[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Гідробар'єр Паробар'єр

Фільтр
Візуалізатор
Відгуки

Руслан

06.02.2022

5

Для работы на одном из наших объектов заказывали эту металлочерепицу . Уже через 10 минут с нами связался их менеджер для уточнения всех деталей . Доставили точно в срок. Черепица качественная и работать с ней удобно. Отвечает всем заявленным в каталоге характеристикам .Форма Альпина,Цена более чем адекватная.

Илона

04.02.2022

4

Осенью ремонтировали крышу своего частного дома и покупали матовую металлочерепицу Ретро Украина. Выбрали именно эту, поскольку понравилась форма ее и достаточно приемлемая цена. В готовом виде смотрится идеально. При заказе проблем не возникло, а вот доставочку немного задержали, но это не критично. Сотрудничеством с данной компанией довольны.

Виктор

01.12.2021

4

Качество металлочерепицы понравилось - нормальная в укладке, цвет соответствует заявленному (заказывал темно-зеленую, она такая, как на фото). Листы одинаковые, все ок. Спасибо менеджерам - помогли выбрать водосток.

яна максимова

30.11.2021

5

Просмотрели с мужем много интернет-магазинов, никак не могли определиться с выбором, но потом наткнулись на этот сайт. Созвонились с менеджером, который нас проконсультировал, ответил на все вопросы и помог с выбором. Остановились на этом варианте - хорошее качество, цена средняя. Доставили все целое и вовремя.

Яна

12.10.2021

5

Очень хороший, качественный товар, удобно работать с такой металлочерепицей. Большой выбор расцветок, подбирали под забор. Хорошо, что товар изготовили за 1 день!!! поэтому быстрая доставка. Все пришло в срок, хорошо упакованное и без повреждений.

Навіщо потрібна пароізоляція та гідроізоляції?

Хоча раніше в будівництві дахів обходилися без покрівельних плівок, але сьогодні ніхто не готовий ризикувати і більшість домовласників за рекомендацією будівельників піклуються про покупку якісних гідроізоляційних матеріалів. Ціна на гідробар’єр в Києві залежить від виробника і певних параметрів служби.

Щоб дах будівлі гарантувала стабільний захист від зовнішніх впливів і факторів, дуже важливо вчасно купити пароізоляцію і гідроізоляцію. Після цього необхідно конструкцію оснастити покрівельними плівками, які виконують функції гідробар’єру і паробар’єру. Плівкова продукція, необхідна для забезпечення довговічного захисту всієї конструкції даху від вологи, пари, конденсату, а саме від їх негативного впливу.

гидробариьер и паробарьер отличия

Експлуатація будь-якого будівельного об’єкта пов’язана з постійним контактом будови із зовнішнім середовищем. Так, під дахом може з’являтися конденсат, присутність якого саме в цій частині будівлі дуже небажано. Саме він стає причиною руйнування дерев’яних конструкцій і головне – несе особливу небезпеку для шару, який відповідає за збереження тепла в будинку. З боку не завжди можуть бути помітні процеси, які служать першопричиною для утворення конденсату. Саме тому в сучасному будівництві прийнято піклуватися про збереження всіх складових покрівельного пирога ще не етапі зведення самого даху.

Серед найпоширеніших причин, за якими може з’являтися непотрібний конденсат:

У тепле приміщення потрапляє холодне повітря. Відповідно уникнути появи конденсату не вдасться ніяким способом.
Невидимі і незначні дефекти можуть стати причиною просочування вологи у вигляді атмосферних опадів.

Що таке гідробар’єр?

Якісний гідробар’єр являє собою тонкий плівковий матеріал, який відрізняється міцністю, а також гарантує захист підпокрівельного простору від проникнення пилу, опадів, сміття. Висока ефективність гідробар’єрних вироби визначається можливістю виходу назовні надмірної вологи, яка склалася всередині шару термоізоляції. Якісний гідробар’єр буде працювати так, що конденсат не зможе накопичитися всередині уразливого шару теплоізоляційного матеріалу. Укладання гідробар’єру під металочерепицю проводиться поверх крокв. Перш ніж купити гідробар’єр слід звертати увагу на такі характеристики:

Щоб постелити гідроізоляційну плівку під металочерепицю, необхідно мати певні знання в сфері будівництва і мінімальний набір будівельних інструментів. Визначити лицьову сторону мембрани можна за допомогою нанесеної виробником маркування. Якщо ніяких позначень немає, тоді стелити потрібно так, як розмотується рулон.
Важливий момент – якщо ви допустите помилку і постеліть гідробар’єр не тим боком, чекайте неприємностей – ніякі з покладених на даний шар функції не будуть виконуватися, але ціна гідробар’єру з маркуванням в рази вище.
Укладання необхідно виконувати, дотримуючись нахлеста в 10 см. Стики потрібно проклеювати стрічкою, при необхідності використовується герметик.

Що таке паробар’єр?