[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Сітка для огорожі 3D

Фільтр
Візуалізатор
Відгуки

Геннадий

03.04.2017

5

Долго сомневался какую металочерепицу выбрать, хотел и сэкономить и чтобы качественно было. Спасибо Алексею что проконсультировал, в офисе показал образцы, толково объяснил разницу между производителями и видами черепиц. Твёрдо решил брать качество=цена и не прогадал, благодарю за своевременную доставку.

Александр

01.04.2017

4

Хорошая компания, удобное расположение, менеджер толковый, товар привезли вовремя. Буду обращаться ещё.

Никита

22.03.2017

5

Обзвонил много компаний для уточнения цен, заказывать планировал позже, но менеджер Алексей не забыл обо мне, перезвонил через время, даже записал адрес,замеры после первого звонка, я был приятно удивлён. Меня пригласили в офис, мы выбрали форму черепицы, производителя, менеджер помог выбрать цвет. Заказ сделал, доставку сделали через несколько месяцев, как и просил. Метал отличного качества, в целости, доставка вовремя

Витя

05.03.2017

4

Единственный минус в этой компании, что нет заноса во двор, нужны грузчики. Но спасибо водителю, что довёз товар в целости и сохранности, немного помог с выгрузкой, товар тот, который и оговаривали. Хорошая цена

Петро

08.02.2017

4

Дякую за допомогу у замірі, швидкий прорахунок та знижку. Товаром та якістю обслуговування задоволений

Сітка зварна на сайті компанії С-Кровля

Сітка зварна, яку пропонує компанія С-Кровля, відповідає всім вимогам будівельників і дозволяє зводити довговічні огороджувальні конструкції. Розшукуючи функціональне рішення в сфері будівництва надійного і міцного паркану, зверніть вашу увагу на секційні паркани, які є одним з найбільш затребуваних видів металевих огорож на сьогоднішній день. Не всім відомо, що паркан із сітки зварної може називатися секційним парканом, панельним огородженням або 3D парканом.

Широке застосування у всіх сферах, а також хороший набір характеристик і легкий монтаж зробили панельні огорожі досить затребуваними в Києві і по всій Україні.

Що таке паркан із сітки?

Огорожа з сітки складається з секцій з’єднаних між собою сталевих прутів, покритих захисними шарами. Якщо вникнути в суть виробничого процесу, то Ви з’ясуйте наступні факти про зварної сітці:

 • Використання якісної сировини (стали і захисних складів) дозволяє домогтися найкращих параметрів сітки зварної.
 • Застосування сучасного і досить технологічного обладнання дозволяє швидко налагодити виробництво паркану з сітки.
 • Сталева дріт, яка використовується в ході виготовлення 3D забору, повинна мати певну товщину для забезпечення достатнього рівня міцності кінцевої конструкції.
 • Спосіб з’єднання дроту між собою передбачає використання точкового зварювання, яка надійно з’єднує всі прутки між собою, створюючи єдину секцію огорожі.

Де можна використовувати панельні огорожі

Панельні огорожі, які являють собою захисну конструкцію зі сталевого сітки, використовуються повсюдно, при цьому особливих умов для експлуатації даного будівельного матеріалу не існує.

Так, паркан із сітки можна використовувати для огорожі:

 • Приватної власності – будинків, дач.
 • Майданчиків спортивного характеру – стадіонів, тенісних кортів, стадіонів.
 • Промислових об’єктів – заводів, складів, логістичного центру.
 • Установи освітньої системи – шкіл, садочків, університетів, бібліотек.
 • Автомобільних доріг, автодрому, аеропорту.

Така безмежність в можливостях експлуатації, якої характеризується сітка зварена для забору, стала основною перевагою, що привертає покупців. Будучи одним з найбільш бюджетних варіантів огороджувальної конструкції, панельні паркани не вимагають серйозних фінансових вкладень.

Дуже часто люди шукають матеріали, які можна використовувати як в сільському господарстві, так і для інших робіт, для огородження будь-якої територій, але при всьому цьому, щоб ціна була не дуже великою. З цією метою можна використовувати зварену сітку. Така зварна оцинкована конструкція використовується для зведення довговічних конструкцій, огородження території різної довжини і ширини. Якщо ви шукайте раціональний і функціональний вибір, то варто купити зварної оцинкованої сітки. Також це відмінне рішення для побудови паркану, який буде дуже надійним і міцним.

Хочемо звернути вашу увагу на секційні паркани. У наш час вони вважаються одним з найбільш затребуваних видом матеріалів на ринку огороджень з металу. Огорожа з оцинкованої сітки має кілька назв, а саме – секційний паркан, панельне огорожу, 3D паркан.

Купити сітку зварну оцинковану можна як в Києві, так і по всій території України. Вона дуже затребувана через своїх характеристик, можливості широкого застосування у всіх областях діяльності людини, легкості монтажу.

Огорожа з сітки – що це таке?

Забор зроблений з зварної сітки – це секційне огорожу, яке засноване на почерговому з’єднанні сталевих прутів. Складається з сталевих секцій, з’єднаних між собою, покритих захисним шаром. Можна виділити кілька фактів про цей вид зварної сітки в залежності від самого процесу виробництва. А саме, для виробництва використовується:

 • Тільки якісна сировина, особливо сталь і захисні складові, що дозволяє домогтися найкращих параметрів сітки зварної.
 • Сучасне і високотехнологічне обладнання, що не менш важливо в процесі виробництва зварної металевої сітки.
 • Дріт зі сталі, яка має різну товщину, що забезпечує достатній рівень міцності конструкції, одержуваної в результаті.
 • Вибір певного способу точкового зварювання.
 • Створення єдиної секції огорожі з надійно з’єднаними прутиками між собою.

Використання панельного огородження

Панельні огорожі – це огороджувальні конструкції зі сталевої сітки. Вони використовуються для побудови огорож в будь-яких місцевостях, при цьому не існує ніяких правил монтажу даного паркану.

Зварна металевої оцинкованої сітки використовують для установки огорож:

 • в приватних будинках і дачах;
 • на тенісних кортах і стадіонах;
 • на заводах, складах, логістичних центрах;
 • біля шкіл, садочків, університетів, бібліотек;
 • вздовж автомобільних доріг, автодромів, аеропортів.

Вибравши і купивши огорожу такого плану на сайті нашої компанії, ви отримаєте якісний продукт, заплативши за нього прийнятну вартість. Наші кваліфіковані консультанти дадуть відповідь на будь-які, що цікавлять вас питання щодо використання, покупки, доставки і установки сталевих зварних конструкцій будь-якого розміру і в необхідній кількості. Телефонуйте, ми раді кожному клієнту.