[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Металочерепиця і особливості її укладання

уход металлочерепицы

Для того, щоб установка металочерепиці була виконана правильно, необхідно хоча б використовувати високоякісні будівельні вироби. Також не заважає піклуватися про гідну якість укладання матеріалу, для чого необхідно знайти досвідчених і професійних давачів. Якщо порівнювати найбільш популярні покрівельні покриття сьогодні, то можна купити металочерепицю за більш доступною ціною, ніж, наприклад, таку ж природну черепицю. І нехай зовні металева плитка на керамічну далеко, але візуально вони дуже схожі.

Кладка металу відбувається тільки після укладання всіх попередніх шарів. До них відносяться ізоляція, гідроізоляція і пароізоляція. Коли всі шари покрівельного пирога укладаються відповідно до технології, ймовірність довгої покрівлі ingesrate значно збільшується.

Для якісного і грамотного укладання металевої черепиці знадобляться:

  • Металочерепиця, властивості і характеристики яких говорять про ідеальні геометричні пропорції, якісний склад і бездоганну конструкцію.
  • Команда даху, яка працює в усіх умовах і з будь-якою формою покрівельних конструкцій.
  • Відсутність поспіху і ретельної попередньої підготовки, наприклад, точне вимірювання та подальший розрахунок того, що і в яких кількостях буде потрібно встановити дах вашого будинку.

Покрівельний пиріг має ряд складових, кожен з яких відповідає за його функцію. Таким чином, шар утеплювача повинен забезпечувати поліпшення комфортного перебування в будинку, тримаючи там тепло якомога довше. Гідроізоляція і пароізоляція необхідні для збереження ізоляційного шару в первісному стані. Ну, метал повинен бути закладений в кінці після того, як всі захисні шари пирога були змонтовані.

Технологічно, процес монтажу металевої черепиці не такий складний, але не кожен захоче возитися з особливостями конкретного матеріалу. Зрозуміло, що для якісної роботи будівлі необхідно виконати низку умов під час монтажу покрівлі… Якщо ви плануєте багато років експлуатації будівлі без прагнення до додаткових вкладень, негайно подбайте про якісну установку металочерепиці.