[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Сайдинг

Сайдинг – це один з матеріалів, які все частіше використовуються для обробки фасадів будинків і будівель. Найпопулярніший тип сайдинга – вініловий (ПВХ), менш популярні – мателліческій і дерев’яний.

Вініловий сайдинг має невелику вагу, простий в монтажі, не створює додаткових навантажень на несучі конструкції, які не піддається впливу атмосферних явищ, корозії, грибків, не змінює свій колір під час експлуатації, здатний витримувати температурні коливання і при правильно проведеному монтажі не роздувається, має адгезивні властивості – бруд до нього практично не пристає. Догляд за сайдингом дуже простий і невигадливий – його досить очистити за допомогою мильної води. Важливо знати, що чим більш насиченим і яскравіше колір матеріалу, тим сильніше він схильний до вигоряння. Тому варто зупиняти свій вибір на більш спокійних відтінках при покупці.

Металевий сайдинг використовується досить рідко і може бути алюмінієвим або сталевим. Головні недоліки металевого сайдингу зі сталі – вага і схильність до появи корозії. Сайдинг з алюмінію не горить, іржі, дуже міцний і довговічний. Панелі такого типу сайдингу покриті полімерним покриттям під дерево або пофарбовані. Алюмінієвий сайдинг хоч і не схильний до корозії, але може схильність до деформації легко може привести його в непридатні стану навіть на етапі транспортування або розвантажувальних робіт.

Дерев’яний сайдинг – найбільш екологічний тип матеріалу, але він не любить перепадів температур і впливу шкідливих мікроогранізмов таких, як грибок і пліснява), схильний до гниття. Фасад з дерев’яного сайдинга доведеться постійно оновлювати і застосовувати захисне покриття з антісептірующим і влагоизолирующим складом. Оскільки дерево – дорогий матеріал, вартість дерев’яного сайдинга також не відрізняється дешевизною. Сайдинг можна встановлювати самостійно в будь-який час року. Цей матеріал має найпривабливішу ціну серед розмаїття оздоблювальних матеріалів. Завдяки надійності і довговічності не доведеться витрачати час і гроші на проведення ремонтних робіт. А прокладаючи теплоізоляційний матеріал між рейками каркаса, легко домогтися зниження витрат на обігрів будівлі. Сайдинг застосовується на будь-яких типах конструкцій і поверхнях, таким матеріалом можна обшити стіни старих, які потребують ремонту, будівель.