[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Сайдинг металевий

Фільтр
Візуалізатор
Відгуки

Павел

28.06.2021

5

Хороший знакомый посоветовал нам вашу компанию. Доставили быстро, в указанный срок, никаких проблем с доставкой не было. Менеджер помог выбрать данную черепицу, подробно проконсультировал. Думаю прослужит нам долгое время, спасибо! Буду вас рекомендовать друзьям.

Карина Скиба

09.04.2021

5

Решили заказать металлочерепицу Украина в с-кровле и ни разу не пожалели. Качество черепицы отличное. Доставили все вовремя. С покрытием проблем не было. Смотрится весьма не плохо.

Artem Komanchev

04.04.2021

4

Рассматривал несколько вариантов, остановил свой выбор исходя из стоимости, была приличная скидка, да и работа обошлась недорого. Цвет и качество устраивает более чем, такая крыша меня вдохновила на положительный отзыв о компании и сотрудниках.

Владимир

26.02.2021

5

Как по мне так самая практичная и красивая форма, всегда то что придумали сначала одно из лучших

Александр

10.02.2021

5

Покупал не у вас но стоит уже более 7 лет и все хорошо

Сайдинг металевий є одним із незамінних будівельних матеріалів, основним призначенням якого є обшивка фасадів. Також його називають блок хаус металевий, він має вдосталь якостей, які цінують споживачі та професійні будівельники. Розглянемо в деталях особливості будови, функціонування та основних переваг, що має виріб.

В чому полягає необхідність використовувати металосайдинг?

Євробрус металевий за своєю функціональністю та доцільністю використання є доволі вигідним матеріалом. Адже коштує недорого, але дозволяє суттєво покращити зовнішні дані будівлі та створити їй більше захисту від зовнішнього світу та його впливів. Якщо бути точнішим, то металевий сайдинг дозволяє:

С-Кровля в асортименті будівельних матеріалів має також і блок хаус металевий, адже він користується неабияким попитом. Купити сайдинг металевий в Києві можна в різних варіантах, адже асортимент передбачає наявність таких видів продукції:

Ціна на блок хаус металевий може коливатися в залежності від його технічних параметрів та виробника. Як і будь-який інший будівельний матеріал, він може бути виготовленим з різної сировини, відповідно і від цього фактору буде формуватися якість виробу та власне ціна на металосайдинг.

Що має в своїй структурі сайдинг металевий

Структурно матеріал виглядає, як матеріал на базі металевої основи із додатковими захисними складовими – цинковим та полімерним шаром. Щоб зрозуміти, як металевий сайдинг для фасада отримав свої технічні властивості, потрібно розібратися в його будові. До неї входять:

Щодо варіантів сировини, то виробники можуть використовувати сталь від різних постачальників – від перевірених зі світовими іменами комбінатів до нових, які можуть здатися ризикованими. Однак не варто відразу підозрювати недостатню якість виробу, адже металевий сайдинг для будинку має ті характеристики, які зазвичай вказані в супроводжуючій документації. Це є головним способом для перевірки, які технічні дані має продукція.

Ціна на сайдинг металевий в Києві дуже залежить від сировини та типу використаних захисних речовин. Чим кращі показники матиме євробрус металевий, вартість на нього теж буде вищою у порівнянні з більш простими за технічними характеристиками зразками.

У компанії С-Кровля замовити сайдинг металевий можна з імітацією під дерево або під дошку, адже це найбільш розповсюджений варіант вибору, особливо для сектору приватного будівництва.

Металевий сайдинг для паркану

Ще однією сферою, де активно використовується блок хаус металевий, є облаштування огороджувальних конструкцій. Дещо нагадує класичний металопрофіль, але загалом має:

В Києві ціна за м2 металосайдинга вказана з урахуванням товщини використаної у виробництві сталі, вмісту цинкового захисту та типу полімерного покриття. Не останню роль відіграє і репутація виробника, тому купити металевий сайдинг для будинку ви можете в підходящій ціновій категорії, обравши:

Використовуючи металевий сайдинг для паркану, домовласнику вдається досягти чудових показників міцності такої конструкції та урізноманітнити класичний вибір матеріалів для огорож.

Які переваги має металосайдинг

Очевидно, що популярність матеріалу викликана наявністю у нього безлічі переваг використання. З досвіду клієнтів компанії С-Кровля основними перевагами, якими вирізняється євробрус, є:

Доволі переконливий перелік вийшов, погодьтеся. Не вдасться замовити металосайдинг в Києві  в метрах погонних чи штуках, адже зазвичай вказується вартість на блок хаус металевий в м2. Обираючи цей практичний та зручний у використання матеріал, ви можете бюджетно оновити зовнішній вигляд будинку, фасаду, паркану. Виріб стане в нагоді, якщо ви в пошуку сучасного, витривалого і недорогого будівельного матеріалу.