[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Мансардні вікна

Фільтр
Візуалізатор
Відгуки

Вова

13.04.2018

4

Заказывал на ангар, очень доволен и качеством и доставкой. При доставке товар целый, приятный менеджер и водитель. Заказывал дистанционно, в офис не приезжал, почитал отзывы и решил купить здесь. Не пожалел. Только сделайте услугу заноса метала во двор..

Ангелина

11.04.2018

3

Не совсем удобное для меня расположение, но у компании приятные цены, толковый персонал. Доставка немного задержалась из-за пробок, но с черепицой всё в порядке

Лёша

05.04.2018

5

Спасибо большое менеджеру Алексею за доброту, вежливость и профессионализм. Видно, когда человек любит своё дело. Компания молодцы! Развивайтесь! Всем доволен

Алексей

16.03.2018

5

Очень понравилось обслуживание, приятные цены, доставка в сроки. Понравился офис, много образцов, менеджер молодец! Буду обращаться!

Сергей

13.10.2017

5

Всё понравилось! Рекомендую мансардні вікна Мансардні вікна – це прекрасна можливість надати приміщенню особливого затишку і комфорту і провітрити його при необхідності. Мансарда – це додатковий простір під дахом, яке може бути облаштовано як спортзал, місце для відпочинку і робочий кабінет. Буває, що це місце під дахом – це просто горище. Для забезпечення гідного рівня комфорту в приміщення, потрібне гарне освітлення. Оскільки мансардні вікна будуть розташовані під нахилом, вони зможуть пропускати більше світла всередину приміщення – незначні хитрості монтажу дозволяють забезпечити відмінне освітлення за допомогою навіть маленького розміру вікон.


В кожному будинку є горище. Туди скидають все, що вже не потрібно, але зберегти необхідно. Але з ростом цін на будівельні матеріали, житло, людина почала замислюватися про більш корисним використання цього приміщення.


З розширенням можливостей матеріалів, їх удосконалення, стало можливо зробити ще не одну додаткову кімнату замість захаращеного горища. Але перед будівельниками з’явилося багато проблем, які вирішили мансардні вікна.


Коротко про особливості вікон для мансарди.


Основними вимозі до приміщення, в якому можна жити є:

– світло;

– тепло;

– сухе повітря.


При нахилі даху звичайні віконця не підійдуть. Тільки спеціальні. Такими і є мансардні вікна.


Їх особливості:

– Встановлюються при нахилі від 15 до 90º, що дає можливість сонячного світла відмінно освітлювати приміщення.


– Витримують будь дощі, при цьому зберігати сухість всередині.


– Граматичні.


– Забезпечують теплоізоляцію будинку. Всім відомо, що газ і електрику в наші дні дуже дороге задоволення. Мансардні вікна оснащені склопакетами, які збережуть все тепло всередині будинку. Також деякі виробники комплектують віконні рами теплосберегающими блоками. Економія помітна відразу ж.


У чому різниця між мансардні вікна

На сьогоднішньому будівельному ринку існує багато варіантів мансардних вікон. Завжди потрібно добре розібратися в перевагах і недоліках кожної моделі. Давайте розглянемо їх ближче.  1. Існує чотири варіанти відкриття стулки за віссю повороту:

– З центральною – легко відкривається і фіксується;

– З піднятою – при відкритті виїжджає назовні;

– З верхньої – легко фіксується в будь-якому стані;

– З бічної – використовують для виходу на дах.


Вибір залежить тільки від потреб.  1. Матеріал, з якого зроблена рама теж може бути різний: дерев’яний і пластиковий. Зараз більшу перевагу має другий варіант, тому що не потребує додаткового захисту від вологи.

  2. Відмінності в склопакетах. Деякі віконця мають стандартний склопакет, а деякі можуть бути багатоваріантних. Це залежить від кількості камер, товщині скла, покриття на ньому.

  3. Аксесуари
  4. Ціна

Де ж можна купити

Придбати мансардне вікно можна на території України за доступну ціну на нашому інтернет сайті, причому консультацію фахівця ви отримаєте безкоштовно.


Але завжди пам’ятайте: хороших дешевих мансардних вікон немає.


Мансардні вікна – це затишок у вашому будинку

Мансардні вікна купити просто, але варто важливо підійти до питання покупки, адже споживач зацікавлений лише в найякісніших мансардних конструкціях, які можуть запропонувати тільки серйозні виробники.