[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Бітумна черепиця Shinglas

Фільтр
Візуалізатор
Відгуки

Вова

13.04.2018

4

Заказывал на ангар, очень доволен и качеством и доставкой. При доставке товар целый, приятный менеджер и водитель. Заказывал дистанционно, в офис не приезжал, почитал отзывы и решил купить здесь. Не пожалел. Только сделайте услугу заноса метала во двор..

Ангелина

11.04.2018

3

Не совсем удобное для меня расположение, но у компании приятные цены, толковый персонал. Доставка немного задержалась из-за пробок, но с черепицой всё в порядке

Лёша

05.04.2018

5

Спасибо большое менеджеру Алексею за доброту, вежливость и профессионализм. Видно, когда человек любит своё дело. Компания молодцы! Развивайтесь! Всем доволен

Алексей

16.03.2018

5

Очень понравилось обслуживание, приятные цены, доставка в сроки. Понравился офис, много образцов, менеджер молодец! Буду обращаться!

Сергей

13.10.2017

5

Всё понравилось! Рекомендую

Чому гнучка черепиця Shinglas гідна вашого вибору

Для домовласника дуже важливо, щоб обране покриття відповідало його очікуванням від експлуатації. Купити бітумну черепицю Шинглас означає вибрати елітну продукцію з тривалим терміном експлуатації і чудовими декоративними даними.

Чому варто замовити це покриття?

  1. По-перше, її витрата буде найоптимальнішим навіть на найскладніших покрівельних конструкціях, тому що вона відрізняється ідеальною пластичністю і гнучкістю.
  2. По-друге, кількість переваг цієї продукції просто неймовірно велика.
  3. По-третє, ціна на гнучку черепицю Shinglas повністю відповідає заявленим характеристикам. Це означає, що ви зможете використовувати виріб протягом того терміну, про який заявлено самим виробником.

Гнучка черепиця Шинглас, ціна якої вище деякої продукції інших виробників, перевершує її за якістю. Саме це і послужило причиною дорожнечі товару.

Проводиться матеріал в Росії, а її вартість залежить від:

Де купити м’яку черепицю Шинглас в Києві

Щоб вибір покрівлі був вдалим, потрібно не тільки вибрати кращого виробника. Важливо також, де саме ви зробите свою покупку. Всі колекції заводу представлені на ринку Києва і в тому числі компанією «С-Кровля». Щоб вибір кінцевого споживача був зручним і ефективним, йде розбивка на колекції. Угруповання виконана в залежності від:

Що потрібно знати про монтаж?

Багатьох покупців цікавить також питання укладання придбаного товару. Деякі домовласники хотіли б по можливості заощадити на будівництві, тому ще на етапі вибору покрівельного вироби дізнаються також про можливості його укладання власними силами.

Для товарів від ТехноНіколь така можливість передбачена. Особливо легко справляються із завданням її монтажу ті домовласники, які мають певні навички в будівництві даху.

Якісний монтаж – це один з факторів, які визначають подальшу долю конструкції і її довговічність. Тому ви повинні чітко розуміти, що від якості вами виконаної укладання гонту буде залежати багато чого:

Якщо ви не готові ризикувати такими вкладеннями, краще відразу довірити справу професіоналам. Вони виконають монтаж в обумовлені терміни і згідно з технологією укладання і рекомендацій виробника.

Продукція виробляється на сучасних заводах корпорації Техно-Ніколь в Литві і Росії близько 15 років. За цей час були вдосконалені технології виробництва з урахуванням тих факторів, які можуть впливати на властивості і якісні показники покрівлі. Різноманітні забарвлення (більше 30 відтінків) і форми нарізки задовольнять будь-який запит.

Про особливості провадження

Основа гонту виконана зі скловолокна, покритого вдосконаленим бітумом. Зверху слід базальтовий шар, а знизу – морозостійкий бітумно-полімерний шар. Гарантія від Техно-Ніколь – до 60 років.

На сьогодні ще не знайшли ідеального варіанту покрівельного матеріалу, за допомогою якого можна було б втілити навіть найскладніші декоративні задумки, але на першому місці поки що варто Шінглас. Вона являє собою заздалегідь нарізані гонт, що в своєму складі мають високоякісне скловолокно і модифікований бітум. Верхній шар кожного з листів має на зовнішній поверхні гранітну крихту. За рахунок еластичності і різноманітної кольорової гами, ви зможете втілити в життя будь-які варіанти дизайну вашого житла. Ціна на м’яку черепицю Шинглас буде залежати всього лише від необхідних вас обсягів. Купити Шинглас в Києві вам допоможе наша фірма «С-покрівля», досвідчені консультанти проконсультують вас, організують доставку і виконання покрівельних робіт в будь-якому місті України.

Список переваг