[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Що таке маркування на металочерепиці

Металочерепиця, як і будь-який інший будівельний матеріал, має певні технічні характеристики, рівень яких відображається не тільки на вартості покриття, але і на його терміні служби. Природно, що кожен покупець бажає придбати найбільш якісний і довговічний матеріал, а коли мова йде про металочерепицю, то при покупці такого матеріалу слід звертати увагу на маркування. Маркування на металочерепиці розташована на внутрішній стороні листів, і вона може розповісти основну інформацію про цей товар.

Які дані включає в себе маркування металочерепиці

З огляду на в якій кількості на ринку сьогодні присутня низькоякісна металочерепиця, дуже важливо розпізнати матеріал з низькими характеристиками перед тим, як їм буде покрита ваша дах. Лазерне маркування на аркушах матеріалу – це ваш шанс відрізнити китайську продукцію від німецької, до того ж не потрібно володіти надзнаннями, щоб розшифрувати дані, нанесені лазером на сталевих листах.

Виходячи з естетичних міркувань і через деяких складнощів нанесення напису, маркування містить в собі тільки базову інформацію. Так Ви зможете дізнатися, якою компанією була виготовлена ​​дана металочерепиця, а основні технічні характеристики можете подивитися в документації на металочерепицю. Також потрібно знати, що наявність маркування є своєрідною гарантією на матеріал, а металочерепиця без розпізнавальних знаків – це завжди ризик для покупця і домовласника.

Існує кілька видів маркування:

  • Маркування заводу-виробника металу.
  • Маркування виробника металочерепиця – заводу, який здійснює безпосереднє профілювання і штампування листів покриття.

Навіть якщо металочерепиця має тільки маркування виробника металу, ви все одно зможете оцінити якою якістю може мати даний матеріал. Адже якість рулонної стали багато в чому визначає і якість самої металочерепиці, а заводи, які цінують свою репутацію, не стануть використовувати низькосортні матеріали в ході виробництва металочерепиці.

У разі відсутності маркування на металочерепиці, поцікавтеся у продавця наявністю таких документів, як сертифікат відповідності на тонколистовий сталевий прокат, сертифікат походження сировини, гарантії від виробника із зазначенням термінів служби матеріалу.

Вибирайте металочерепицю правильно, і в майбутньому ваша дах буде радувати не тільки прекрасним зовнішнім виглядом, але і самими гідними технічними показниками.