[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

5 ПОРАД ЯКИМИ ПОВИННІ БУТИ ХАРАКТЕРИСТИКИ МЕТАЛОЧЕРЕПИЦІ

Какие должны быть характеристики металлочерепицы

Зміст статті:

Металочерепиця є однією з тих популярних видів покрівельних покриттів, які є особливо сильними і витривалість. Незважаючи на те, що протягом довгого терміну експлуатації матеріалу доводиться витримувати багато впливів, в основному спровокованих погодними подіями, такий дах управляє весь цей час для підтримки його зовнішнього вигляду, цілісності покриття і рівномірної Тіні.

Вибираючи і купуючи матеріал для покрівлі, кожен покупець вибирає серед досить широкого асортименту, тому корисно можуть бути поради щодо специфічних характеристик металочерепиці, яких буде достатньо для його якості Операції.

Порада номер один. Товщина металу

Товщина металу повинна бути не менше 0,45 мм.

Насправді дуже важко визначити фактичну товщину металевого листа, але якщо вибрати серед виробів надійних виробників, то можна керуватися даними, вказаними в технічній документації, адже. у цьому випадку вони вірні.

Неможливо не відзначити той факт, що на ринку є багато продуктів, які продаються за такими ж параметрами, і насправді вони не відповідають заявленим. Це трапляється найчастіше з недорогим металом, тому покупці, які бажають заощадити, ризикують майбутнім якості покрівлі.

Оптимальна товщина сталі для використання у виробничому процесі становить 0.45-0,5 мм. Саме в цьому асортименті, що характеристика зможе забезпечити матеріал з усіма потрібними властивостями:

Визначення товщини металу

 • Метал буде сильним, а це означає, що сприйнятливість до деформацій і різних пошкоджень значно знижується.

 • Для матеріалу з оптимальною товщиною листів характерна більш тривалий термін експлуатації, що в свою чергу виправдовує доцільність інвестування в облаштування покрівельної конструкції.
 • Надійність і практичність матеріалу означає, що ви зможете використовувати його не тільки для житлових будинків, але і для будь-яких інших будівель.

Порада No 2. Шар цинку

Вміст цинку в захисному шарі повинен бути не менше 225 грам на кв. м., і краще, якщо цей параметр становить 275 грам/м. кв. Компонентом цинку в структурі металевого листа є бар’єр, який зменшує негативний вплив води і вологи, при якому дах доведеться звертатися майже щодня.

Шар цинку наноситься на сталевий лист з рівномірним м’ячем і робить метал ще більш стабільним і Харді, що в свою чергу впливає на тривалість якісного обслуговування будови і сам покриття.

Порада No 3. Види полімерних покриттів

Полімерний шар-це куля в покрівлі, яка в першу чергу відповідає за декоративну складову. Але він також відіграє значну роль в плані підвищення міцності характеристик металевих профільованих листів. Як полімеру можна використовувати:

види полімерних покриттів

Якість установки покрівлі відіграє особливу роль для майбутньої роботи будівлі, тому для її носіння вам знадобляться:

 • Поліестер. Гладка і блискуча поверхня аркушів забезпечується за допомогою даного виду покриття. Шар цього полімеру становить 25 мкм, що означає, що матеріал набуває відмінної пластичності і дозволяє їй бути невибагливими до погодних умов.

 • Матовий поліестер. Товщина покриття матовою поліестеру становить 10 мкм довше глянцевого, що означає, що лист такого металу буде сильнішим, а поверхня матеріалу буде мати матову дію.
 • Уралу. Інноваційні технології дозволили використовувати ще один вид покриттів при виготовленні найбільш затребуваних покриттів для покрівлі даху і є пурал. Це полімерний на основі поліуретану, який, завдяки своєму складу і товщі шаром 50 мкм, дозволяє виробкам набувати ще більш високу стійкість до механічних покриттів, хімічних впливів і інших впливів.
 • Пластикові. Цей вид полімеру характеризується шаром 200 мкм такої речовини, як пластифікований полівінілхлориду. Дорогі вироби з таким видом покриття також впливають на популярність, тому що багато домовласники віддають перевагу більш доступним рішенням.

Порада No 4. Маркування листів

Маркування металуНаявність маркування на металевій плитці вказує на те, що ви точно не купуєте кішку в сумці, і зможете дізнатися хоча б мінімум інформації про виріб. Як правило, якщо є спеціальна розмітка, то ймовірність того, що матеріал має високу якість, росте. Але не завжди матеріал без маркування можна вважати неякісним.

Багато виробників просто економлять на процесі маркування, але в будь-якому випадку не нехтують якістю самого продукту. Так що стежте за спеціальними знаками ідентифікації, але не турбуйтеся відразу, якщо ви не знайдете їх.

Порада No 5. Форма профілю

Форма профілю-це параметр продукту, який посилається на його декоративні характеристики. У цьому аспекті слід врахувати особисті естетичні уподобання, щоб вигляд покрівлі відповідав вашим очікуванням і вимогам. Завдяки тому, що ринок сповнений різних відтінків металу, у вас не повинно виникнути проблем з цим вибором. У будь-якому випадку, завжди можна врахувати ряд чинників, які дозволяють визначитися з бажаною формою хвилі. Різні форми профілю відрізняються висотою і кроком хвилі, що злегка впливає на жорсткість листів.

Серед найбільш популярних форм сьогодні варто виділити:

 • Монтерреї.
 • JASPIS.
 • Омега.
 • Максим.

Всі вони настільки різні за стилем, тому на додаток до великого асортименту відтінків ви зможете підібрати оригінальний матеріал для їх покрівлі.

Нарешті, відзначимо, що при виборі будь-якого матеріалу для покрівлі необхідно враховувати специфіку будівельного майданчика і поточних умов експлуатації. Якщо матеріал буде функціональним і привабливим-це найкраще, що можна розраховувати на, тому уважно читайте пропозиції на ринку і вибирайте тільки найкращі з них представлені.

При правильному виборі, якісний метал зробить ваш дах надійним, довговічним і довговічним дизайном з презентабельно зовнішніми даними.