[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Вибираємо характеристики металочерепиці

характеристики металлочерепицы

Зміст статті:

Металочерепиця не потрібна для реклами, адже її популярність може позаздрити будь-яким іншим видом покрівельного матеріалу. Протягом декількох десятиліть цей простий, доступний і дуже міцний матеріал служить найбільш надійним покриттям для різних дахів. Завдяки практичності роботи, установці і універсальності зовнішніх даних, вибір на користь такого матеріалу завжди виправдано і доречний.

Як технічні характеристики впливають на якість обслуговування?

Металочерепиця має ряд характеристик, які в тій чи іншій формі впливають на хід виробу і тривалість роботи самої конструкції покрівлі. Яким чином якість сервісу даного покрівельного покриття залежить від конкретних специфікацій виробу?

  • Товщина аркушів. Сталевий лист, покритий додатковими композиціям, має певну товщину. Цілком очевидно, що чим більший цей показник, тим надійніше буде захист виробу від деформації і будь-яких інших руйнівних впливів. При низькій товщині ймовірність того, що дах буде втрачати свої зовнішні дані завчасно, дуже велика. Але з огляду на вартість будівництва покрівлі і, зокрема, матеріалу для покрівлі, дуже нерозумно економити на такій покупці, адже в подальшому доведеться заплатити вдвічі.
  • Шар цинку. Метал захищений від впливу вологи і атмосферних опадів шаром цинку, який наноситься безпосередньо на сталеву підставу виробу. Чим вище щільність цинку в цьому захисному шарі, тим краще індикатори іржі і антикорозійного захисту-найнебезпечніші вороги для будь-якого металевого продукту.
  • Захисне покриття. Полімерне покриття різних видів застосовують у виробництві металочерепиці з ціллю, що домовласники мають можливість вибирати різну текстуру поверхні, матеріал в різних цінових діапазонах, і, звичайно, ті характеристики, які визначаються якістю такого захисного і декоративного покриття. Завдяки тому, що полімерний шар має дві важливі функції відразу, вважається одним з найважливіших кульок при цьому покрівельне покриття.

Якою повинна бути товщина металу?

Товщина листа може бути від 0,4 до 0,5 мм. Це значення несе відповідальність за міцність покрівлі, для здатності правильно витримувати всі зовнішні впливи, особливо ті, які можуть призвести до руйнівних процесів. Досить товста основа металевої черепиці є ключем до довгої служби вашої покрівлі, незалежно від особливостей кліматичної зони та інших особливостей експлуатації.

Найчастіше на ринку представлені вироби, які розрізняються за товщиною аркушів 0,45 мм. Цей параметр дійсно достатньо для того, щоб дах була безпечною і здатна виконувати всі цілі.

Невелика товщина листа може призвести до:

  • Скорочення терміну служби покрівлі.
  • Погіршення зовнішніх характеристик.
  • Деформуючі листи без можливості відновити їх до початкового стану.
  • Необхідно провести ремонт.
  • Додаткові витрати на ремонтні роботи.

Що являє собою оптимальний вміст цинку в захисному шарі?

Найкраще вважається, що рівень гальванізації в діапазоні від 225 до 275 грам на квадратний метр, і ясно, що максимальний параметр забезпечить найкращу якість роботи матеріалу, але в той же час вплине на формування ціни на такі Продукт.

ustroistvokrovliШар цинку є перешкодою, через наявність якого значно знижується вплив опадів на метал, зокрема, зменшує негативний вплив таких чинників на саму основу матеріалу. Завдяки розважливо вибору цинкування, ви зможете визначити не тільки життя покрівлі, але і період, протягом якого він буде виглядати пристойно і не буде іржавіти під впливом сильних дощів і постійного контакту з вологою.

Якщо ігнорувати необхідність ретельного вибору таких параметрів, як, наприклад, оцинкування м’яча, то всього за кілька років від початку експлуатації металочерепиці, ви, як домовласник, доведеться зіткнутися з безліччю неприємних моментів. Наприклад, це може бути поява іржі на поверхні вашої покрівлі, що підвищує ймовірність ще глибших руйнівних процесів, які можуть призвести до витоку покрівлі, а потім будуть відремонтовані. Це не мудро, щоб заощадити в цьому випадку, тому що витрати можуть рости багато разів, коли справа доходить до необхідності термінових ремонтних робіт.

Що ще потрібно знати покупцеві металу?

Якщо ви є потенційним покупцем металу, корисно знати, що цей матеріал може мати спеціальні маркування. Не всі виробники виконують таке маркування, що обумовлено деякою вартістю процедури. Але його присутність припускає, що покупець може отримати достовірну інформацію відразу після інспектування матеріалу.

маркіровка-металлочерена

Спеціально застосована інформація містить дані щодо виробника металу, товщини металу, вмісту цинку. Зважаючи на те, що неможливо візуально визначити всі ці характеристики, дуже зручно, що існує така особлива розмітка, яка не псує зовнішній вигляд металевих листів, а дозволяє дізнатися все, що так важливо для домовласника.

Вибираючи якісний метал, покупці завжди прагнуть ідеальне поєднання характеристик, зовнішніх даних і прийнятної ціни. Завдяки широким можливостям вибору на сьогоднішньому ринку покрівельних покриттів, домовласники завжди мають можливість купити металочерпицю, але з пристойними параметрами обслуговування.