[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Що вибрати: глянцеву або матову металочерепицю

Перед тим, як приступити до вибору покрівельного матеріалу, варто задуматися і визначиться з тим, як повинна виглядати дах після завершення будівництва або реконструкції. З огляду на індивідуальні побажання покупців можуть відрізнятися не тільки відтінок і форма металочерепиці, але і тип покриття. Перед кожним покупцем стоїть вибір – матова або глянцева металочерепиця? Але відповідь завжди залишається за Вами, адже вимоги до зовнішнього вигляду покрівлі у кожного домовласника індивідуальні і по-своєму унікальні. Компанія С-Кровля рекомендує спочатку дізнатися, чому ж саме відрізняється металочерепиця з глянцевим і матовим покриттям.

Основна відмінність – зовнішній вигляд, адже дах з матовою поверхнею виглядає значно солідніше і розкішніше в порівнянні з глянцевим варіантом. До того ж технічні характеристики, а особливо товщина самого полімерного покриття, відрізняються – шар матового поліестеру буде на 10 мікрон товщі, ніж глянцевого. Що це означає для якості металочерепиці?

  1. По-перше, матова металочерепиця вважається більш надійним варіантом покриття, адже вона демонструє більш високі показники стійкості до згубних зовнішніх впливів і відмінно справляється з перепадами температур.
  2. По-друге, поліпшені характеристики – це гарантія більш тривалого терміну експлуатації, а значить і капіталовкладення в такий матеріал буде більш раціональними.
  3. По-третє, порівнюючи зовні дах з матовою і глянцевою металочерепиці більшість вважає, що в матовому варіанті дах виглядає на багато ефектніше. Однак якщо порівнювати металочерепицю з одними і тими ж параметрами, крім типу покриття, покупець вибере той екземпляр, який відповідає його естетичним перевагам.

На користь глянцю говорить тільки вартість металочерепиці , адже покриття з матовим поліестером обійдеться Вам трохи дорожче глянцевого аналога. З огляду на, що вибір завжди за покупцем, завдання компанії С-Кровля надати максимум необхідної і корисної інформації для того, щоб ви могли зробити правильні висновки про якість і зовнішній вигляд того чи іншого варіанту металочерепиці.

Пам’ятайте, що і глянцева, і матова металочерепиця можуть мати високі технічні характеристики, тому при виборі матеріалу також вимагають вашої пильної уваги.