[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Бітумна черепиця Docke

Фільтр
Візуалізатор
Відгуки

Игорь

27.05.2020

5

Классная штука ваш визуализатор!!!

Александр

04.01.2020

5

Заказал бельгийскую металлочерепицу. Цены самые низкие по Украине, с менеджером договорились по размерам листов и планок. Через несколько дней материал был уже у меня на участке в Белой Церкви с ихней доставкой. Всем очень доволен.

Михаил

20.11.2019

5

Узнал о вашей компании по видео в ютюбе, спасибо за доступное разъяснение всех тонкостей при выборе черепицы. Менеджер проконсультировал по телефону, в офисе посмотрел наглядно образцы, отказался от замера, так как у меня были готовы все цифры. Меня сориентировали по срокам доставки и всё приехало вовремя.

Валентина

25.09.2019

5

Соотношение цены и качества, уже 4 года стоит рекомендую

Семён

06.08.2019

5

Заказал в компании финскую металлов черепицу Ruukki на коттедж. Отличное качество, листы достаточной толщины, покрытие прочное с защитой от коррозии и выгорания на солнце. Приятная цена и быстрая доставка в плюс компании.

Бітумна черепиця Docke представлена ​​асортиментом, в якому ви зможете знайти той варіант м’якого покриття, який буде мати бажану форму нарізки і колір. Саме тому вона вважається одним з найпопулярніших варіантів гнучкого покриття на ринку, хоча конкуренцію їй складають десятки провідних європейських виробників аналогічного покрівельного матеріалу.

У чому особливість продукції Деці

Рішення замовити гнучку черепицю Docke покупці часто приймають після того, як дізнаються, що:

Як бачите причини купити м’яку черепицю Деці можна перераховувати дуже довго, але суть залишається одна – це правда ідеальне покриття для будь-якого виду покрівлі.

У кого купити м’яку черепицю Docke в Києві

Продукція Деці представлена ​​в Києві багатьма компаніями, адже це один з найнадійніших виробників гнучкого покрівельного покриття. Компанія «С-кровля» пропонує вам великий асортимент відтінків і форм, також можете не сумніватися, що ціна на м’яку черепицю Деке у нас найкраща в Києві.

Щоб ви могли бути впевнені в правильності свого вибору і покупки покрівельного матеріалу:

Від чого залежить ціна на бітумну черепицю Docke (Деке)

Вартість м’якого покриття визначається безліччю факторів. До них відносяться:

  1. Використовувана сировина і матеріали.
  2. Витрати на транспортування товарів.
  3. Якість складу.

З огляду на, що продукція Деці проводиться по сусідству з Україною, витрати на логістику будуть не такими значними, як у європейських компаній. Значить є як мінімум одна передумова, що замовити м’яку черепицю Деці можна буде недорого.

Також важливо відзначити, що ціна різниться і в залежності від лінійки продукції. Дуже зручно, що виробник подбав про потенційних споживачів з різними фінансовими можливостями. Це означає, що під брендом Деці можна знайти як дешеву продукцію, так і дорожчу, але з кращими показниками служби. До речі, високоякісна преміум-продукція виготовлена ​​з сбс-модифікованого бітуму, який дозволяє отримати дуже міцну структуру матеріалу, а й істотно здорожує сам товар.

Що являє собою бітум і як він вдосконалюється? Щоб використовуваний бітум був стабільний і міг застосовуватися протягом багатьох років, він насичується полімерами та модифікаторами і стає SBS-модифікованим. Також часто застосовується метод окислення бітуму – це більш дешевий спосіб і складається він в технології витримки його в кисневому середовищі.

За підсумком стає зрозуміло, що вартість залежить від якостей і природи самого бітуму, а дешевше серед перерахованих вище двох видів окислений.

Навіщо потрібна посипання?

На завершальному виробничому етапі верхній шар матеріалу посипається кам’яною крихтою. Вона необхідна, щоб зробити майбутню дах красивою, а також захистити її від ультрафіолетового впливу і проникнення вологи. Для посипання може використовуватися крихта різних видів, що також впливає на кінцеву ціну на виріб.

Щоб здешевити виробництво можуть використовуватися відходи і шлак, а ось для більш якісних і дорогих варіантів продукції застосовується базальт або сланець. Якісна посипання – це не тільки привабливість вашої даху, але і одна з важливих складових, які гарантують її довговічність.

Якщо ви хочете дізнатися ще більше інформації про продукцію відомого виробника або вже остаточно вирішили купити м’яку черепицю Деці, тоді не відкладайте свій дзвінок в компанію «С-Покрівля». Встигніть купити у нас цей матеріал за найкращою ціною і замовляйте у нас послугу монтажу даху.

Бітумна черепиця торгової марки Docke – один з лідерів продажів. Продукція піддається постійному контролю якісних показників на всіх виробничих етапах. Найсучасніші розробки і високоточні технології роблять бітумну черепицю Docke дійсно якісним матеріалом для покриття дахів.
Основа черепиці – SBS-модифікований бітум. Завдяки SBS-модифікації покрівля довговічна і ударопрочна, здатна самозалечіваться – самовосстановляется поверхню від дрібних пошкоджень, подряпин.
Гарантійний термін на черепицю Docke близько 50 років – ще один доказ рівня якості та надійності.
Компанія С-кровля пропонує купити бітумну черепицю деке в Києві за найдоступнішими цінами.
Одним з головних литеров продажів покрівельних матеріалів є бітумна черепиця Docke. Завдяки новітнім технологіям, які застосовуються при виготовленні матеріалу, продукція даної марки є дійсно якісною і довговічною. Основу черепиці становить SBS-модифікований бітум, що забезпечує покрівельного покриття такі корисні якості, як довговічність і міцність до механічних ударів. Крім того, цей матеріал також володіє корисною здатністю до самозаліку – самовідновлення всій поверхні від невеликих ушкоджень і подряпин. Черепиця Docke, в знак підтвердження свого якості і надійності, має гарантійний термін на цілих 50 років! Плюси бітумної черепиці Docke Як і будь-який інший будівельний матеріал, даний тип покрівлі має свій власний перелік переваг:

колірне рішення налічує близько 20 відтінків;
є унікальні форми гонту;
завдяки SBS-модифікованого бітуму стало можливим використання черепиці даної марки в різних кліматичних зонах;
високий рівень аудіокомфорта;
вдосконалення енергоефективності будівлі;
стійкість до процесів гниття і освіти мікрофлори на поверхні покрівлі.

Крім того, дана марка представлена ​​в таких колекціях, як Кельн, Цюріх, Шеффілд, Гранада і Генуя. Компанія С-кровля пропонує купити бітумну черепицю Docke в Києві за найдоступнішими цінами.
Плюси бітумної черепиці:

Колірна гамма – 20 відтінків
Форми гонту – унікальні
Використання SBS-модифікованого бітуму дозволяє експлуатувати матеріал в різних зонах клімату
Аудіокомфорт на високому рівні – в будинку тиша і затишок
Стійкість до таких процесів, як гниття, утворення моху і корозії
Удосконалення енергоефективності будівлі
Монтаж на поверхні складної конфігурації
Посилена клейова систем – так званий антіураганний замок
Високоміцний комбінований стеклохолст, технологічні полімери, пятіфракціонний базальтовий гранулят