[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Про компанію

Компанія С-Кровля є одним з найбільш надійних постачальників з 2012 року на ринку покрівельних матеріалів за цей час накрите понад 1200 дахів по всій Україні це більш 250000 м2. Наш офіс знаходиться в Києві і, приїхавши до нас, ви можете подивитися зразки найпопулярніших видів покриттів і оцінити всі їх переваги.

Передплата
Передплата
Наша компанія приймає мінімальну передоплату товар від 25%, все інше ви оплачуєте при отриманні
Швидкість
Швидкість
Ми виготовляємо металочерепицю і профнастил від 1 дня
Співпрацюйте з нами!
Співпрацюйте з нами!
Постійним клієнтам діє знижка
Як працює наша компанія
01

Ми постаралися надати максимум корисної інформації на своєму сайті, саме тут представлений весь асортимент продукції, яка є у нашої компанії, також на нашому ресурсі ви зможете знайти масу корисних статей, які можуть бути корисні в ході вибору і покупки покрівельних матеріалів.

02

Отримати консультаційну допомогу у виборі матеріалів можна не тільки по телефону, але і по електронній пошті, або відвідавши наш офіс, який знаходиться в Києві. Так вам буде значно простіше купити якісні матеріали для покрівлі, адже термін їх служби залежить від безлічі параметрів, на які ми і звернемо вашу увагу.

03

Доставка оформляється за вказаною вами адресою і в бажаний час. Як, правило, на виконання замовлення йде близько 2-5 днів, і залежить цей термін від обраного товару і його кількості.

04

Крім покупки матеріалів для покрівлі, наша компанія може запропонувати комплекс послуг по монтажу покрівлі. Професійний підхід до будівництва кожного нового об’єкта гарантує відмінний результат роботи.

Працюємо по всій Україні
Працюємо по всій Україні