[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Як вибрати утеплювач

Как выбрать утеплитель для кровли

Зміст статті:

Основні критерії вибору матеріалу для утеплювати покрівлі

Для того щоб бути комфортним в будинку, він повинен бути побудований з високоякісних будівельних матеріалів. Особливо важливо правильно підбирати матеріали для спорудження покрівлі. Незалежно від вибору покрівельного покриття, однією з важливих функцій покрівлі є теплоізоляція, тому вибір матеріалів для утеплення покрівлі також слід сприймати всерйоз.

Даний вид будівельних матеріалів представлений широким спектром. Для того, щоб зберегти тепло всередині будівлі в холодну пору року, важливо правильно вибрати утеплювач.

Існує ряд критеріїв відбору, які актуальні при покупці ізоляційних матеріалів. До них відносяться:

 • Життя. Матеріал повинен служити тривалий період, протягом якого повинні зберігатися всі експлуатаційні властивості.
 • Безпека форми. Геометричні параметри утеплювача повинні бути стабільними під час обслуговування і не змінюються під дією будь-яких чинників. Еластичність виробу гарантує, що матеріал швидко відновлюється до початкової форми.
 • Поділитися. Щільність виробу повинна бути такою, що виріб може відрізнятися оптимальною вагою-не надто велика і не дуже мала.
 • Звукоізоляційні властивості. Якщо вибрати досить галасливий покрівельний матеріал, то саме правильний вибір утеплювача подбає про звукоізоляцію покрівлі.
 • Морозостійкість. Незважаючи на перепади температур, і особливо їх зниження, властивості ізоляційного шару не повинні змінюватися.
 • Теплопровідність. Чим менше тепловтрат, тим краще для загального мікроклімату всередині будови.
 • Екологічний склад. Вибираючи матеріал, який допоможе зігрітися в будинку, також повинен грунтуватися на бажанні придбати нетоксичний продукт, який є екологічно безпечним.

Як і при будь-яких покрівельних робіт, укладання теплоізоляційного шару може оброблятися самостійно. Але потрібно ретельно стежити, щоб уникнути помилок.

Що повинен бути теплоізоляційним матеріалом?

Як вже згадувалося вище, оптимальним матеріалом для утеплення покрівлі стане той виріб, який вважається легким, негорючим, безпечним і якісним. Він повинен підходити до певного типу покрівельної конструкції і обраного покрівельного матеріалу.

Ви зможете знайти на ринку такі варіанти матеріалів для утеплення:

 • Minwata.
 • Пінополістирол і Пінопласт.
 • Керамзиту.
 • Пінобетону.
 • Ecowata.

Але давня практика “С-Кровля” показує, що кращі варіанти утеплення можна сміливо назвати базальтової ватою і склотканиною. Вони представлені багатьма виробниками і найчастіше ви можете знайти їх на ринку в цих двох формах: Плити і килимки.

Minvata є найбільш популярним теплоізоляційним матеріалом

Мінпдв у вигляді базальтового теплоізоляційного матеріалу має гідні технічні характеристики, придатні для скатної покрівлі. Основою виробу є волокна кам’яної природи. Легкі повітряні плити легко укладають, до того ж неможливо не оцінити таку властивість матеріалу, як відмінна пара доказ. Офіційно заявлена життя з вати становить 35 років, різні виробники цього періоду можуть незначно відрізнятися. Базальтова вата вважається відмінним ізолятором, адже його створюють з волокон базальтової породи і повітря. Переплетені волокна з’єднуються формальдегідними смолами, і в результаті виробництва отримуємо багатошарові пластини, які мають правильну щільність, відрізняються всі властивості, необхідні для збереження тепла.

Як вибрати утеплення покрівліСкло ще один популярний сорт minvata, який широко використовується при будівництві і теплоізоляції різних споруд. Матеріал має ряд переваг, і за ціною набагато дешевше, ніж вата. Володіючи чудовими звукоізоляційними властивостями, матеріал допомагає зберігати тепло всередині будови, в той час як виріб належить до негорючі, не містить шкідливих речовин і прекрасно тримає форму. Вибираючи скломатеріал, не варто забувати про необхідність використання ефективного водовідштовхувальним матеріалом.

Враховуючи таку важливу характеристику, як тривалість життя, часто при встановленні покрівлі використовують кам’яну вату, тому що вона має довший термін експлуатації, про що свідчать-більш висока ціна і багаторічний досвід.

Технологіальність мінеральної вати зробила її найпопулярнішим матеріалом, який відповідає абсолютно всім критеріям вибору якісного теплоізоляційного будівельного матеріалу для покрівлі даху.

Корисні поради по установці ізоляційного шару

 1. Перед тим як приступити до укладання теплоізоляційного матеріалу, потрібно дочекатися матеріалу, щоб взяти його первісний стан, тому що він був стиснутий в упаковці.
 2. Щоб заощадити час, матеріал може бути просто вражений, тому він повинен прийняти його первісний розмір і стан.
 3. Робота з матеріалами повинна бути в спеціальному одязі і в захисних окулярах.
 4. Не намагайтеся економити на шарі утеплювача, адже в цьому випадку він просто не виконає вказані функції, а значить, його покупка буде марна трата грошей.
 5. Не забувайте, що товщина оптимального теплоізоляційного шару може бути правильно обчислена, виходячи з особливостей покрівлі, клімату і використовуваного матеріалу.

Використовуючи сучасні та високотехнологічні матеріали при будівництві покрівельного будівництва, ви робите її довговічною, довговічною і дуже надійною.