[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Види металочерепиці Металочерепиця

металлочерепица альпина премиум матовая

Металочерепиця заслужено користується великим попитом у будівництві в останні роки. Це довговічний і міцний покрівельний матеріал з найбільшим різноманітністю профілів і відтінків.

Основа металочерепиці може бути алюмінієва або сталева. У першому варіанті матеріал з антикорозійним захисним покриттям матиме більш легкий вага, а сталеві листи більш затребувані за рахунок підвищеної стійкості до зовнішнього середовища. Геометрія профілю металочерепиці буває різною і класифікується в залежності від форми профілю і глибини сходинки.

Профіль Монтеррей – сучасний матеріал для покрівлі з оцинкованої сталі, форма хвилі якого виконана під натуральну черепицю. З економічної та технічної точки зору це відмінний покрівельний матеріал, оскільки він стійкий до температурних перепадів, екологічний, порівняно недорогий, легко монтується, служить довго і надійно, захищаючи будинок від снігу, граду, сонця.

Металочерепиця Монтеррей представлена ​​в самих різних колірних варіантах – від класики до модерну. Металочерепиця Каскад виконана в прямолінійною формі, схожій на плитку шоколаду. Такий вид металевої черепиці можна використовувати для швидкого монтажу покрівлі значній площі. Економічна вигода використання такого профілю пов’язана з великою монтажною шириною листів.

Покрівля з таким матеріалом набуває класичного виду з чіткими прямолінійними контурами. Серед плюсів матеріалу можна виділити точну геометрію стиків, відмінні габаритні розміри, можливість застосування в самих різних архітектурних рішеннях, досить широка кольорова гама, наявність подвійного капілярної канавки. Металочерепиця Андалузія поки не знайшла широкої популярності, але теж має відмінні характеристики.

Проводиться металочерепиця такого виду профілю виключно на високотехнологічному обладнанні. Серед достоїнств матеріалу можна виділити наступні властивості: зручний горизонтальний монтаж, герметичність прилягання листів між собою, невидимий ділянку стиків, неповторний благородний зовнішній вигляд, вага – 5,15 кг / м2.

Також на ринку присутні такі види металочерепичних профілів: Модерн – відрізняється від Монтеррей наявністю незграбних граней. Джокер – профіль, що має класичну геометрію форми – хвиля з закругленими контурами гребеня, підошви. Банга – новинка серед видів профілів, що має такі особливості, як значна висота хвилі, незвичайна геометрія профілю і відповідно нестандартний оригінальний зовнішній вигляд.