[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Металочерепиця або Бітумна черепиця: що вибрати?

металлочерепица или битумная черепица

Зміст статті:

Яка різниця в складі матеріалів.

Металочерепиця і Бітумна черепиця є двома найпопулярнішими покрівельними покриттів на ринку в одному цінковому діапазоні. Нерідко домовласникам доводиться вибирати покрівельне покриття з цих двох варіантів. Щоб зрозуміти, що краще для вас і вашої покрівлі, потрібно звернути увагу на особливості кожного з них, і, зокрема, не зайвим буде ознайомитися з складом матеріалу.

  • Металочерепиця являє собою металевий виріб, який удосконалюються додатковими захисними шарами до рівня, де зовнішні подразники практично не здатні пошкодити матеріал. Сталеві, полімерні покриття і цинк використовуються, щоб зробити металеву черепицю.

  • Бітумна черепиця виготовляється на основі склополотна, який просочують бітумною речовиною. Таким чином виходить міцна покрівля, яка характеризується крайньою міцністю і надійністю завдяки наявності базальтової крихти на поверхні аркушів.

Термін служби бітумної і металевої черепиці.

Відмінною рисою бітумної і металевої черепиці є досить довге життя. Звичайно, вона визначається за низкою обставин і може відрізнятися в різних умовах. Але якщо говорити про середні показники, то життя металочерепиці може починатися з 15 років, якщо в бюджеті використовуються продукти і до 50 років, коли домовласник вибирає найвищу якість представлених на ринку. Що стосується бітумної черепиці, то в цьому випадку ви також можете розраховувати на термін служби від 15 до 50 років, в залежності від умов, параметрів продукту та інших факторів, які впливають.

2

Чесноти кожного з покриттів.

Серед найвідоміших переваг популярних покриттів для покрівлі, металевої і бітумної черепиці, найбільш цінним є:

Довговічність. Для покрівлі будь-якої конструкції, варіант довголіття має особливе значення, адже чим довше служить дах, тим менше неприємностей господар будинку. Але, як правило, для виконання цієї умови обов’язковим є використання високоякісних матеріалів, включаючи покриття.Металу

Практичність. Беручи до уваги темп, з якого розвивається будівельний сектор, скільки нових ідей з’являються в будівництві приватних будинків, покрівля повинна бути якимось чином універсальною, тобто придатною для облаштування абсолютно різної форми і конструкції дахів. Як бітумні, так і металеві плитки відмінно підходять для різних будівель, адже вони представлені великим асортиментом виробів з різними параметрами обслуговування.

Легкістю. Невелика вага покриття сприяє більш швидкому процесу прокладки, що означає, що ви заощадите на трудові ресурси і зможете почати експлуатацію обладнаної покрівлі навіть найближчим часом. Також не буде ніяких труднощів під час транспортування і підйому матеріалу на даху.

Стійкість до різних впливів. Впливів під час обслуговування покрівлі буде багато, всі вони в тій чи іншій формі будуть мати вплив на структуру матеріалу, що може призвести до руйнування, пошкодження, деформацій. Бітумна черепиця характеризується пластичністю, що означає, що відсутня загроза деформації цього покриття. Що стосується металевого покриття, то він повинен мати всі основні захисні шари для забезпечення бажаного рівня обслуговування.

Найбільш значимих недоліків.

Почнемо, мабуть, з металом, а найголовніше його єдина недоліків можна вважати шумом. Тобто, під час дощової погоди, мешканці будинку, можливо, доведеться миритися з дратівливим стукіт дощу на дах. Погодьтеся, перспектива не приємна, але по суті проблема може бути вирішена на етапі підготовки і прямої установки покрівлі. Для того, щоб покрівля з металочерепиці мала відмінні звукоізоляційні характеристики досить:

  • Використовуйте якісні матеріали, щоб складати всі шари покрівельного пирога.
  • Грамотна установка всіх шарів і елементів покрівлі.

Чи є різниця в ціні

Якщо порівняти ціну пропозицій на найпопулярніші покриття на ринку, то можна побачити, що якщо ціна металевої черепиці Орієнтовна, то ціна металевої черепиці не сильно відрізняється від ціни бітуму. Оскільки вартість цих покриттів варіюється, то залежить від:

  • Специфікації продукту.
  • Репутація і слава виробника.
  • Зовнішні функції.
  • Наявність гарантійних документів.

isheglf

У зв’язку з тим, що є багато пропозицій на ринку, а продукція відрізняється рівнем якості, покупець завжди має можливість вибирати покриття не тільки з потрібними параметрами, але і за оптимальною ціною. Якщо у вас немає можливості на даний момент, щоб купити найдорожчий матеріал, ви завжди можете попросити продавця порадити ті товари, які, незважаючи на доступну вартість, мають досить хороші характеристики.

Вибираючи покриття для вашої покрівлі між металом і бітумної плиткою, не забувайте, що:

  • Вибір слід враховувати, тобто слід врахувати не тільки сферу вашого бюджету, естетичні уподобання, але і вимоги самого дизайну до майбутнього покриття.

  • Термін служби покрівлі буде залежати не стільки від типу покриття, а від його якісних показників. Так що незалежно від типу покрівельних матеріалів вам подобається, не забудьте перевірити його характеристики.

Дах буде служити не менше 20 років, тому не варто економити на покупці, якщо це не обов’язково.

Якісний покрівельний матеріал є ключем до вашої сучасної, красивою і довговічною покрівлею, яка стане гордістю для вас і головною прикрасою будівлі.