставкой

Костя

13.05.2016

5

Заказывал у ребят черепицу, теперь мансардные окна. Доволен, спасибо

Христина

22.04.2016

5

Мені як для жінки було важко розбиратися в процесі замовлення металочерепиці, але дякую Олексію, що витратив багато часу на мене та по поличках розклав всі переваги та недоліки товарів, допоміг з вибором, попередньо прорахував. Дома я поспілкувалася с чоловіком, ми узгодили, на наступний день підтвердила замовлення, доставка вже була через два дні, ми навіть не очікували на таку швидкість. Рекомендуємо друзям

Кирилл

18.04.2016

5

Советую скровля. Мало компаний которые действительно заинтересованы в качественном обслуживании клиентов,так вот здесь ребята молодцы. Я звонил нескольким фирмам, долго выбирал между многими факторами: цена, расположение офиса, стоимость доставки, приедут ли на замер. Также выбирал по разговору менеджера (кто реально знает толк в своём деле). Мой выбор в итоге был между двумя компаниями, скровля и ещё одна. Но в скровлю мне ехать далеко, что меня смущало. НО, когда мне перезвонил менеджер уточнить определился ли я с заказом, я был в удивлён, что Алексей записал мой заказ в точности до последнего слова, на замер были готовы приехать на следующий день, так как у ребят загруженность. А так как я заказывал полный комплект покрытия - замер и доставка бесплатная. Поэтому даже не думая я поехал хоть и дальше, но в фирму, которая заинтересована в своих клиентах

Михаил

08.04.2016

5

Был негативный опыт покупки профнастила в другой компании, обманули и продали неоригинальный товар. Обратился по советам в компанию скровля, пригласили в офис, показали образцы, показали гарантию на товар. При доставке проверил товар, метал с маркировкой, гарантией, доставка в оговоренные сроки и большой плюс, что компания не берёт оплату 100% сразу. Рекомендую

Богдан

06.04.2016

5

Компания с кровля - супер! Я затянул с заказом, черепица и комплектующие нужны были очень сроно, обзвонил несколько компаний, но здесь менеджер Алексей сказал, что доставят день в день. Я конечно сомневался, НО доставили В ТОТ ЖЕ день вечером, я был в шоке!!! Спасибо!!! Я очень доволен, всё успел!цвет этот супер!

Аркадий

03.04.2016

4

Благодарен компании скровля за оперативность и качество! Цены низкие, качество отличное.

Наші переваги
Низькі ціни
Низькі ціни

Наші ціни приємно дивують, а гнучка система знижок вигідна для оптових і постійних покупців.

Повний комплекс
Повний комплекс

У нас Ви знайдете не тільки все необхідне для будівництва та облаштування покрівель, а й зможете замовити монтаж покрівлі.

Професіоналізм
Професіоналізм

Рівень знань фахівців компанії «С-Кровля» дозволяє давати самі грамотні і компетентні консультації.

Чіткі терміни
Чіткі терміни

Замовлення оформляються і обробляються максимально швидко, також організуємо точну і швидку доставку.

На ринку покрівельних матеріалів присутні як вітчизняні, так і закордонні виробники, які постачають продукцію різної якості і цінової категорії. Який не має досвіду в будівництві людині досить важко визначити якісні показники матеріалу. В такому випадку можна у до допомоги фахівців в покрівельної галузі або орієнтуватися на тих виробників, які придбали бездоганну репутацію серед споживачів і мають багаторічний досвід.

Попередня заявка

  Кровельні матеріали

  Сучасна покрівлю та покрівельні матеріали для неї

  Покрівельні матеріали відносяться до категорії найбільш продаваних будівельних товарів на ринку. Величезний вибір матеріалів для покрівлі даху дозволяє підібрати товари для облаштування приватних заміських будинків і дач, для багатоповерхових житлових будівель, а також для об’єктів промислового і господарського типу. Не дивно, що матеріали для покрівлі будинку так затребувані серед покупців, адже вони необхідні для виконання:

  • Зведення даху з нуля в рамках облаштування нового житлового об’єкта.
  • Реконструкції існуючої покрівельної конструкції.
  • Дрібного ремонту покрівлі, навісів і перекриттів.

  Компанія «С-Кровля» знає точно, що для правильного вибору покупцеві доведеться витратити трохи свого дорогоцінного часу. Адже потрібно буде ознайомитися з різними видами покриттів, комплектуючих і аксесуарів, а також дізнатися, які властивості вони мають. Щоб покупка могла вважатися вдалою, також при виборі необхідно враховувати особливості експлуатації тих чи інших матеріалів в різних кліматичних умовах і для різних покрівельних конструкцій.

  Матеріали для даху

  Дах є одним з найважливіших елементів будь-якої будівлі. Вона забезпечує безпеку в будинку, служить для захисту від атмосферних опадів, дощової і талої води. З цієї причини важливо правильно підібрати відповідні покрівельні матеріали, які будуть повністю відповідати вашим вимогам. Сучасні пропозиції повинні відповідати кільком основним критеріям. Тільки їх співвідношення дозволить знайти правильне рішення, яке буде відповідати всім вашим вимогам. Сучасний підхід. Дуже важливо, що матеріали для даху були:

  • довговічними;
  • надійними;
  • практичними;
  • візуально привабливими.

