[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Оплата

Готівковий розрахунок
Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Приват24
Приват24

Яким чином проводиться оплата?

Для початку ви визначаєтесь з бажаним переліком матеріалів, надаєте інформацію щодо кількості і бажаних термінів виконання замовлення.

01. Наш менеджер прораховує вартість замовлення, озвучує її замовнику і уточнює інформацію щодо термінів доставки замовлення.

02. Оплата здійснюється по передоплаті, мінімальна 25% після чого ви отримуєте всі необхідні документи, що підтверджують факт оплати.

03. Далі залишається почекати кілька днів для виконання замовлення, після чого він буде доставлений в зазначений вами місце в зазначений час, після чого ви оплачуєте повну суму товару.

Компанія «С-Кровля» впевнена, що завдяки зручності розрахунків з нами, клієнти залишаться задоволені мінімумом турбот, а також зможуть заощадити свій дорогоцінний час. Як свідчить практика, для більшості домовласників, тимчасові витрати рівноцінні грошовим, тому при першій-ліпшій можливості економії тих чи інших ресурсів, втрачати таку можливість не варто. Купуйте покрівельні матеріали та аксесуари у «С-Кровля» і вибирайте зручну форму оплати.