[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Які показники впливають на термін служби металочерепиці?

Термін служби будь-якого покрівельного матеріалу визначається його технічними даними, а якщо розглядати в якості майбутнього покриття для покрівлі металочерепицю, то при виборі потрібно врахувати:

  • Товщину сталевих листів , адже саме такий параметр є одним з найбільш важливих при виборі міцного матеріалу для даху. Міцність, а відповідно і надійність даху буде залежати від того, металочерепицю з якою товщиною листів ви купили. Чи не спроста продукція з товщиною листів вище 0,45 мм є найдорожчою на ринку – сталева основа достатньої товщини забезпечить тривале збереження зовнішнього вигляду, адже матеріал буде менш схильний до деформацій будь-якого типу.
  • Якість оцінковочного кулі , який повинен виконувати захисну функцію. З огляду на, що метал схильний до деяких впливів, наприклад, до корозії або іржі, важливо забезпечити йому належний захист. Таким захистом може послужити цинковий шар, але тільки при наявності його в достатній кількості – мінімум 240 грам на м.кв. Завдяки якісній оцинкування металочерепиця зможе довше зберігати свій неперевершений зовнішній вигляд.
  •  mch Полімерне покриття, в якості якого може виступати поліестер, матполіестер, пурал або пластизол. Кожен з варіантів має свої плюси і недоліки, проте вибираючи найбільш перевірені варіанти ви зможете уникнути неприємностей під час експлуатації металочерепиці. Однією з функцій полімерного кулі є захист на найвищому рівні сталевої основи від впливу зовнішнього середовища, а оскільки ймовірні перепади температур і рясні опади можуть значно погіршити зовнішній вигляд даху, варто подбати про найкращому з полімерних покриттів.

Коли ви економите на покупці покрівельного покриття і вибираєте металочерепицю з посередніми характеристиками, Ви самостійно зменшуєте термін її експлуатації. Для тимчасових будівель це не критично, а ось при бажанні отримати довговічну і надійну покрівлю, потрібно подбати про матеріал з найкращими показниками.

Термін служби металочерепиці визначається її технічними параметрами, а вартість довговічної продукції не може бути низькою. Тому, якщо Ви хочете експлуатувати якісну металочерепицю, відвідайте наш сайт і ми забирай для вас найкращий з варіантів. Вибирайте матеріали для будівництва даху у надійних постачальників, щоб мінімізувати ризики невдалих покупок.