[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Доставка

Доставка по Києву і Україні.

подача авто

  • Довжиною до 4 м – від 450 грн;
  • Довжиною від 6 м – від 750 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 17 грн / км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 50 км від Києва при повній комплектації покрівлі (покрівля, водостік, утеплювач, підшива)

Компанія «С-Кровля» має налагоджений контакт з багатьма заводами-виробниками покрівельної продукції, тому ми пропонуємо такий широкий асортимент, доступні ціни та найкращі умови доставки матеріалів.

Надійність
Надійність

Доставка покрівельних матеріалів повинна виконуватися таким чином, щоб всі вантажі, що знаходяться в автомобілі, були доставлені неушкодженими і цілими. Такі матеріали, як, наприклад, металочерепиця, вимагають спеціальних умов транспортування, адже будь-яке пошкодження покриття вкрай неприпустимо.

Швидкі терміни
Швидкі терміни

Як тільки товар буде виготовлений виробником в разі замовлення з індивідуальними розмірами, він надійде в наш службу доставки і далі протягом декількох днів він буде доставлений у вказане місце будівництва.

Доступність
Доступність

Ми пропонуємо найнижчі ціни на доставку придбаних у нас покрівельних матеріалів, а в деяких випадках даруємо бонусну безкоштовну доставку тим клієнтам, які роблять великі покупки і замовляють у нас монтаж даху.

Правильне транспортування
Правильне транспортування

Перевезення матеріалів для будівництва покрівлі виконується згідно з рекомендаціями самих виробників цих матеріалів. Таким чином, товар доставляється не тільки вчасно, а й в тому стані, в якому вантажився в автомобіль.