[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Монтеррей – найпопулярніша форма профілю металочерепиці

металлочерепица монтеррей 8017 мат коричневый

Те, що металочерепиця дуже популярна, знають всі. У цьому можна переконатися завдяки зростаючій кількості дахів по всій країні, облаштованих за допомогою даного покриття. Але людині, яка вперше зіткнувся з необхідністю подбати про покупку якісного покрівельного матеріалу, необхідно володіти базовою інформацією про даному матеріалі, щоб розуміти які особливості притаманні металочерепиці та її експлуатації, а також який із запропонованих профілів є найоптимальнішим і універсальним.

Оскільки металочерепиця може мати різну форму профілю, також може змінюватися висота хвилі матеріалу. Кожен з варіантів профілю має свої індивідуальні характеристики, однак основна відмінність різних форм профілю складається в зовнішніх характеристиках – може бути різною форма хвилі і її висота. Також малюнок може бути симетричним і асиметричним.

Якщо Ви бажаєте придбати класичний варіант покриття, тоді вашої уваги варто Монтеррей – це оптимальний варіант хвилі, висота якої має середній показник, а також дозволяє створити привабливий геометричний малюнок поверхні покрівельного покриття. Монтеррей є найпопулярнішим варіантом форми профілю, оскільки він максимально схожий на натуральну черепицю, а також володіє відмінними технічними властивостями.

Ця форма профілю вважається найбільш затребуваною, тому що саме її купують найчастіше. Третина всієї металочерепиці, яку купують на покрівельному ринку, це металочерепиця Монтеррей .

 монтеррей

Придбати таку черепицю можна з металу різних виробників, в різному кольорі і з різним полімерним покриттям. Оскільки це найпопулярніша форма профілю, практично кожен виробник покрівельної продукції, випускає матеріал з таким геометричним малюнком і висотою хвилі. Також Ви можете підібрати будь-який з представлених в таблиці RAL відтінків, який дозволить доповнити вдалий вибір покрівельного матеріалу і його виду.

Працювати з металочерепицею в профілі Монтеррей – одне задоволення і для цього не обов’язково бути профі в області покрівельного будівництва. Компанія С-Кровля рекомендує зосередити вашу увагу саме на цьому виді металочерепиці в процесі підбору оптимального покриття для своєї покрівлі. Кращий зовнішній вигляд, який тільки може мати покрівля, можливий завдяки використанню металочерепиці Монтеррей.