[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Фальцева покрівля

Фільтр
Візуалізатор
Відгуки

Славик

15.11.2018

5

Спасибо за помощь в выборе качественного металла, цена вполне устроила, доставка в оговоренные сроки

Василий

15.10.2018

5

Покупал плёнку в сауну, менеджер посоветовал именно эту, не пропускает влагу, качественная. Уже год пришёл и всё отлично. Благодарю!

Денис

11.08.2018

5

Заказывал в качестве комплектующих товаров. Цена ниже, чем у других компаний куда я звонил.

Игорь

25.07.2018

4

Доволен всем, но доставка перенеслась на один день, сделали скидку

Александр

17.06.2018

5

Как по мне самый красивый цвет!

Які плюси має фальцевий дах?
01

Це оригінальний вибір і ваш дах не повторюватиме дизайн сусідських конструкцій, і використані в їхньому будівництві матеріали.

02

За показниками надійності, фальцева покрівля займає одну з найвищих позицій серед усіх видів покрівельних матеріалів. Міцність листів разом із надійним з’єднанням листів між собою дозволяє забезпечити високий рівень захисту від зовнішніх впливів, зокрема опадів та вітру.

03

Маючи ефективний антикорозійний захист листи навіть під впливом опадів не втрачають своєї структури, цілісності і не піддаються іржі або корозії. Це дозволяє максимально продовжити загальний термін експлуатації конструкції.

04

Доступність клікфальця зараз доступна як ніколи, тепер, щоб купити фальцеву покрівлю, достатньо замовити через сайт і отримати замовлення через 2 дні. Раніше для цього доводилося чекати на місяці.

Фальцева покрівля – елітний покрівельний матеріал

Зараз покупців на будівельному ринку важко здивувати, адже асортимент настільки наповнений різними і зовсім несхожими матеріалами для покрівель, що іноді ускладнює вибір для кінцевого споживача. Самозащіпна фальцева покрівля виглядає зовсім інакше, вона відразу позначає солідність будівельного об’єкта і бездоганний смак власника будівлі. Фальцеві панелі користуються не такою великою популярністю, як металева або бітумна черепиця, але це пов’язано з дорожнечею продукції.клик фальц крыша

Влаштування фальцевої покрівлі вимагає застосування спеціальних матеріалів, які на ринку представлені різними виробниками. Вона покрита листовим покрівельним покриттям, яке нарізане у вигляді довгих смуг. Завдяки спеціальному замковому кріпленню та кріпленням монтаж фальцевої покрівлі може бути виконаний швидко, але краще довірити цей процес професійним будівельникам. Вони мають спеціальний інструмент для з’єднання окремих листів і забезпечення цілісності покриття майбутнього даху. Клікфальц – це зовсім недешева продукція, щоб ризикувати та намагатися без необхідного досвіду провести укладання листів самостійно.

Яка вартість фальцевої покрівлі у Києві?

З огляду на те, що ціна на клікфальц, як і на інші типи товарів, є одним із вирішальних факторів вибору для багатьох покупців, компанія «С-Кровля» завжди вказує на своєму сайті лише актуальні цінові пропозиції для різних варіантів продукції.

Досить висока ціна на фальцеву покрівлю цілком виправдовує себе, адже є така конструкція близько 50 років. Якщо вибрати інший товар, за цей термін, напевно, доведеться його змінити і добре, якщо тільки один раз.

Як монтується клікфальц?

Дивно, але клікфальц, який можна купити для фасаду, застосовується не тільки в покрівельному будівництві, фальцеві панелі для фасаду – це ще одна сфера їхнього активного використання. Як і дахів, у захисті фасаду цей матеріал показує себе чудово. Забезпечує не тільки захисні, але і відмінні декоративні дані, при цьому потребує мінімального догляду та обслуговування.

У чому головна особливість, то це сучасний підхід до їх монтажу. Наявність замкнутого замку значно спрощує монтажний процес. Завдяки системі кріплення клік-фальц панелі набувають вигляду суцільного сталевого полотна, ви не бачите місця кріплень, що покращує зовнішній вигляд будови.

Подібна стиковка листового металу робить із простого на перший погляд сталевого виробу високоміцне та надійне покриття. Захист у вигляді цинкового шару зможе гарантувати бажану антикорозійну стійкість та збереження декоративних даних та функціональності даху загалом.клик фальц

Купити фальцеву покрівлю ви можете у бажаному кольорі, але найбільш популярними є всі відтінки сірого та графітового кольору.

Фальцева покрівля у Києві

Сьогодні все більше будинків та інших будівель захищено таким матеріалом, як клікфальц, що пов’язано з розширенням асортименту на ринку. Тепер багато хто може вибирати альтернативне покрівельне покриття, адже фальцева черепиця має більше переваг, ніж недоліків, і завдяки їй ваш дах точно матиме цікавий зовнішній вигляд.

Якщо вас зацікавила фальцева покрівля, ціна на всі матеріали та комплектуючі для такого будівництва найнижча у «С-Кровля». Ми знаємо, як зробити дах міцним та довговічним, а в нашому асортименті є товари абсолютно на будь-який бюджет і для будь-яких запитів.

Чи залежить вартість фальцевої покрівлі від її властивостей?

Вартість монтажу фальцевої покрівлі, як і самого матеріалу, визначається деякими факторами. Матеріал буде тим дорожчим, чим краще:

Іноді виходить, що послуги з укладання виробу обходяться дорожче за покупку самого виробу.

Але якщо ви виберете покриття з якісної сировини і з хорошим цинковим і полімерним захистом, ціна на фальцеві панелі може бути досить високою. Сталева або мідна фальцева покрівля – це відмінна заміна тим покриттям, які вже набридли. Вона має відмінні перспективи служби та радує своїм вишуканим та актуальним на багато років виглядом.

Вибирайте сучасні технології у будівництві та будьте впевнені, що співпрацюючи з надійними компаніями, як «С-Кровля», ви зможете швидко та грамотно облаштувати