[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Чому догляд металочерепиці так важливий

уход металлочерепицы

Зміст статті:

Які чинники впливають на термін служби?

Чому металевий догляд настільки важливийЯкщо в процесі будівництва вашого будинку ви вирішили виготовити покрівлю з металу, такий вибір можна вважати вдалим. Адже такий вид покрівлі вважається дуже витривалий, стійкий до впливів і довговічний. Про що свідчать гарантійні документи на продукцію найвідоміших рослин, а також довгострокова практика експлуатації, середнє життя такої покрівлі може бути від 20 до 40 років. Але чи так просто в облаштуванні покрівлі з металу?

Існує ряд чинників, які мають безпосередній вплив на життя покрівельної конструкції. Давайте ближче розглянемо найважливіші з них:

Особливості кліматичних умов. Кліматичні умови вашого регіону мають дуже велику роль на тривалість нормального обслуговування покрівлі. Адже якщо клімат забезпечує ймовірність важких і частих опадів, то покрівля стає вразливішим. Тому при виборі покрівельного покриття спеціалісти компанії «с-дах» радять звернути увагу на те, що обраний вами матеріал має характеристики, які будуть відповідати вимогам певних погодних умов.

ПокриттяПравильність установки. Укладання металевої черепиці може здатися легкою задачею, але навіть найменша помилка може призвести до жалюгідних наслідків. Таким чином, якість монтажних робіт вважається одним з ключів до довговічності покрівлі. Враховуйте цей фактор при плануванні майбутньої покрівельної роботи і виборі монтажем команди.

Характеристики покриття. Багато продуктів на ринку відрізняються не тільки виробником, але і технічними характеристиками. Вони часто перераховані в технічній документації, що надається заводом-кінцевим споживачем. Тільки з певними параметрами продукту його життя може бути досить довгим. Це означає, що вибір покриття повинен базуватися на підборі специфічних технічних і декоративних характеристик.

Догляд за покрівлею. Якщо хтось скаже вам, що догляд не важливий для покрівлі з металочерепиці, не вірте. Насправді, навіть невелика увага до даху і її стан дозволяє впливати на життя його експлуатації. Можливо, більше уваги варто звернути на це питання і як може бути продовжений термін служби покриття.

Якою повинна бути турбота про метал?

обробка металуПри установці покрівлі з металевої черепиці на її поверхні можуть залишитися невеликі уламки, тому перша важлива рекомендація-прибрати її зручним для Вас способом, уникаючи пошкодження покриття.

Протягом усього життя покрівлі огляньте покрівлю для безпеки і цілісності покриття, іржі або корозії. Якщо ви можете виявити такі руйнівні процеси на ранньому етапі, все одно буде можливість запобігти подальшому руйнуванню. Якщо це глибокий подряпини в захисному покритті, то краще її пофарбувати, щоб волога не проникла всередину, а метал не почне іржавіти.

Якщо ви знайдете невелику ділянку з ушкодженням, краще подумати про заміну покриття в цьому місці.

По-перше, така робота буде дуже недорогою.

По-друге, це можна зробити дуже швидко і самостійно.

По-третє, ви безумовно можете уникнути повної заміни покриття протягом наступного десятиліття.

Що ще потрібно знати про обробку матеріалу?

Крім правильного і своєчасного догляду за дахом, слід завжди пам’ятати про правильне транспортування і зберігання металевих виробів. Адже під час цих етапів роботи з матеріалом також дуже легко пошкодити або подряпати, що означає, що продукт може дуже швидко прийти в непридатність.

Щоб уникнути проблем під час майбутньої експлуатації покрівлі, пам’ятайте:

  • Потрібно транспортувати виріб на рівну платформу, яка буде не менше аркушів матеріалу.
  • Якщо ви носите багато пакетів продукції, вам потрібно подбати, щоб захистити метал зверху.
  • Покриття можна вивантажити вручну або за допомогою навантажувачів, але в цьому випадку потрібно бути дуже обережним і правильно захоплювати листи.
  • Якщо довжина листів перевищує 5 метрів, то спеціальні пристрої, призначені для розподілу навантаження рівномірно, щоб уникнути переломів аркушів повинні бути використані. Якщо ви використовуєте підручні інструменти, вам може знадобитися корисний звичайний металевий пучок необхідної довжини.

Чому догляд і правильне поводження з покриттям так важливо

Тільки якщо ви дотримуєтесь правил транспортування, завантаження, розвантаження, зберігання і догляду за металом, ви можете бути впевнені, що:

  • Ваша покрівля буде покрита матеріалом в ідеальному стані, який зможе захистити від усіх наслідків зовнішнього середовища.
  • Монтаж і укладання аркушів покриття буде зроблено швидко і якісно.
  • Термін служби буде найдовшим завдяки збереженню оригінальних властивостей і стану матеріалу.
  • Ймовірність деформації аркушів під час монтажу фази буде зменшена до нуля.

Покрівля з металевої черепиці стане Вашою гордістю і основним елементом будівельної конструкції, якщо подбати про всі вищевказані моменти обробки матеріалу. Ви завжди можете отримати більше інформації з документації, що продавці мають для конкретного продукту, або консультації з фахівцями, які працюють з цим типом охоплення протягом багатьох років.