[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 19:00
Наша адреса
Київ, вул. Голосіївська 7 м. Деміївська
Як з нами зв'язатися
0
0

Немає товарів у кошику.

Покрівельні плівки

Фільтр
Візуалізатор
Відгуки

Покрівельні плівки і сфера їх застосування

Покрівельні плівки – це вид покрівельного матеріалу, функцією яких є забезпечення схоронності технічних характеристик покрівельної теплоізоляції. Цей плівковий матеріал запобігає від попадання вологи на поверхню покрівлі і прискорює процес виходу пари назовні, в результаті чого досягається нормальне функціонування теплоізоляції.

На сьогодні в будівництві два основних види даного матеріалу:

покрівельні плівки

Гідроізоляційна плівка

Гідроізоляційна плівка застосовується в основному для гідроізоляції дахів, покритих профнастилом, металочерепицею . Гідробарьерна плівка відрізняється більш високою паропроникністю в порівнянні з пароізоляційною плівкою за рахунок мікроперфорації. За допомогою такої плівки ваша дах надійно захищена від попадання вологи (дощу, снігу, конденсату).

car48

Пароізоляційна плівка

Головна функція пароізоляційних плівок – захист теплоізоляційного шару від парів, які появлются всередині приміщення під час готування на кухні або прання у ванній. Водяна пара піднімається вгору і може зруйнувати теплоізоляцію, якщо не застосовувати спеціальні пароізоляційні плівки.
Пароізоляційні плівки – кращий паробарьєр для вашогу даху.

Ринок пропонує широкий вибір покрівельних плівок, які бувають різних типів. Основні з них:

Купити покрівельні плівки в Києві

Гідроізоляція з поліетиленових і поліпропіленових плівок використовується, як паронепроникні бар’єри. Ці плівки надійно захищають утеплювач від водяної пари, які утворюються в приміщенні. Гідроізоляція покрівлі будівель, які мають опалювальні або мансардні горища, здійснюється із застосуванням мембрани Супердифузійна типу. Це порівняно новий матеріал на ринку будівництва, неткана структура якого дозволяє випускати всі пари, що знаходяться в приміщенні, і водночас не дають волозі з даху потрапити всередину конструкції. Мембрани виробляються за різними технологіями із застосуванням різних нетканих матеріалів, мають різну кількість шарів. Монтаж мембрани здійснюється відразу на утеплювач без додаткового зазору.

Пароізоляція – сукупність методів захисту будівельних конструкцій та теплоізоляційних матеріалів від проникнення пари. Саме з цією функцією добре справляється пароізоляційна плівка (паробар’єр). Різниця між паро- і гідроізоляцією Існують два основних види плівок для ізоляції: – гідроізоляційна; – пароізоляційна. Перша різновид захищає вашу покрівлю від небажаних атмосферних опадів, а також від виникнення конденсату, вогкості всередині будинку. Пароізоляційна плівка навпаки перешкоджає проникненню пара, а не рідини. Розглянемо її докладніше. Шар пароізоляції захищає в першу чергу від вологи, яка утворюється при перепадах температури. Це руйнує покрівельний матеріал, перешкоджає виконанню його головних функцій. Пароізоляційна плівка виступає бар’єром між елементами покрівлі і конденсатом. Таким чином захищає її і продовжує термін служби. Вона виконує ще одну функцію – енергозбереження. Переваги плівки для паробарьера Будь-який матеріал володіє якістю, яке підносить його вище іншого. Так і пароізоляційна плівка має свої особливості: – Утримує тепло при конвекції; – Знижує надмірну вологість в теплоізоляції, тому саме її рекомендують, якщо в приміщенні дуже волого; – Запобігає вхід водяної пари зсередини приміщення в конструкцію; – Охороняє конструкцію даху від втрат тепла і негерметичність; – Застосовують, як пароізоляційний шар при утепленні стін, стель і дахів. Види і застосування плівок паронепроникних матеріали бувають різними. Це залежить від їх структури, характеристики і призначення. Давайте розглянемо їх ближче: – Паробар’єр VAP застосовується в приміщеннях зі змінною вологістю. – Паробар’єр R110 складається з чотирьох шарів, має високі пароізоляційні властивості. – Паробар’єр H110 використовується при утепленні внутрішніх стін і теплоізоляції скатних дахів. – Паробар’єр Н96СІ – двошаровий, використовується для захисту всередині будинку. До кого звернутися при виборі матеріалу Зробити правильний вибір вам допоможуть фахівці нашого інтернет-магазину. Саме вони допоможуть зробити розрахунки, підібрати потрібні матеріали. Придбання матеріалу На сьогоднішній день купити пароізоляційні плівки в Києві, по всій території України дуже просто і зручно. Якщо ви сучасна людина, то вже вмієте користуватися інтернетом. З його допомогою можна придбати все, разом з доставкою. Ціни на покрівельні плівки доступні і залежать від продажу їх в рулоні або за квадратний метр.