[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

5 НАЙПОШИРЕНІШИХ МІФІВ про металочерепицю

мифы о металлочерепице

Зміст статті:

З початком весни будь-які будівельні роботи посилилися, а особливо активно починають господарям будинку починати займатися облаштуванням покрівлі-її спорудження з нуля або повної реконструкції старого даху. Будівельна практика неодноразово довела, що саме металочерепиця може бути оптимальним вибором покрівельного покриття для будь-якого виду покрівлі.

На сьогоднішній день 70% українців віддають перевагу цьому виду покрівельного матеріалу. Проте покупці мають масу запитань, і вони не дають можливості визначитися з вибором. Які хибні уявлення про це покриття призводять до таких сумнівів покупців?

міфи про метал

Міф номер один. Це дорого.

Насправді, металевої черепиці не дорого, тому що якщо ви оцінюєте інвестиції, які будуть нести домовласник і вигоди від операції, що він отримує, стає очевидним, що така покупка цілком доречно і навіть дуже Розумні. Це найкраще покриття на ринку сьогодні з точки зору співвідношення ціна-якість, тому що:

 • Матеріал не вигоряють з плином часу, не втрачає своїх зовнішніх даних, зберігає насичений відтінок і однорідність кольору.

 • Термін служби продукту може досягати близько 30-50 років, але залежить від цілого ряду чинників, включаючи специфічні технічні характеристики виробу.
 • Ймовірність того, що вам потрібно буде відремонтувати або замінити покриття під час життя є мінімальним, що означає, що ви заощадите на майбутніх витратах, пов’язаних з експлуатацією покрівлі.
 • Якщо порівняти ціни на метал та інші покриття, можна відзначити для себе, що такі варіанти продуктів, як натуральна, композитна і цементно-піщана черепиця може бути в рази дорожче металочерепиці.
 • Вартість покрівлі з використанням такого покриття буде також мінімальною, а в деяких випадках можна навіть прокласти покрівельний матеріал самостійно.

Міф про номер два. Дуже неекономний охоплення.

Дійсно, споживання цього продукту буде залежати від багатьох чинників і стверджувати, що в результаті установки буде багато відходів не може бути настільки категоричним. Кількість відходів буде залежати від:

 1. Особливості конструкції покрівлі і самої форми покрівлі. Звичайно, якщо дах має хитромудрі форми, то очевидно, що не зовсім пластиковий метал не можна вважати оптимальним рішенням. Але якщо ви готові до такого результату, постарайтеся грамотно проводити розрахунки на етапі вимірів покрівлі.
 2. Особливості металочерепиці, а також форма її профілю. Ринок представляє продукцію в різних хвильових варіантах, а деякі з них мають симетричну або навпаки асиметричні хвилі, і це також впливає на хід установки і кількість відходів.
 3. Грамотність фахівці, які виконують початкові виміри, а також будівельники, які виконають прямі покрівельні та монтаж всіх додаткових елементів і фурнітури.

Якщо врахувати всі ці чинники, то ви зможете домогтися оптимального споживання придбаної продукції і значно зменшити відходи, і тим самим заощадити ваші гроші.

Міф третій. Покрівля з металу-найгучніший з усіх

Дах може створювати досить неприємні і дратівливі звуки під час дощу, але такий дах стає галасливим тільки з однієї причини і вона далека від використання металочерепиці. Якщо дах неправильно монтується, звичайно, стукіт на металевий наліт стає гучним, але якщо в структурі покрівельного торта є всі необхідні шари для забезпечення звукоізоляції, то подібні явища з вашою покрівлею не будуть Відбудеться. Найпоширеніші помилки монтажу, які призводять до шуму:

 • Використовувати недостатнє самокорізи, щоб заощадити гроші або через незнання правильної технології вкладення матеріалу.

 • Сипучі підгоки аркушів матеріалу один до одного або до решетування себе через те, що Фрези слабо затягнуті.
 • Ігнорування рекомендацій виробника щодо використання конкретних матеріалів при облаштуванні покрівлі з металу.

Отже, ми з’ясували, що може викликати шум покрівлі, і тепер ви точно знаєте, що проблема не в металі, а в неможливості впоратися з таким матеріалом.

Міф чотири. Метал дуже схильний до іржі.

криша-из-черезлетаНемає ніяких сумнівів в тому, що для будь-якого металевого продукту вплив вологи особливо небезпечний. Це те, що метал починає іржавіти, є корозія, а потім продукт просто втрачає всі свої функціональні можливості і, швидше за все, може вимагати негайної заміни. І це одна річ, коли вона rusts, як паркан, і це впливає тільки на естетичний аспект використання матеріалу, і зовсім інше, коли проблема впливає на дах. Адже в цьому випадку, крім естетичних недоліків почнуть проявити себе і оточуючих-дах може приступити до витоку і, відповідно, завдати значної шкоди всьому майну у вашому домі.

Якщо ви все-таки сумніваєтеся в доцільності придбання матеріалу, ми з повною впевненістю, спираючись на довгострокову практику продажу і монтажу таких дахів, Запевняємо, що покрівля з металу не буде іржавіти, якщо сам покриття буде мати оптимальний шари захисту.

Ці шари:

Цинк

Шар цинку забезпечує належний шар захисту від впливу вологи і запобігає матеріалу від іржі і корозії, навіть якщо він знаходиться в постійному контакті з осаду.

Полімер

Шар високоякісного полімеру дозволяє уникнути швидкого руйнування металевої підстави, тому що навіть якщо подряпаний дах, подряпини не будуть проникати за межі полімерного шару, що означає, що волога не буде просочуватися безпосередньо на сталевий лист.

Міф п’ять. Монтаж покрівлі з металу-складний процес

Було доведено, багато разів, що метал майже найпростіше обробляти матеріал, який легко монтувати незалежно від досвіду тих людей, які будуть виконувати монтажні роботи. Зручність використання цього продукту також, що ви можете замовити листи в розмірах, з якими ваша установка буде зроблено набагато швидше і простіше.

Сподіваємося, що ця інформація стала корисною для вас, і тепер ви не сумніваєтеся, що покрівля з металочерепиці є оптимальним рішенням в сучасних будівельних умовах.