  Дах зовсім не є тією конструкцією, яку хочеться постійно ремонтувати. Як зрозуміти, скільки прослужить матеріал? Необхідно врахувати два ключові чинники – зовнішній вигляд і якість монтажних робіт. Наприклад, термін служби натуральної черепиці може досягати 100 років, а ондулін може використовуватися не більше 25. Але ці показники не будуть грати ніякої ролі, якщо в процесі укладання не вдасться точно дотримати відповідну будівельну технологію. Також важливо приділити достатньо уваги типу будівлі. Від того, з якою метою використовується споруда, будуть залежати ті критерії, які висуваються щодо даху. Для котеджу, літнього будинку або лазні потрібно використовувати капітальну дах. Але для господарських будівель не користуються дорогими і довговічними будматеріалами. Конфігурація даху. В процесі вибору варто звернути увагу на те, про якому архітектурному вирішенні йдеться. Якщо дах буде плоскою, то для її створення можна скористатися металочерепицею. У разі конструкції зі складними формами такої будматеріал НЕ буде відповідним рішенням, тому що він потребує великих додаткових витрат.

  Щоб оформити скати, башточки або хребти, краще використовувати покрівельні матеріали на зразок гнучкої черепиці або аналогічного товару, що відрізняється невеликими фрагментами. Звичайно, при виборі кожна людина повинна врахувати свої фінансові можливості. При розгляді даного питання потрібно знати, що ціна будматеріалів визначається не тільки безпосередній вартістю квадратного метра черепиці або шиферу.
  Необхідно брати до уваги також доступність монтажних робіт і додаткове посилення кроквяної системи. Тільки з огляду на всі витрати, можна правильно визначитися з варіантом, відповідним для встановленого бюджету. У більшості випадків матеріали для даху, які використовують будівельники, поєднують в собі всі важливі переваги. Вони не вимагають особливих витрат на установку, мають невелику масу і досить довговічні. Якщо ж скористатися керамічною черепицею, то потрібно врахувати, що для її укладання буде необхідна дорога кроквяна система, а також непростий монтаж, виконати який самостійно буде важко.

  Зовнішнім виглядом також варто приділити достатньо уваги. Матеріали для даху повинні забезпечити відчуття завершеності конструкції. Не знаєте, де краще замовити покрівлю? Тоді звертайтеся до наших менеджерів, які з готовністю запропонують вам цікавий варіант. Ми працюємо в цьому напрямку вже багато років, тому можемо забезпечити своїх покупців якісною продукцією. Покрівельні матеріали, представлені на нашому сайті, мають усіма ключовими характеристиками, які відіграють важливу роль для покупців. Їх використання дозволить втілити найскладніший проект.

  Що повинен знати покупець, щоб купити матеріал для покрівлі

  Покупцеві необхідно знати, що є фактори, які можуть впливати на вибір:

  • Навантаження на кровлю. Сумарно навантаження на покрівельну конструкцію можуть бути дуже істотними, тому цей фактор завжди враховують при виборі та купівлі. Обраний виріб повинен буде витримувати максимальні навантаження, створені масою снігу в зимовий період, а також впливом вітру. Але є ще один важливий нюанс – виконуючи цю вимогу, необхідно намагатися також вибрати такий матеріал, який не створить надмірного навантаження на конструкції крокв. Як бачите, питання навантаження на конструкцію – один з найважливіших, тому для домовласників іноді простіше слідувати порадам професійних будівельників при виборі товарів, щоб не допустити помилок.
  • Характеристики експлуатації покриття. Покрівельний матеріал в залежності від свого виду має свої індивідуальні експлуатаційні характеристики. До них відносяться міцність, довговічність, стійкість до іржі і корозії, пожежна безпека та інші. У більшості випадків вибір характеристик ґрунтується на бажанні покупця, а за сумісництвом домовласника, максимально продовжити термін служби майбутнього даху.
  • Конфігурація покрівельної конструкції. Матеріали для покрівлі підбираються з урахуванням особливостей конфігурації конкретної даху, в залежності від якої вже можна вибирати той чи інший варіант покриття. Так, для деяких дахів зі складною геометричною формою не завжди легко підібрати такий матеріал, з яким буде легко організувати монтаж вироби.
  • Ціна покрівельних матеріалів. Не завжди будівництво власного житла означає, що домовласник має необмеженим бюджетом. Часто буває і так, що йому доводиться вибирати самі бюджетні будматеріали, в тому числі і для покрівлі даху будинку. Крім вартості самого покриття, має значення і рівень витрат на виконання монтажу.

  Ще одним з важливих чинників вибору є естетичний аспект, адже саме зовнішні дані майбутньої покрівлі відіграють особливу роль при виборі товарів.

