[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Яка металочерепиця краще

До вибору металочерепиці не варто ставитися несерйозно, адже від цього залежить якість служби матеріалу. Серед безлічі різних виробників і всіляких видів черепиці дуже легко розгубитися, тому варто ознайомимося з головними факторами, на які слід робити упор здійснюючи покупку.

Ім’я виробника, його репутація стануть своєрідною гарантією того, що, вибираючи його продукт покупець отримує гідну якість. Невідомі виробники пропонують свої матеріали за ціною нижчою, але найчастіше це відбивається на якісних показниках металочерепиці. Тому задумайтесь, рівнозначна чи незначна економія можливим експлуатаційним втрат раніше гарантійного терміну.

Купуючи металочерепицю широко відомих виробників, покупець гарантовано отримає продукт з якісної сировини, яке застосовується для виробництва матеріалу; інновації в технологічному процесі виробництва і найактуальніше обладнання; готовність виробника відповідати за якість виробленої продукції в повному обсязі.

Виробники з сумнівною або непідтвердженою відгуками репутацією можуть просто зникнути і звернутися по гарантійному нагоди вже буде не до кого.

Листи металочерепиці мають маркування, яке наноситься на кромку листа і містить основну інформацію – дату виготовлення і назви виробника. Приділяйте маркування особливе уваги під час покупки.

Також уточніть який склад має конкретний матеріал. Склад металочерепиці налічує велику кількість шарів, що виконують різні функції – декоративні і захисні. Серед полімерних покриттів найтривкіше до вицвітання – це пурал; найтривкіше до пошкоджень – пластизол; доступне за вартістю і найпопулярніше – поліеестер.