[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Як не допустити помилку при виборі металочерепиці

Коли в ході придбання будівельних матеріалів для зведення власного будинку підходить чергу підібрати металочерепицю, у покупців часто з’являється безліч запитань. Наприклад:

  • Як правильно підібрати відтінок?
  • Яка форма профілю буде виглядати вдаліше?
  • Продукція якого виробника варто особливої ​​уваги і будь слід обходити стороною?
  • Які параметри оптимальні для тривалої і надійної експлуатації?

 mch Знайти відповіді на ці питання можна самостійно, ознайомившись з інформацією про металочерепицю в інтернеті – тут є маса корисних порад і точні описи продукції різних виробників, що дозволить зробити вірний вибір. Якщо Ви хочете скористатися допомогою професіоналів, які знають все про металочерепицю, можете звернутися в компанію С-Кровля. Ми розповімо, як уникнути помилок у виборі покрівельного покриття і підібрати найбільш оптимальний варіант металочерепиці для свого даху.

Які помилки зазвичай допускають покупці

Перш, ніж приступити до вибору, потрібно мати чітке уявлення про те, яким чином виготовляється металочерепиця і як саме впливають на якість служби її технічні показники. Найбільш поширеними помилками є те, що покупці:

  • Чи не звертають належну увагу експлуатаційним показниками матеріалу, серед яких товщина, кількість оцинковки, тип полімерного кулі, а просто вибирають найдешевший варіант, який не відрізнятиметься гідною якістю і тому в майбутньому вас чекають тільки розчарування, додаткові витрати і клопоти, пов’язані з передчасною заміною покрівельного покриття або його ремонту.
  • керуються тільки радою продавця металочерепиці, не аналізуючи ні фактичні технічні показники металочерепиці, ні порівнюючи ці дані з інформацією в маркуванні. Не виключено, що вам можуть запропонувати низькоякісний матеріал під виглядом більш гідного покриття. Незважаючи на складність визначення технічних параметром, маркування допоможе дізнатися основну інформацію про металочерепицю і переконатися в її якості.
  • Приділяють зовнішнім виглядом покриття більше уваги, ніж характеристикам експлуатації. Це основна помилка, оскільки важливі не тільки зовнішні дані, але і експлуатаційні, які визначають і термін служби, і збереження гідного зовнішнього вигляду.

Робіть свій вибір грамотно і аналізуючи подану інформацію про матеріал, щоб уникнути невдалих покупок і розчарувань в майбутньому.