[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Переваги металочерепиці

Найпоширеніший покрівельний матеріал останнім часом – це безсумнівно металочерепиця. Популярність цілком виправдана, адже такий покрівельний матеріал має хороші експлуатаційні властивості і має цілий ряд переваг. Цей екологічно безпечний матеріал виготовляється з оцинкованої сталі з подальшим нанесенням необхідних захисних покриттів. Ціна визначається в залежності від виробника і типу покриття.

  1. Невисока ціна. Металочерепиця – це один з доступних за вартістю покрівельний матеріал, який прослужить не менше 50 років. Вона не вимагає додаткових витрат в ході експлуатації, тому вважається дуже економічним матеріалом для покрівлі.
  2. Мала вага. У середньому 1 м.кв . черепиці важить близько 5-6 кг, цей фактор значно спрощує процес транспортування і установки матеріалу, також не виникає додаткового навантаження на будівлю і немає необхідності зміцнювати крокви.
  3. естетичний вигляд. Дах з покриттям з металочерепиці завдяки необмеженим можливостям дизайнерських рішень набуває прекрасний і естетичний вигляд. Найрізноманітніші форми малюнка і доступна колірна гамма задовольнять будь-який смак.
  4. Стійкість до зовнішніх впливів. Металочерепиця має унікальну структуру, тому її можна використовувати в різних кліматичних умовах. Вона не підпадає під вплив УФ-променів, механічних впливів, не накопичує воду або сніг.
  5. Легкий монтаж. Змонтувати таку покрівлю можна в будь-який час року, а простоту монтажу дозволить уникнути додаткових будівельних витрат. Пошкодження будь-якої ділянки покрівлі легко і швидко можна усунути, замінивши його на новий.
  6. Пожежна безпека. Використовувані для виробництва металочерепиці матеріали не схильні до горіння і займання.