[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

ЯКІСТЬ МЕТАЛОЧЕРЕПИЦІ: ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ І ЯК ВИЗНАЧИТИ?

Металочерепиця-це вид покрівлі, якість яких важко визначити візуально. Для того, щоб чітко зрозуміти, яка якість продукції перед вами, вам потрібно принаймні знати його технічні характеристики. Для металочерепиці, найбільш важливими характеристиками, які визначають рівень якості, є товщина листів, клас гальванізації і тип захисту полімеру.

Варто зосередити увагу на кожному з цих параметрів, щоб зрозуміти взаємозалежність між ними і поліпшення або погіршення якості матеріалу.

Товщина листів-для металевих листів товщина параметра означає певну жорсткість покриття. Крім того, чим товщі матеріалу, тим менш вразливий до деформації, що відбувається в основному під механічним впливом.

Клас цинкування визначає, наскільки щільним шаром цинку міститься в захисному кулі. Вона захищає металеву основу від корозії і іржі, і ці явища вважаються найнебезпечнішими для такого виробу.

Тип полімерного покриття визначає декоративні властивості, а також покращує захисні характеристики металевого виробу для покрівлі. Якщо полімерне покриття якісне, то можна не турбуватися про коротке життя. Як правило, якісний полімер є одним з гарантів довгого терміну служби покрівельного матеріалу.

Кращими методами визначення реальної якості продукту є:

Ознайомитися з технічними характеристиками матеріалу, бажано з перевірених джерел-супровідної документації.

Дізнайтеся все про виробника і його репутацію, тому що багато домовласників поділяють свій власний досвід використання конкретного продукту.

Порівняйте різні товари та оцініть відповідність ціни матеріалу з його якістю, тобто характеристиками сервісу.

Ретельно вивчіть матеріал для дефектів профілювання або нанесення захисних і декоративних шарів, Перевіряйте наявність маркування, гарантії і супровідну документацію.

Здобуваючи досвід в таких покупках, ви зможете стати більш впевненим покупцем будівельних матеріалів, а також зможете зробити тільки успішні покупки, а купувати металочерепицю належної якості вам не буде складно.