[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Бітумна черепиця Shinglas

Фільтр
Візуалізатор
Відгуки

Валентина

16.04.2017

5

Грех не оставить хорошей компании правдивый отзыв) Спасибо Алексею, даже хотелось отблагодарить человека, так как решил все вопросы с моей сложной крышей, ребята приехали замерили, приехали очень рано, в удобное для меня время. Быстро сориентировали по стоимости, сделали детальный просчёт, подобрали комплектующие. Думал будет много мороки с такой крышей, но ребятам как выяснилось всё под силу. Процветания вам и побольше клиентов

Олег

11.04.2017

5

Был горький опыт покупки утеплителя в другой компании и он оказался влажным в пачке... потраченные деньги зря.. Спасибо компании с-кровля за качественную продукцию и спасибо что разрешили оплатить заказ после осмотра товара. Спасибо, что пошли на встречу

Миша

05.04.2017

5

Всё супер, всё понравилось. Спасибо за доставку и замер!

Геннадий

03.04.2017

5

Долго сомневался какую металочерепицу выбрать, хотел и сэкономить и чтобы качественно было. Спасибо Алексею что проконсультировал, в офисе показал образцы, толково объяснил разницу между производителями и видами черепиц. Твёрдо решил брать качество=цена и не прогадал, благодарю за своевременную доставку.

Александр

01.04.2017

4

Хорошая компания, удобное расположение, менеджер толковый, товар привезли вовремя. Буду обращаться ещё.

Чому гнучка черепиця Shinglas гідна вашого вибору

Для домовласника дуже важливо, щоб обране покриття відповідало його очікуванням від експлуатації. Купити бітумну черепицю Шинглас означає вибрати елітну продукцію з тривалим терміном експлуатації і чудовими декоративними даними.

Чому варто замовити це покриття?

  1. По-перше, її витрата буде найоптимальнішим навіть на найскладніших покрівельних конструкціях, тому що вона відрізняється ідеальною пластичністю і гнучкістю.
  2. По-друге, кількість переваг цієї продукції просто неймовірно велика.
  3. По-третє, ціна на гнучку черепицю Shinglas повністю відповідає заявленим характеристикам. Це означає, що ви зможете використовувати виріб протягом того терміну, про який заявлено самим виробником.

Гнучка черепиця Шинглас, ціна якої вище деякої продукції інших виробників, перевершує її за якістю. Саме це і послужило причиною дорожнечі товару.

Проводиться матеріал в Росії, а її вартість залежить від:

Де купити м’яку черепицю Шинглас в Києві

Щоб вибір покрівлі був вдалим, потрібно не тільки вибрати кращого виробника. Важливо також, де саме ви зробите свою покупку. Всі колекції заводу представлені на ринку Києва і в тому числі компанією «С-Кровля». Щоб вибір кінцевого споживача був зручним і ефективним, йде розбивка на колекції. Угруповання виконана в залежності від:

Що потрібно знати про монтаж?

Багатьох покупців цікавить також питання укладання придбаного товару. Деякі домовласники хотіли б по можливості заощадити на будівництві, тому ще на етапі вибору покрівельного вироби дізнаються також про можливості його укладання власними силами.

Для товарів від ТехноНіколь така можливість передбачена. Особливо легко справляються із завданням її монтажу ті домовласники, які мають певні навички в будівництві даху.

Якісний монтаж – це один з факторів, які визначають подальшу долю конструкції і її довговічність. Тому ви повинні чітко розуміти, що від якості вами виконаної укладання гонту буде залежати багато чого:

Якщо ви не готові ризикувати такими вкладеннями, краще відразу довірити справу професіоналам. Вони виконають монтаж в обумовлені терміни і згідно з технологією укладання і рекомендацій виробника.

Продукція виробляється на сучасних заводах корпорації Техно-Ніколь в Литві і Росії близько 15 років. За цей час були вдосконалені технології виробництва з урахуванням тих факторів, які можуть впливати на властивості і якісні показники покрівлі. Різноманітні забарвлення (більше 30 відтінків) і форми нарізки задовольнять будь-який запит.

Про особливості провадження

Основа гонту виконана зі скловолокна, покритого вдосконаленим бітумом. Зверху слід базальтовий шар, а знизу – морозостійкий бітумно-полімерний шар. Гарантія від Техно-Ніколь – до 60 років.

На сьогодні ще не знайшли ідеального варіанту покрівельного матеріалу, за допомогою якого можна було б втілити навіть найскладніші декоративні задумки, але на першому місці поки що варто Шінглас. Вона являє собою заздалегідь нарізані гонт, що в своєму складі мають високоякісне скловолокно і модифікований бітум. Верхній шар кожного з листів має на зовнішній поверхні гранітну крихту. За рахунок еластичності і різноманітної кольорової гами, ви зможете втілити в життя будь-які варіанти дизайну вашого житла. Ціна на м’яку черепицю Шинглас буде залежати всього лише від необхідних вас обсягів. Купити Шинглас в Києві вам допоможе наша фірма «С-покрівля», досвідчені консультанти проконсультують вас, організують доставку і виконання покрівельних робіт в будь-якому місті України.

Список переваг