[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Від чого залежить ціна на металочерепицю?

От чего зависит цена на металлочерепицу

Зміст статті:

Металочерепиця і його характеристики.

Вартість металочерепиці представляє інтерес потенційним покупцям в першу чергу, а потім-характеристики, можливий термін служби та іншу важливу інформацію. З огляду на багатий асортимент цього покриття на ринку будівельних матеріалів, дуже важливо зрозуміти, як формується Ціна металочерепиці і на що вона може залежати. Компанія «с-дах» розповість про основні чинники, що впливають на процес формування кінцевої вартості продукції. Це дозволить вам легше орієнтуватися на продукцію на ринку, в його цінах. Пропонуємо докладно зупинятися тільки на основних чинниках, які вимагають вашої уваги.

Відомо, що сировиною для виготовлення металевої черепиці є звичайна сталь. Зазвичай вона має невелику товщину листа, але вона характеризується як дуже сильний продукт. І це не дивно, адже сталь має:

 • Ідеальний склад,
 • Оптимальна товщина,
 • покриті додатковими захисними і зміцненням шарів.

Вплив якості металу на формування ціни на виробництво дуже великий, тому що довжина її обслуговування і міцність виробу залежать від того, наскільки чистою і бездоганною є склад сталі.

Прийнято вважати, що товщина листової сталі від 0,45 до 0,5 мм може вважатися оптимальним параметром для покрівлі витримувати вплив механічних навантажень на довгі роки. Незважаючи на те, що ринок металевої черепиці представлений різними варіантами, ви також можете знайти продукт з посередними металевими показниками.

Рівень захисту від впливу атмосферних опадів.

Відомо, що для будь-якого металевого продукту вплив вологи вкрай небезпечний і наслідки такого контакту можуть бути появою корозії або іржі. Якщо покрівля буде іржавіти, то вона не зможе служити надовго, до того ж в будь-який момент він може почати текти. Саме тому одним з найважливіших параметрів металочерепиці вважається клас цинкування. Galvancinating-це спеціальний захисний шар, що складається з речовини, що називається цинковим. Завдяки цьому компоненту Покрівля може зберегти свої експлуатаційні властивості набагато довше, не піддаючись найнебезпечнішим впливом вологи і атмосферних опадів. Які можуть бути індикатори гальванізації і які властивості матеріалу можна перерахувати.

 1. Низькому рівні. Мається на увазі шар цинку, який містить цю речовину від 125 до 175 грам на квадратний метр. Нерідко такий показник має вироби з посереднім технічним характеристикам і вельми непривабливі перспективи експлуатації.
 2. Середній рівень. Якщо покрівля має захисний шар з вмістом цинку від 175 до 225 грам на квадратну площу, то такий виріб можна назвати хорошим і якісним. При такому варіанті матеріал буде не дуже дорогим, але в той же час покаже себе працювати.
 3. Це високо. Максимальна швидкість цинкування, запропонована виробниками популярного покриття-від 225 до 275 грам/м. кв. При цьому гальванізації, металева основа має кращий захист від будь-яких негативних наслідків вологи і атмосферних опадів. Саме тому більшість покупців при виборі покрівельного постарайтеся мати максимальний захист від таких шкідливих впливів.

Декоративна складова.

Зовнішній вигляд покрівельного покриття з характерними зуминами покрівлі визначають три характеристики:

 • Тіні.
 • Поверхнева текстура.
 • Форма хвилі.

Для будь-якого даху, зовнішній вигляд не в останньому місці, тому що ви хочете, щоб ваш власний будинок, щоб мати привабливі характеристики і виглядати не просто сучасно, але і гармонійно. Значна частина зовнішнього вигляду покрівлі грає зовнішній вигляд покрівлі, форму його аркушів, фактуру поверхні і навіть тінь. Враховуючи, що вибір на користь металочерепиці виготовляється більшістю домовласників, цей матеріал представлений на ринку найбільшим діапазоном. Ви можете обирати будь-які відтінки, різні форми, які пропонують українські та європейські виробники. У складі металевої черепиці, декоративний шар може складатися з таких видів полімерних покриттів:

 • Поліестер.
 • Матовий поліестер.
 • Уралу.
 • Пластикові.

Вартість продукції також може змінюватися в залежності від типу декоративного захисного шару. Відомо, що найдоступніша в собі черепиця з поліефірним шаром, трохи дорожче вам обійдеться матовий поліестер. І найдорожчі версії покрівельних покриттів є ті, які покриті шарами pural або пластику.

Форма профілю також може мати певний вплив на кінцеву вартість. Найбільш популярними на ринку є Монтеррей, Яшце, максимуми, Валенсія, Омега.

Виробником і гарантією.

Яку ціну металочерепиці залежить відПродукція на ринку представлена не тільки українськими, але і європейськими фабриками. Кожен з них визначає свої цінності в ході виробництва затребуваних покрівельних покриттів.

Наявність гарантії від виробника завжди додатковий бонус для домовласника, але ви повинні платити за нього додатково.

Ви зможете відзначити тенденцію, оскільки Ціна продукції збільшується з офіційною гарантією від аналогічного, але без будь-яких документів, які можуть застрахувати вас від непередбачених подій під час експлуатації виробу.

Як бачите, існує безліч чинників, які суттєво впливають на процес формування цінності продукту. Деякі з них зачіпають більше, деякі дуже мало, але маючи інформацію про такий вплив ви зможете правильно оцінити справедливість Ціна на той чи інший тип матеріалу, який ви будете зацікавлені в процесі знаходження гідного охоплення його даху.