[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Який профнастил найкращий

Какой профнастил самый лучший

Зміст статті:

Чому варто використовувати профнастил

 Який профнастил найкращий Профнастил – будівельний матеріал, який не потребує реклами. Незважаючи на те, що використовується він в будівництві дуже часто вже багато років, зацікавленість ним з боку покупців зовсім не знижується. З його допомогою все так же успішно вирішують масу завдань в будівництві, як дрібних, так і більш масштабних.

Причин для використання гофрованих сталевих листів може бути безліч. Особливо, якщо врахувати, наскільки широка область його застосування в будівельній сфері. Якщо ви вперше зіткнулися з необхідністю вибору і покупки будівельного матеріалу для даху або забору, або може ви хочете побудувати бюджетний гараж, немає кращого рішення, ніж металопрофіль.

 • По-перше, це недорого. Будь-яка будівельна конструкція з трапецієподібних сталевих листів обходиться значно дешевше, ніж якби на його місці був інший матеріал.
 • По-друге, це швидко. Для того, щоб побудувати паркан або перекрити дах знадобиться зовсім небагато часу. Буквально від декількох днів до тижня може зайняти такий масштабний процес, до якого потрібно підготуватися належним чином.
 • По-третє, це просто. Немає особливих складнощів в тому, щоб своїми силами поставити паркан з профнастилу. Практично половина зборів була побудована власними силами домовласників без будь-якого залучення до процесу професійних будівельників.

Які є види вироби

Практичність і багатофункціональність профільованих листів – це результат широкого асортименту продукції. Адже профлисти представлені на ринку відразу трьома видами, кожен з яких призначений для окремої будівельної сфери. Така класифікація дуже зручна, адже для недосвідчених покупців наявність спеціальних марок дозволяє полегшити весь процес вибору і покупки будматеріалу.

Які ж виділяють види гофрованих листів?

 стіновий металопрофіль стіновий. Так називають різновид металопрофілю, який можна застосовувати для будівництва огороджень і оздоблення фасадів. Він має середні параметри – це стосується і самої хвилі, і її висоти, і кроку. Такі параметри вироби, як товщина стали, і оцинковка в даному варіанті продукції відповідають параметрам: 0,4-0,5 мм і 120-225 грам / м.кв відповідно.

Покрівельний. Для будівництва дахів використовують більш надійну продукцію, що проявляється в більшій товщині покрівельного металопрофілю, в поліпшенні параметрів жорсткості за рахунок більш високого профілю, і звичайно ж в наявності максимальної оцинковки – 225-275 грам / м.кв. З такими параметрами сталеве вироби стає придатним для експлуатації в покрівельної сфері і може стати надійною і довговічною захистом для даху будь-якої будови.

Несучий. Для зведення несучих конструкцій слід використовувати відповідний вид товару. Ця варіація будматеріалу має максимальні ребра жорсткості, а значить найбільшу висоту профілювання, може витримувати найсерйозніші навантаження і служити не одне десятиліття.

Як визначити якість металопрофілю

Природно, що кожен покупець профлистов бажає знати заздалегідь, на яку якість служби вироби варто розраховувати. Про якість виробу вам розкажуть такі його параметри:

 • Товщина металу.
 • Клас цинкового шару.
 • Тип полімерного покриття.
 • Ім’я виробника.
 • Термін гарантії.

 стіновий металопрофіль Щоб бути здатним протистояти механічним впливам і навантажень, а також витримувати всі згубні впливу зовнішнього середовища, матеріал повинен мати певну товщину. Залежно від сфери використання матеріалу вимоги до товщини стали можуть змінюватися.

Незалежно від того, для яких цілей був обраний даний матеріал, він повинен мати певний рівень захисту від корозії і іржі. І покрівля, і паркан будуть в постійному контакті з вологою, тому варто відразу подбати про те, щоб будівельна конструкція була захищена від найнебезпечніших явищ.

 покрівельний профнастил Полімерне покриття – це те, як буде виглядати будматеріал. Це конкретний колір, конкретна текстура поверхні і звичайно ж термін зберігання декоративних властивостей виробом в ході експлуатації. На нашому ринку представлена ​​продукція переважно з такими двома варіантами покриттів – поліестер глянцевий і поліестер матовий. Уже з назви стають зрозумілими особливості кожного з них, по крайній мірі зовнішні.

Ким була виготовлена ​​продукція – таким питанням цікавляться кожен покупець, адже хочеться по можливості знайти відгуки про заводі і про самий товар.

Гарантія на товар може поширюватися тільки в певних випадках, але вони завжди прописані в умовах гарантійного документа, тому завжди першим ділом перед покупкою читайте текст гарантії.

Який профнастил має кращі параметри

Кращий профнастил :

 • Той з представлених на ринку, який забезпечить вашому будові або конструкції бажаний рівень естетичності, довговічності, надійності і міцності.
 • Такий матеріал зможе прослужити мінімум років 20, не вимагатиме ремонту, особливого догляду.
 • У ході його монтажу не виникатиме складнощів навіть у тих, хто вперше вирішив зайнятися монтажем вироби.
 • Варто недорого в порівнянні з іншими матеріалами аналогічної сфери використання.

Вибирайте кращі матеріали, в тому числі і металопрофіль, за найкращими цінами у компанії «С-Кровля», адже це той будматеріал, про покупку якого не доводиться шкодувати.