[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Утеплювач

Фільтр
Візуалізатор
Відгуки

Мирослав

07.11.2016

4

Выбирал черепицу для себя, поэтому делал акцент на качество. У ребят самые приемлемые цены на рынке. Менеджер Александр - профессионал своего дела. Доволен

Кирилл

27.10.2016

5

Мне понравилась качество работы компании с-кровля, всё выполнили в срок, пригласили в офис, проконсультировали по видам металлочерепиц. У ребят много образцов, выбрал себе хороший водосток и комплектующие. Доволен

Миша

17.09.2016

5

Узнал о компании , когда они замеряли крышу соседу. Понравились по разговору, пригласили в офис, выбрал товар. Очень доволен

Олег

03.09.2016

4

Доволен качеством, ценой и обслуживанием. Спасибо!

Любомир

15.07.2016

5

Спасибо скровля что помогли качественно облагородить спорт стадион! Доставка в сроки, цена низкая, качество отличное

Утеплювач і його види

Утеплювач – це теплоізоляційний матеріал, який застосовується з метою зберегти тепло в будинку або будівлі. Утеплювачі значно знижують тепловтрати, особливо це актуально взимку.

Завдяки використанню утеплювача можна:

  • Знизити витрати на опалення.
  • Уникнути проблеми сирих кутів і стін за рахунок рівномірного розподілу тепла в будинку.
  • Забезпечити комфортну звуконепроникність приміщення.
  • Підвищити пожежобезпечність будівлі.

Найпопулярніші утеплювачі для стін і фасадів – це скловата і мінеральна вата.

Скловата і плюси її використання

Скловата – це волокнистий тип утеплювача, який отримують в результаті плавлення скломаси. Сучасні високі технології значно вдосконалили склад і характеристики скловати за останні десятиліття. Такий матеріал досить універсальний і може бути використаний для дахів різних форм, для стін (внутрішніх або зовнішніх перегородок).

Плюси скловати:

logistics3 (1 )

Гнучкість матеріалу дозволяє перевозити і зберігати його в спресованому вигляді, відновлення обсягу і форми після розпакування відбувається дуже швидко.

sound16

Скловата прекрасно ізолює будівлю від проникнення різних звуків і стійка до займання.

home87

Можливість використання на будь-якій поверхні завдяки еластичності матеріалу.

printer33

Різні форми випуску (рулони або плити) задовольняють будь-які завдання. Плити більш витривалі перед значними навантаженнями без втрати форми і властивостей.

Мінеральна вата і її переваги

 утеплювач Мінеральна вата – це волокнистий теплоізоляційний утеплювач , який отримують з гірських порід (кам’яна вата) або металургійних шлаків (шлаковата). Волокниста структура забезпечує низьку теплопровідність матеріалу.

Плюси мінеральної вати:

  • Відноситься до негорючих матеріалів
  • Забезпечує відмінну звукоізоляцію
  • Володіє хімічною і біологічною стійкістю
  • Не викликає корозію металевих конструкцій, утеплених таким матеріалом.
  • Легкість робіт по утепленню таким матеріалом дозволяє робити це без будь-якого досвіду.

Всім відомо, що потоки тепла піднімаються вгору і або залишаються, або проходять назовні через холодну дах. З нинішніми цінами на газ і електроенергію кожен намагається використовувати як-якнайменше. У цьому вам допоможе утеплювач даху будинку. Які можуть бути даху У будівельній галузі виділяють два типи дахів: – Під житлове приміщення; – Під горище. У першому варіанті утеплюють бічні стіни, частини перекриття і скати. Це дозволить не пропускати вологу і добре утримувати тепло. Другий варіант простіший, так як він служить обробній лінією між горищем і житлом. Тут утеплюють тільки перекриття. Як придбати хороший матеріал Щоб купити кращий утеплювач для даху потрібно знати основні параметри: – Нетоксичність; – Пожежна безпека; – Повітропроникність; – Водонепроникність; – Морозостійкість; – Густина; – Формостабільность – геометричні параметри матеріалу не повинні зміняться протягом великого часу. Всі ці фактори і визначають якість покрівельного утеплювача. Різновид утеплювачів На будівельному ринку України пропонують два види утеплювачів для дахів, як основні: – Мінеральна вата (або мінвата) – це волокнистий матеріал, який виготовляють із силікатних розплавів гірських порід. Володіє хорошим тепло- і звукоізоляційні властивості. – Скловата. Для його виготовлення використовують скловолокно. Поставляється у вигляді рулонів і плит. Відрізняються ці матеріали тільки щільністю, ціною і коефіцієнтом теплопровідності. Як правильно утеплювати горницю з різною покрівлею Відомо два типи покрівлі. До виборі утеплювача для кожної з них потрібно підходити обґрунтовано. Утеплення дахів з плоскою покрівлею дуже просте і не дороге. Так як вона рівна, утеплювач дуже зручно встановлювати. Утеплення дахів зі скатної покрівлею відбувається трохи важче. Адже роботи по установці будуть проводитися на нерівній поверхні. Оптимально підходить утеплювач середньої жорсткості на мінеральній основі. Також при роботі потрібно багато врахувати. Ціна і якість Щоб купити утеплювач для даху ми спочатку дивимося на ціну. Придбати якісну матеріал можна на всій території України, починаючи з Києва. Це стає можливим навіть не виходячи з дому, якщо у вас є доступ до інтернету. Адже на сьогоднішній час на сайтах можна знайти безліч пропозицій утеплювачів для покрівлі. Навіть пропонують онлайн-консультації з фахівцем і доставку матеріалу. Що ж з приводу цін, то вони коливається в залежності від якості і виробника.