[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

ЯКОЮ ПОВИННА БУТИ ТОВЩИНА МЕТАЛОЧЕРЕПИЦІ

толщина металлочерепицы

Зміст статті:

З чого складається металочерепиця

Металочерепиця є матеріалом для покрівлі покрівлі, одним з найважливіших параметрів якого є його товщина. Але в цьому випадку товщина металу не дорівнює товщині шару сталі, що діє як основа для виробу. Крім товщини стали, потрібно врахувати товщину додаткових шарів, які є захисними. Тому, необхідно розібратися в особливості будови найбільш затребуваних покрівельних матеріалів на ринку.

 • Сталі. Тонка сталь покрита декількома шарами, кожна з яких виконує певну функцію-захисну, декоративну, антикорозійну, а всі разом створюють стабільне і надійне покриття для будь-якої форми і виду покрівлі.

 • Грунтовка. Шар грунтовки наноситься на сталь з двох сторін тонким рівномірним шаром. Наявність грунтозахисного шару впливає на подальший етап нанесення захисних шарів. Оптимальна товщина шару грунтовки становить 15 MCN, а наявність цього шару допомагає захистити шар цинку від руйнування.
 • Оцинковки. Антикорозійний шар цинку наноситься з певним вмістом цієї речовини і для якісного нанесення дуже важливо, щоб сталь була ідеально рівною поверхнею. Цинк слід наносити на дві сторони сталі, а максимальний вміст – 275 грам на квадратний метр. При цьому міру, цинкова сталь збільшиться на 0,04 мм, а якщо використовується нижня оцінка, наприклад, 125 грам/м. кв., товщина збільшується тільки на 0,02 мм.
 • Полімерний шар. Полімеру застосовують для того, щоб поліпшити захисні функції покриття, зміцнити позитивні властивості виробу. Найпопулярніші полімерні покриття – поліестер та матовий поліестер. Їх використання не суттєво збільшить собівартість виробництва, але значно покращує захисні дані матеріалу.

Що впливає індикатор товщини. Параметр Товщина сталевого шару впливає на майбутній хід послуги продукту, а саме:

Для життя покрівлі, тому що оптимальна товщина листа дозволить забезпечити належний опір всім майбутнім впливам, які в будь-якому випадку можуть викликати пошкодження і руйнування матеріалу.

Про зовнішній вигляд покрівлі, адже якщо матеріал не досить товстий, то може деформуватися під дією найменших навантажень, і ніхто не зацікавлений в тому, що недавно обладнана покрівля так швидко втратила свої зовнішні дані.

Міцність листа, її надійність і стійкість до агресії зовнішнього середовища.

Якою повинна бути товщина сталі

Товщина сталі, яка використовується для виробничого процесу, може змінюватися в товщину.

Спеціальне обладнання, за допомогою якого приводиться сталь, дозволяє мати товщину від 0,5 до 0,7 мм. Це мінімальна і максимальна товщина сталевий рулонний лист. Оскільки вироби з найвищою товщиною не популярні завдяки високій ціні таких виробів, більшість виробників випускають метал з товщиною сталі від 0,45 до 0,5 мм.

У не найбільш агресивних умовах експлуатації цей показник цілком достатній для довгострокового утримання покрівлі з металу. Так це рідкісний, але можна на ринку знайти вироби зі швидкістю 0,5 мм, і його можна вважати максимальним для металочерепиці.

Чи можна визначити товщину виробу

Бувають випадки, коли продавці під виглядом преміальної черепиці з листової товщиною 0,5 мм продають продукцію з меншими показниками, тому буде корисно знати, як можна визначити цей показник при покупці. Якщо ви ковзання таких продуктів, ви отримаєте дах з тривалості життя порядку величини нижче, що ви хотіли б отримати. Найбільш надійними способами перевірки товщини металевих листів є:

 • Маркування на внутрішній стороні аркуша. Відповідальні виробники застосовують спеціальні маркування на своїх виробах, які вказують дату виготовлення, марку і товщину сталевого листа. Це дуже зручно, тому що вам не доведеться вдаватися до додаткових дій, щоб дізнатися цю важливу інформацію.

 • Спеціальні інструменти для вимірювання товщини металочерепиці. Існують такі вимірювальні інструменти, як мікрометр і товщина лічильника, але їх використання пов’язане з можливими помилками, тому цей метод не завжди популярний і не завжди під рукою є такий спеціальний прилад.

Якщо ви не змогли перевірити товщину аркуша за допомогою одного з цих методів, є ще одне рішення-прочитати технічну документацію виробника. Вона завжди містить найновішу інформацію, яка стосується конкретних продуктів.

Вибираючи металевий для вашої покрівлі, радимо Вам звернути увагу на якість самого продукту, а також правильно укладку матеріалу і установку покрівлі. Тільки компетентний підхід до процесу стане ключем до солідного і надійного даху.

Які ще варіанти матеріалу питання

Метал, представлений на ринку, відрізняється не тільки своїми естетичними параметрами, але і своєю якістю. А при виборі, більшість професіоналів і професіоналів рекомендують звертати увагу на наступні:

 • Якість сировини.
 • Якість обладнання.
 • Не забувайте про естетичні параметри матеріалу, який включає в себе:
 • Геометрії профілів і хвильові особливості.
 • Колір полімерного кульки.

Завдяки наявності важливої інформації сьогодні, навіть недосвідчений покупець встигає зробити правильний вибір і купити оптимальну якісну металочерепицю . Є ряд нюансів, які впливають на подальший хід конструкції покрівлі, а на додаток до найважливіших параметрів металочерепиці, не має останньої величини і якості її укладання.

Товщина металу