[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Які водостічні системи краще: пластик або метал

Какие водосточные системы лучше: пластик или металл

Зміст статті:

Навіщо потрібні жолоби?

Таке важливе завдання як ефективне видалення дощової або талої води з поверхні покрівлі легко вирішується за допомогою водостоків, які встановлюються відразу після монтажу покрівельного покриття на завершальній стадії розвитку покрівлі. Для того, щоб стіни будівлі зберегли свій зовнішній вигляд протягом багатьох років, не повинні бути знищені і пошкоджені в результаті зіткнення з опадами, що випливають з даху, важливо вчасно турбуватися про наявність якісних дренажних систем.

Без використання цих покрівельних аксесуарів важко уявити сучасний дах, адже завдяки технології виробничого процесу, сьогодні ви можете купити системи на ринку з різних сировинних матеріалів і за різними цінами.

Яка сировина є водостічні системи виробляються?

На ринку цей вид покрівельних аксесуарів представлений в основному в двох варіантах:

Перша група – це вироби з ПВХ, поліетилену та поліпропілену, а друга Група – аксесуари зі сталі, цинку, міді та алюмінію. Те, що ви можете помітити відразу це різниця в ціні-пластикові вироби в багато разів привабливіше, ніж металеві аналоги, але, на жаль, характеристики роботи різниці в ціні повністю виправдалися різницею в якості обслуговування.

Якщо сировина Сталь з цинковим або полімерним покриттям, вона, на відміну від пластику, не змінить його форму і геометричні розміри, а не тріскається під впливом утвореної льоду. Найдорожчі вироби вважаються виготовлені з міді та цинку. Але бувають ситуації, коли вибір металевих елементів може обмежуватися за рахунок особливостей конфігурації покрівлі і особливостей кліматичної ситуації в регіоні.

Які переваги металевих систем водовідведення?

Для більшої впевненості в якості і довговічності продукту, більшість домовласників, як правило, вибирають і купують металеві водостічні системи. Якщо виріб зроблений з металу, можна бути впевненим, що:

 • Термін служби такої структури буде не менше 50-60 років.
 • Необхідна стабільність для довгого сервісу для довгого обслуговування буде забезпечена змінами і змінами температур.
 • Забезпечено надійність монтажних робіт.

Які водостічні системи краще: пластик або металПрекрасно поєднуються металеві вироби з такими видами покрівельного покриття, такі як металевий або професійний паркет, і не тільки за рахунок того, що матеріали виготовляються з тієї ж сировини, але і завдяки повній відповідності відтінків, як для покрівельного покриття і для системи водонапірних труб.

Металеві системи, виготовлені зі сталі, також покриті шаром цинку, так що продукт не піддається деструктивним процесам і може виконувати завдання протягом багатьох років. Завдяки міцності і стійкості, такі елементи витримують найбільші навантаження у вигляді снігу і в той же час не змінюють свою форму, не ламаються і продовжують ефективно виводити велику кількість води з даху без негативного впливу на облицювання Фасади.

На відміну від пластикових систем, метал в сумі всіх елементів складають набагато більшу вагу, і тому потрібно ретельно подбати про кріплення окремих елементів, відповідно, росте і трудомістка установка.

Якщо вибрати алюмінієві вироби, то цей варіант переможе в характеристиках ваги, демонструючи при цьому відмінну продуктивність.

Яка привабливість пластикових дренажних систем?

На відміну від металевого аналога, пластикові системи також користуються великим попитом на ринку. Важливо відзначити, що спосіб кріплення елементів пластикової системи дещо відрізняється від подібної будови металочерепиці. Використовуються спеціальні гумові роз’єми, що означає, що вам не потрібно турбуватися про цілісність системи. На користь вибору пластикових аксесуарів для покрівлі говорять наступні чинники:

 • Матеріал має рівний відтінок, і тому наявність подряпин залишається невидимою.
 • Незалежно від дизайнерських рішень вашого покрівельного дизайну, ви зможете вибрати один з семи відтінків матеріалу.
 • Плавність текстури поверхні виробу гарантує швидке відведення води або розплавленого снігу.
 • Невелика вага окремих елементів сприятиме транспортуванню, а також монтажу всієї конструкції.

З неприємних моментів використання цієї версії дренажної системи слід назвати дві основні: можливість пошкодження пластику, деформація конструкції. Але на щастя, деякі елементи всієї складної структури можна легко замінити новими, а загальний термін служби може бути близько 20 років.

Що краще-пластик або метал?

Як бачите, детальний огляд всіх переваг різних типів систем довів, що кожен варіант має свої незаперечні переваги і переваги використання. Ось чому ми не можемо сказати з повною упевненістю, що пластик краще, ніж метал або навпаки. Ми можемо тільки підсумувати, що кожна версія продукту має достатньо профі, що ви можете без краплі сумнівів вибрати його і завершити будівництво його даху.

Вибираючи між металом і пластиком, пам’ятайте, що в результаті будівництва абсолютно всі елементи покрівлі повинні виглядати гармонійно. Не забувайте також при покупці зосередитися на:

 • Своїх фінансових можливостей.
 • Особливості клімату.
 • Особливості оформлення фасаду будівлі.
 • Крові.

Вибирайте стоки на основі ваших бюджетних і особистих естетичних уподобань, не забудьте врахувати всі нюанси експлуатації, які ми написали вище. Піклуючись про таку важливу частину покрівлі як водостічної системи, ви зможете продовжити термін служби всієї будівельної конструкції, а також зберегти ідеальний зовнішній вигляд фасадів і стін будівлі.