[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Термін служби металочерепиці

параметры долговечной металлочерепицы

Купуючи дахове покриття для даху, покупець замислюється над тим, як довго прослужить той чи інший матеріал. Якщо металочерепиця зможе прослужити 40 або 50 років, то можливо не варто і економити на такій покупці. Орієнтовний гарантійний термін від виробника – 15 років. Але по факту він значно більше – близько 40 – 50 років в залежності від характеристик черепиці та за умови якісного виконання монтажних робіт.

Термін експлуатації металочерепиці залежить від :

Технічних характеристик листів оцинкованої сталі, з яких виготовлена ​​металлочерепица . Виробники з хорошою репутацією використовують сталь високої якості і працюють тільки з новітнім обладнанням.

Товщина металу і ступеня оцинковки. Металочерепиця, виготовлена ​​з більш тонких листів, незважаючи на низьку вартість схильна до виникнення деформації при монтажі, що може надалі викликати появу корозії. Оптимальною товщиною металу є 0,5 мм з оцинковкой 275 г / м2. Такий матеріал має більшу вагу і не дивлячись на можливі труднощі при установці, прослужить на вашій даху близько 50 років.

Професійного монтажу . Довговічність покрівлі також залежить від якості виконання монтажу, тому покрівельні роботи можна довіряти тільки досвідченим фахівцям.

Віда полімерного покриття. Захисне покриття з полімеру значно збільшують експлуатаційні можливості металочерепиці. Найпопулярніші види покриттів – це поліестер, пурал, пластизол, PVDF.

  • Поліестер – один з найдоступніших в ціні і забезпечує гідний рівень захисту покрівельного матеріалу. Цей матеріал товщиною в 25 мікрон стійкий до механічних пошкоджень, високих температур і корозії. Може забезпечити черепиці термін служби до 40 років.
  • Пурал – найоптимальніший вид покриття товщиною в 50 мкм. Він недорогий і володіє відмінними експлуатаційними властивостями.
  • Пластізол має фактурну поверхню, товщина його – 200 мкм. Гарантує термін експлуатації покрівлі близько 20-25 років.
  • Покриття PVDF складається з поливинилденфторида і акрилу, зберігає колір покрівлі довгі роки, відмінно виконує захисну функцію.