[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

ЯКІ ПАРАМЕТРИ У найбільш довговічної металочерепиці?

параметры долговечной металлочерепицы

Зміст статті:

У чому секрет популярності металевої черепиці.

металлочерепіцаВибираючи надійну і довговічну покрівлю для своєї покрівлі, практично кожен другий домовласник схиляється на користь вибору металочерепиці.

Незважаючи на широкий асортимент покрівельних покриттів з різним дизайном і виконаний з різної сировини, це металева черепиця, що викликає особливий інтерес домовласників. Її продумана структура, оптимальні характеристики і дуже довге життя припускають, що за такі гроші ви навряд чи зможете знайти таку ж покрівельне покриття якості.

Насправді, немає ніякої таємниці, мателочерепиця є успіхом на ринку, тому що вона має наступні властивості:

  • Практичність. Це означає, що за допомогою металевої черепиці можна влаштувати не тільки дах приватного будинку, а й інші будівельні споруди-комунальні, освітні, комерційні, промислові.

  • Стабільності. Технологія виробництва розроблена таким чином, що враховуються всі впливи, які будуть стикатися протягом усього терміну дії покриття. Таким чином, металева основа захищена досить надійно, що домовласник не доведеться турбуватися про те, що дах іржавіє або втрачає свої захисні або декоративні функції.
  • Легкістю. Завдяки тому, що листи матеріалу мають невелику вагу, вони легко і зручно працювати з під час укладання покриття. Крім того, немає необхідності зміцнювати кроквяні системи, тому що є цілий ряд покрівельних матеріалів, через велику вагу яких доводиться регулювати кроквальну систему під конкретне покриття.
  • Простий монтаж. Листи металевої черепиці мають оптимальний розмір для монтажу, щоб максимально спростили. Це плюс для тих домовласників, які все-таки вирішили встановити дах самостійно. Можливість економії на покрівельних робіт дуже Переконлива плюс на користь вибору матеріалу.

У чому різниця між продуктами на ринку.

Коли ви купуєте покрівельний матеріал, ви зможете побачити самі, що на ринку є багато продуктів. Чим він відрізняється один від одного?

дплоговечная-металлочеревиця

  1. По-перше, виробник. Виробництво металочерепиці займається багатьма компаніями, як великими, так і не дуже. Є заводи, відомі в усьому світі, і існують місцеві дрібні підприємства, які використовують сировину словацької або китайського походження і роблять метал. Це не зовсім право говорити про якість матеріалу, на основі якого це робить, але практика доводить, що добре відомі рослини мають порядок більш високої якості, ніж ті, хто з’явився на ринку останнім часом.
  2. По-друге, форма хвилі. Відмінності у вигляді профілювання впливають тільки на декоративну складову за вашим вибором. Форма профілю визначає висоту хвилі, яка в свою чергу впливає на жорсткість аркушів. Залежно від форми профілювання, технологія укладання аркушів може відрізнятися
  3. По-третє, термін офіційної гарантії. Очевидно, що гарантійний термін залежить від фактичних характеристик продукту, тому кращі варіанти характеризуються більш тривалим гарантією, під час якої виробник несе відповідальність за безпеку властивостей матеріалу.

Якими повинні бути параметри найбільш міцного металу.

Довговічна металочерепиця-це Гнучка черепиця, яка може тривати не менше 25-30 років, але є і такий продукт, який сміливо може зберігати свої функції і зовнішній вигляд близько 50 років. Для того, щоб продукція продемонструв такий тривалий термін експлуатації, вона повинна:

  • Щоб бути виготовлені зі сталі не менше 0.45-0,5 мм завтовшки, тому що саме на цю товщину виріб зможе витримувати механічні навантаження без деформуватися.

  • Мають досить надійний захисний шар, який запобіжить деструктивним процесам, наприклад, іржі і корозії. Такий шар повинен містити не менше 225-275 грам цинку на квадратний метр листової покриття.
  • Щоб відрізнятися від насиченого відтінку і мати якісний декоративний шар, незалежно від його зовнішнього вигляду. На практиці багато хто вже бачили, що найкоротший термін служби має продукти з захисним шаром поліестеру.

Крім конкретних специфікацій, дуже бажано, щоб металочерепиця була зроблена на сучасному обладнанні, що забезпечить точний профілювання і ідеальну геометрію аркушів. Це дуже актуально для майбутньої установки, адже низькоякісний профіль може створювати серйозні проблеми при виконанні покрівельних робіт.

Чи відповідає фактичний термін служби гарантії?

довготривалий металОфіційна гарантія на метал від різних виробників відрізняється в період, протягом якого завод готовий взяти на себе певні зобов’язання. До речі, дуже важливо вивчити текст гарантійного документа при покупці, так що тоді важливо точно зрозуміти, в яких випадках застосовується ця гарантія. Це не рідкість для досить якісного продукту, щоб не гарантувати. Не всі домовласники готові ризикувати, купуючи такий метал, адже це дуже дороге придбання і ви хочете мати певні гарантії.

Як правило, фабрики, які відомі для виготовлення високоякісної продукції, забезпечують гарантію на дуже тривалий термін, і в більшості випадків цей період буде не меншим за реальну. Навіть трапляється, що реальний термін перевищує гарантію, але це скоріше виняток з правил.