  Де краще купити покрівельні матеріали в Києві

  Сьогодні для покупки всіх необхідних товарів вже не доводиться шукати магазин покрівельних матеріалів, адже досить відкрити пошукову систему і знайти поблизу інтернет-магазин, який може запропонувати все для покрівлі. Компанія «С-Кровля» пропонує зробити свій вибір, не виходячи з дому, адже на нашому сайті:

  • ціни завжди актуальні,
  • асортимент регулярно поповнюється гідними варіантами покриттів,
  • детально розписані всі характеристики і дані виробів,
  • є можливість отримання онлайн-консультації,
  • можна знайти і купити все для покрівлі, ціна яких нижча, ніж у конкурентів.

  Як влаштована конструкція покрівлі

  Дах не можна назвати простим елементом, адже вона складається з непростої конструкції і ряду шарів:

  • Крокв.
  • Обрешітки і контрообрешеткі.
  • Паро- та гідроізоляції.
  • Утеплювача.
  • Покрівельного покриття.

  Підстава несучої конструкції – це крокви, які функціонально виконують підтримку обрешітки і приймають на себе не тільки вага самого даху, а й майбутніх навантажень ззовні – тиску вітру і снігових мас. Кроквяний каркас профнастил для кровлиотлічается високими параметрами жорсткості за рахунок додаткових елементів. Для зведення крокв використовують дерев’яний брус певного перерізу (все залежить від обраного покрівельного матеріалу), і металевий куточок. Саме система крокв визначає майбутню геометричну форму даху, і буде відповідати за якість протистояння зовнішнім навантаженням.

  Щоб з’єднати крокви між собою, використовується дошка товщиною від 20 до 35 мм, за допомогою якої набивається решетування поперек крокв.

  Дах повинна бути захищена від усіх впливів зовнішнього середовища, тому для її якісного облаштування необхідно використовувати гідробар’єр, паробар’єр і утеплювач. За допомогою таких матеріалів можна створити необхідний мікроклімат не тільки в підпокрівельному просторі, але і вплинути на комфорт проживання в будинку. Запобігаючи проникненню вологи або її виникнення під дахом, можна не тільки продовжити термін служби окремих елементів конструкції, а й всього даху в цілому.

  Дуже актуальним на сьогодні є якісне утеплення будинків, тому і в покрівельних роботах не можна ігнорувати необхідність використання відповідного виду утеплювача.

  Уже для того, щоб почати монтаж самого покриття, необхідна контробрешетування. Вона монтується поперек обрешітки і поверх шару гідроізоляції. Функціонально контробрешетування – це не тільки підставу для кріплення покриття, але і можливість забезпечити зазор для вентиляції між кроквами і таким покриттям.

  Обираємо покрівельний матеріал для даху

  Для покрівлі даху в Україні представлені не тільки великим асортиментом, але і гідним вибором. Це означає, що ви не просто заплатите гроші, але і отримаєте якість і довголіття вироби. Купити покрівельний матеріал в Києві сьогодні можна в різних варіантах і за привабливою ціною. А все через те, що технології удосконалюються постійно, а заводи по виробництву щорічно збільшуються. Тому кінцевий споживач отримує ряд плюсів, серед яких найвагоміші – це:

  1. Великий вибір покриттів.
  2. Широкий діапазон цін.
  3. Можливість індивідуального підбору.

  Щоб визначитися зі своїм вибором, необхідно ще на етапі проектування об’єкта, проаналізувати і врахувати такі моменти:

  • Призначення будівельного об’єкта.
  • Особливості експлуатаційних і кліматичних умов.
  • Бажаний термін служби конструкції.
  • Необхідність економії.
  • Устетичні уподобання.

  Це, мабуть, основні чинники, які враховують при покупці клієнти компанії «С-Кровля». Проаналізувавши кожен з пунктів, ви можете правильно підібрати покрівельне покриття і зробити вдалу інвестицію в свою майбутню дах.

  Де замовити покрівельні матеріали в Києві

  Покрівельні покриття є різних видів, які між собою відрізняються вагою, міцністю, естетичністю і іншими характеристиками. Універсального покриття під всі запити не буває, так, одним підходить, наприклад, металева черепиця, інші вибирають бітумну, а третім взагалі досить звичайного профлиста. У компанії «С-Кровля» найчастіше клієнти вирішують купити покрівельний матеріал для даху одного з таких видів:

  • Метллочерепиця.
  • Бітумна черепиця.
  • Покрівельний профнастил.
  • Композитна черепиця.
  • Натуральна черепиця.
  • Цементно-піщана черепиця.

  До речі, саме в такій послідовності знижується інтерес до цих товарів. Найцікавішою все так і залишається металева черепиця, зовсім небагато їй поступається м’яка черепиця і простий металопрофіль, ну а дорогі вироби за типом композитної і керамічної черепиці завжди будуть цікаві тільки певному колу покупців.

  Всі перераховані варіанти покриттів в великому асортименті відтінків, характеристик і виробників представлені нашою компанією. Купити покрівельний матеріал для даху у нас ви зможете по відмінною ціною, ми ж зі свого боку допоможемо з грамотним підбором, якщо ви все ще не визначилися, і організуємо доставку швидко не тільки по Києву, але і в будь-яке місто Київської області.