[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Як вибрати якісний профнастил

как выбрать профнастил

Зміст статті:

Чому так важливо правильно вибрати металевий профіль?

Вибір професійного поверху – це завжди важке завдання і велика відповідальність, яка лягає на плечі не завжди досвідченого покупця. Адже дуже часто покупку доводиться робити людині, яка не має нічого спільного з будівництвом і не розуміє нюансів вибору матеріалу.

При необхідності вибрати і купити металевий профіль може зіткнутися з нами кожного з нас, адже це дійсно самий універсальний матеріал в будівництві. З його допомогою можна не тільки спорудити паркан, дах, кіоск, але і спорудити ряд невеликих будівель і дуже бюджетний. Щоб підготуватися до майбутнього, потрібно знати, що саме приділити особливу увагу потенційному покупцеві.

Металевий профіль являє багатофункціональний будівельний матеріал, який слід підбирати дуже акуратно.

  1. По-перше, це універсальний матеріал, і його можна використовувати в різних сферах. Відповідно, для різних галузей існують певні бренди даного виробу. Вибір матеріалу повинен грунтуватися в першу чергу на майбутній обсяг своєї фактичної різноманітності.
  2. По-друге, технічні характеристики можуть бути дуже різними як залежно від типу виробу, так і залежно від того, який матеріал виробив. Вибір технічних і естетичних характеристик завжди залежить від того, що ви плануєте використовувати для цього матеріалу.
  3. По-третє, термін служби металевої профільної структури може бути від 10 до 40 років, а спираючись на ваші очікування і фінансові можливості потрібно вибрати оптимальний варіант продукту на ринку.

Які характеристики, щоб звернути увагу

Основними параметрами, які відповідають за час, якість і досконалість сервісу професійного поверху, є:

профнастіл-для-кроліТовщина аркушів. Сталь від 0,35 до 1,0 мм завтовшки може використовуватися для різних типів металевого профілю. Чим менше товщина сировини, тим більш посереднім буде міцність матеріалу. Таким чином, для забору оптимальні параметри товщини листа вважаються 0,4-0.45 мм. Саме при цьому товщина, що сталевий продукт може забезпечити достатній рівень міцності, який буде достатньо для довгострокової експлуатації паркану. Якщо мова йде про покрівлю, то в цьому випадку вимоги до товщини значно зростають. Тепер потрібно вибрати вироби з товщиною гофрованого листа не менше 0.55-0,7 мм.

Оцинковки. Цинк-найкращий захист від впливу вологи. Це цинкове покриття, яке може створити надійний бар'єр для того, щоб металевий виріб був захищений від атмосферних опадів і вологи. Вибір оцинкування металевого профілю залежить від ваших планів з використання матеріалу-для покрівлі необхідно, щоб цей шар був приблизно 225-275 грам/м., для огорожі вимоги можуть бути набагато нижче-досить від 190 до 225 грам цинку на 1 м. кв. продуктів, щоб захистити його від впливу вологи.

Полімерне покриття. Для захисту металу від корозії, виробники професійних підлог використовують полімерні покриття. Найчастіше металевий профіль захисного шару складається з одного з варіантів поліестеру-матовою або глянцевою. Різниця в ціні невелика, але візуальні відмінності матеріалу в глянцевому варіанті і матовою є більш значними.

Марки

Професійний профнастил класифікується різними типами і брендами. Якщо є три різновиди виробу, то в кожному з варіантів є більше 5 брендів. Простіше вибрати підходящу марку професійного профнастилу, якщо покупець знає, що це значить.

Наприклад, PS-8-це бренд настінного металевого профілю, який часто використовується при будівництві огорож.

Фігура в марку-це висота corrugator або так званої хвилі. Але у випадку з професійним підлогою, хвиля має трапецієподібної форми, а висота профілювання варіюється в залежності від виду матеріалу. Чим вищий профіль, тим вище жорсткість, що означає, що структура не буде залежати від вітру і механічних впливів, або такі впливи будуть зведені до мінімуму.

А якщо певний бренд розрахований на спорудження паркану, то використовувати його для монтажу покрівлі не розумно. Хоча, навпаки, використання покрівельного металевого профілю для забору цілком допустимо. Відмінність полягає в тому, що вимоги до жорсткості і міцності аркушів покрівельного матеріалу набагато вище, ніж для матеріалу, який буде використовуватися для спорудження паркану.

Що потрібно знати про маркування

Маркування профілю позначає:

  • його фактичні параметри,
  • Походження сировини,
  • Іноді ім'я виробника.

МеталопрофільВважається, що продукт з якісним маркуванням може бути набагато краще аналогічного продукту, але без нього. Але в будь-якому випадку, будівництво вдалося помітити, що не завжди продукт без такого маркування є поганою якістю, а більш доступною ціною. Виріб з розмітками вибирають ті покупці, які бажають мати певні гарантії того, що виріб фактично виготовляв за сучасними технологіями ємності одного з відомих виробників. Це запорука бездоганної роботи конструкції з металевого профілю в майбутньому.

Після прочитання цієї інформації для покупки професійного поверху ingewill буде набагато простіше, тому що тепер ви зрозумієте точно, чому так важливо звертати увагу при покупці товщини металу, маркування, марку виробу та інших важливих параметрів.

Вартість якісного металевого профілю буде залежати від його типу і технічних параметрів, наявності маркування, репутації виробника, наявності гарантійних документів. Є багато факторів, які впливають на кінцеву вартість, але в цілому можна підвести підсумок, що це один з найдоступніших будівельних матеріалів на ринку, тому можна сміливо вибирати Найнадійніші параметри і не боятися, що у вас немає достатньо грошей на такої покупки.