[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Кращі бренди професійного підлогового покриття для будівництва паркану

марки профнастила для забора

Зміст статті:

Чому професійні підлоги так популярні?

Кращі бренди професійного підлогового покриття для будівництва паркану«Профнасіце» є доступним, багатофункціональним і надійним будівельним матеріалом. Його популярність є результатом добре продуманою структури, можливості самостійного встановлення та використання в різних будівельних приміщеннях. Незважаючи на простоту зовнішніх характеристик, будь-який дизайн металевого профілю виглядає пристойно-сучасно, просто і привабливо. Вибір відтінків і брендів дозволяє вибрати продукт для різних потреб і будівель, до того ж варіювати естетичні характеристики кінцевого об’єкту будівництва або будівництва.

Велика кількість будівельних матеріалів з різними перевагами використання викликає сумніви серед покупців, адже навіть коли хочеться заощадити, інші, більш привабливі і дорогі будівельні матеріали можуть привернути увагу. Вибір на користь металевого профілю забору:

 1. Можливість недорого облагородити паркан на вашій заміській ділянці.
 2. Різноманітні відтінки, бренди, виробники і два варіанти поверхні текстури-матові і глянцеві.
 3. Швидка і проста установка, а головне-її можна проводити самостійно, адже технологічний процес монтажу листів повністю простий.

Плюси використовують гофровані листи для будівництва огорож.

За останні десять-п’ятнадцять років більшість домовласників воліють вибирати гофровані сталеві листи для своїх огорож. Простота і зручність їх роботи і встановлення також цінується професійними будівельниками, тому такий матеріал люблять працювати в будь-яких умовах. Щоб остаточно переконати вас у доцільності використання настінного профілю для спорудження нового або заміни старого паркану, давайте називати основні його переваги:

 • собака 10Довге життя. Незважаючи на простоту сталевого листа і його склад, термін служби такого продукту може тривати кілька десятиліть. Погодьтеся, така перспектива не може, але будь ласка. При правильному підборі технічних характеристик і, зокрема, марки виробу, а також грамотній установці, тривалість обслуговування може значно збільшитися.
 • Ударостійкий опір. Вплив сонця, вітру, опадів і навіть механічних впливів не залишить слідів на паркані, тому що матеріал стійкий до таких впливів і зберігає всі свої властивості незалежно від того. Завдяки лише кілька захисних шарів можна значно поліпшити характеристики сталевого листа, що робить його в рази сильніше і довговічніше.
 • Простота в установці. Щоб побудувати паркан, вам не завжди потрібно звертатися за допомогою до профі. Багато домовласників роблять таку роботу самостійно, і в той же час дуже успішно. Листи матеріалу дуже прості в установці, а легка вага виробу дозволяє мінімізувати трудові витрати на всіх етапах будівельних робіт.

Які марки повинні бути використані для фехтування?

Ви, напевно, вже помітили, що профільовані листи на ринку представлені різними брендами. Стикаючись з таким вибором вперше, Неважко зрозуміти, що таке маркування PS-8 або PS-15, але компанія “С-Кровля” допоможе розібратися в цих нюансах. Букви «PS» позначають просписок як стіну, тобто рекомендовану сферу його застосування-це при будівництві огорож конструкцій. Фігура в марку товару-це висота профілю або так звана хвиля. Але зважаючи на те, що в профільній хвилі є трапецієподібної форми, краще назвати його профілем. Таким чином, різниця між PS-8 і PS15 буде знаходитися в висоті ребра профілю, в першому випадку це буде 8 мм, а в другому-15 мм. Чим вище ця цифра, тим жорсткіше буде виріб. Це означає, що ймовірність його пошкодження буде набагато меншою.

PS-10 є брендом настінного металевого профілю, який можна сміливо назвати одним з найпопулярніших. У чому причина цього успіху?

 1. По-перше, у порівнянні з попереднім брендом (PS-8), цей матеріал має більш виражений рельєф за рахунок більшої висоти ребра-10 мм.
 2. По-друге, кращими будуть і індикатори жорсткості, що дуже важливо для довгострокового збереження ідеальної геометрії аркушів.
 3. По-третє, зовні паркан виглядає привабливішим в даній версії профілю-адже саме в даній марки оптимальна висота профілювання.

PS-20 є найвищим профілем для забору, який має найвищу міцність і жорсткість. Зовні матеріал також виглядає пристойно і привабливо.

Таким чином, можна підвести підсумки, що кращі варіанти штампів для забору будуть ті, які мають хороші характеристики міцності і достатню жорсткість сталевих листів.

На що звертати увагу при покупці будівельних матеріалів?

Вибираючи профнастил для спорудження паркану, зверніть увагу на:

 • Товщина аркушів. Саме про товщину самої сталі в якості основи для майбутнього будівельного матеріалу. У сучасному виробництві металу багато дрібних компаній можуть пропонувати продукцію з заявленим параметрам, які не відповідають фактичним. Тому рекомендація «С-Кровляу»: вибирайте перевірених виробників.
 • Гальванізації. Ступінь захисту металу від корозії і іржі визначається спеціальним захисним шаром-цинковим. Він може містити різну кількість цинку, що означає, який клас захисту кінцевого матеріалу. Наша порада: для більш-менш довгострокової роботи паркану і збереження його зовнішнього вигляду слід вибирати вироби з гальванізації не менше 225 г/кв.
 • Декоративний шар. У той же час, захисний і декоративний шар профілю являє собою кульку поліестеру. Саме ця речовина додає міцності продукту і робить його естетично привабливим. З варіантів, які пропонує ринок-матові і глянцеві, варто вибрати той, який більше відповідає вашим естетичним перевагам.

Не забувайте, що вибір матеріалу повинен базуватися не тільки на правильному підборі марки виробу, але і на вибір достатньої якості технічних характеристик. Тільки якщо лист зроблений з твердої сталі і має належний рівень захисту від зовнішніх чинників, він може служити вам довгий сервіс.