[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Бітумна черепиця

Фільтр
Візуалізатор
Відгуки

Денис

11.08.2018

5

Заказывал в качестве комплектующих товаров. Цена ниже, чем у других компаний куда я звонил.

Игорь

25.07.2018

4

Доволен всем, но доставка перенеслась на один день, сделали скидку

Александр

17.06.2018

5

Как по мне самый красивый цвет!

Наталия

10.05.2018

4

Моя крыша супер получилась!!! Спасибо ребятам за совет, товар оригинальный, с гарантией, при доставке товар не постарадал. Немного задержалась доставка

Ольга

24.04.2018

5

Мне, как для женщины, был очень важен красивый цвет крыши дома)) выбрали с Алексеем нереально красивый цвет черепицы, качественного производителя, цена подошла, товар был готов даже раньше поставленного срока. Очень довольна. Только жаль, что нет здесь возможности прикрепить фото моей обалденной крыши, я бы похвасталась)

Особливості та склад бітумної черепиці

Купити бітумну черепицю допоможе докладний опис її структури, яка складається з двох шарів бітуму, нанесених на армуючої основу і захисних шарів (нижній і верхній).

Верхній шар у вигляді посипання, оберігає від опадів. Його склад визначає якість і ціну матеріалу. Гранули можуть мати різну конфігурацію і колір.

Бітум, застосовуваний для виготовлення черепиці, буває двох видів – окислений (застосовується у виробництві недорогих виробів, типу економ-клас) і модифікований, дорожчий (надає гнучкість). Тип і товщина бітуму, так само відображені в ціні черепиці.

Армуючий шар має на увазі під собою стеклохолст і поліестер. Щільність скловолокна визначає міцність самої бітумної черепиці. Поліестер служить як захист.

Нижній шар запобігає від склеювання. Цю функцію бере на себе пісок або плівка.

Бітумна черепиця в місті Київ запропонована в різних варіаціях, відповідно до попиту і побажань, але наша компанія може запропонувати найвигідніші умови.

Переваги бітумної черепиці

 бітумна черепиця

Мала вага

Дуже маленький вага, всього 5 кг на 1 кв.м

 Home-128

до корозії

Бітумна черепиця володіє відмінними до корозії властивостями

 Clock-128

Долговечноть

Чи не малий термін служби – від 30 років і більше

 Mute-128

Звукоізоляція

Відмінна звукоізоляція, завдяки м’якій фактурі

 PriceTag-128

Ціна

Бітумна черепиця недорого обійдеться завдяки низькому відсотку відходів при монтажі

 Info-128

Асортимент

Різноманітність кольору і форми підійде різних архітектурних задумів

 Enter-128

Ударопрочность

Ударопрочность перевершує всі інші види покрівельних матеріалів

 EditDocument-128

Тримає тепло

Має низьку теплопровідність, що дозволяє обходитися без утеплювача

Бітумна покрівля

Які переваги бітумної черепиці? Коли необхідно підібрати відповідні покрівельні матеріали, сучасній людині важливо отримати широкий вибір варіантів, щоб можна було порівняти їх особливості і знайти найбільш відповідне рішення. З цієї причини будматеріали замовляють в спеціалізованих магазинах, де зібрані новітні і популярні товари.

 Бітумна покрівля

Одним з кращих рішень, доступних сьогодні кожному покупцеві, залишається м’яка покрівля, яка в нашій країні тільки починає набирати популярність, хоча в західних країнах ефективно використовується вже багато десятиліть. З її допомогою вдається створювати надійні і довговічні даху, які відрізняються стильним зовнішнім виглядом.

Також потрібно врахувати, що матеріал володіє численними перевагами, які дозволяють йому випереджати інші аналоги. Тому при виборі матеріалу для даху даного варіанту завжди потрібно приділяти належну увагу.

Структура матеріалу. М’яка черепиця також називається бітумної або гонтом. Вона являє собою матеріал у вигляді плоских листів, розрізаних на невеликі фрагменти. Зазвичай розміри досягають 100х33 сантиметри, а одна зі сторін доповнюється вирізами. Процес виробництва матеріалу відрізняється технологічністю і використанням сучасних компонентів. Бітумна покрівля може мати різноманітну форму:

Це означає, що кожен покупець зможе підібрати відповідні за формою і розмірами матеріали для створення міцної і теплою даху. Які ще декоративні особливості притаманні матеріалу? У процесі його виробництва використовуються різні декоративні посипання у вигляді грануляту, що забезпечує можливість створення різних відтінків. Тому не важко буде знайти матеріал, який буде відповідати обраному стилю.

Бітумна черепиця Київ отримала всі свої відмінні риси, завдяки особливій будові. Для її виробництва використовується спеціальна основа, якої зазвичай виступає склотканина. Підстава є своєрідним каркасом або арматурою, яка дозволяє з’єднати шари окисленого бітуму між собою. Крім просочення, виробники користуються полімерними добавками, які дозволяють підвищити показники міцності, а також збільшити ступінь пластичності та стійкості виробів перед деформацією.

М’яка покрівля

М'яка покрівля М’яка покрівля, ціна якої демократична, відрізняється використанням сучасних технологій, що позитивно впливають на її експлуатаційні якості. Верхня поверхня зазвичай покривається мінеральним гранулятом, що дозволяє урізноманітнити колірну палітру матеріалу, а також забезпечити для нього додатковий захист від зовнішніх факторів. Посипання дає можливість підвищити стійкість матеріалу перед УФ-променями.

Щоб бітумна черепиця, купити Київ можна, відрізнялася максимально простим і зручним монтажем, тильна поверхня зазвичай має спеціальний склеювальний шар, який зверху покривається поліетиленовим покриттям. Останнє необхідно для того, щоб в процесі транспортування вироби не склеювалися між собою.

Де застосовують матеріал? На сьогодні гнучка черепиця залишається вигідним рішенням для кожного покупця. З її допомогою можна створювати даху, мають ухил більше ніж 12 градусів. Матеріал відмінно підходить для створення нового покриття, а також для виконання реконструкції старих і пошкоджених дахів. В останньому випадку досить просто закріпити листи матеріалу поверх пошкоджених ділянок.

М’яка черепиця, ціна якої перед вами, є відмінним рішенням для об’єктів, що перебувають у суспільному та приватному власності. Також її можна бачити на промислових підприємствах. Особливістю такого будматеріалу залишається те, що з його допомогою можна впоратися зі створенням даху нестандартної форми.

Переваги використання. Чому сьогодні купити бітумну черепицю є одним з найпопулярніших запитів в мережі? Причин тому досить багато. Матеріал дозволяє займатися створенням покрівлі з мінімальним показником відходів. Його використання дає можливість скоротити витрати на ремонт або укладання даху. Різні атмосферні явища залишаться непоміченими жителями будинку, адже матеріал зовсім безшумний. З цієї причини опади у вигляді граду або дощу не створюватимуть дискомфорт, навіть якщо людина знаходиться в мансарді.

Завдяки застосуванню сучасних матеріалів , бітумна черепиця, ціна в Києві якої залишається оптимальною, не схильна до корозії. Висока вологість не стане причиною її деформації і гниття. Різні шкідники НЕ будуть руйнувати її, адже вона несприйнятлива до біогенних середах. Гнучка черепиця, ціна якої доступна, може бути замовлена ​​на представленому сайті.