[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

ЧИМ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ КРОВЕЛЬНИЙ ПРОФНАСТИЛ ВІД ПАРКАННОГО

Чем отличается кровельный профнастил от заборного

Зміст статті:

Головна відмінність найбільш популярних видів профста

У чому відмінність між покрівельними і огорожеюПокрівельний профіль відрізняється від огорожі в першу чергу областю рекомендованого застосування. Таким чином, покрівельні просписки повинні використовуватися в області покрівельних конструкцій, хоча їх можна використовувати і для інших об’єктів.

Забір металевого профілю використовується для побудови паркану, заміни старого паркану або поставити тимчасову конструкцію огорожі.

Виходячи з назви, легко зрозуміти, що це сфера, яку рекомендують виробники, в питанні.

Що стосується використання матеріалу не за рекомендаціями виробника, то слід врахувати важливий момент. Вся відповідальність за тривалість і якість обслуговування в даному випадку є виключно домовласник, який вирішив ігнорувати рекомендації фахівців.

Не дарма цей вид будівельного матеріалу представлений конкретними трьома типами, два з яких детально розглядаємо з точки зору сфери використання і технічних особливостей.

Приклад покрівельного покриття

Профнопронац 35 колір 8019

Приклад забору

Професор PS 20 колір 8019

Які відмінності в технічних характеристиках

Профільовані листи, які позначені буквою H, мають додаткові краї жорсткості, що вказує на здатність виробу витримувати будь-яке навантаження, навіть найсерйозніше. Так як більш надійний сталевий продукт необхідний для покрівлі, використання настінного металевого профілю цілком неприпустимо в покрівлі.

З технічної сторони питання, основні відмінності у виконанні сталевих гофрованих листів для покрівлі і огорожі будуть, що:

  • Товщина сталі буде більшою в продукті, призначених для будівництва покрівлі. Це можна пояснити тим, що дах буде піддаватися більше навантажень і впливів, ніж структура огорожі, тому покрівля повинна бути більш надійною і довговічною.
  • Вимоги до рівня гальванізації будуть нижчими для забору матеріалу, але на практиці краще вибрати оптимальний захист від вологи як для покрівельних матеріалів, так і для спорудження огорож і заборів.
  • Висота профілювання буде більшою в покрівельних листах, тому що завдяки рельєфі досягається відмінний рівень жорсткості матеріалу, який так важливий для виробу, що використовується при будівництві дахів.

Процес виготовлення професійних підлог різних видів не відрізняється за технологією, тільки може застосовуватися різна сировина. Також різним буде установка профілювання-крок і висота профілю в залежності від марки матеріалу.

Яка Ціна на покрівельний матеріал і настінні металеві профілі

Якщо врахувати відмінності, які в питанні цін, то зрозуміло, що для стінного матеріалу, а саме, правильно назвати профіль для спорудження паркану, Ціна буде нижчою. Це легко пояснити-менше сталь використовується, що означає, що вартість закупівлі сировини буде нижчою. Також немає таких строгих вимог до рівня цинкування, і цей параметр також має особливий вплив на формування остаточної вартості будівельного матеріалу.

У будь-якому випадку ціна на профільовані листи буде залежати не тільки від виду матеріалу і його бренду, але і від його специфічних технічних показників, виробника, гарантійного терміну. Вартість продукту буде вищою, тим більше:

  1. Показник товщини сталі.
  2. Рівень компонента цинку.
  3. Термін служби, затребуване виробником, актуальний.

До речі, не завжди термін гарантії, який виробник товару говорить про те, збігається з фактичною. Наявність офіційної гарантії завжди плюс на користь покупки будівельних матеріалів, але в будь-якому випадку, реальний зворотній зв’язок споживача завжди в рази більш цінним, ніж документація, яка не може бути реальним підтвердженням.

Як заощадити на будівництві з використанням гофрованого аркуша?

Незалежно від того, який об’єкт ви створюєте в поточному часу, якщо ваш вибір буде врегульовано на металевих хвилястих аркушах, то корисно знати, як можна заощадити кошти при їх використанні.

  1. По-перше, варто звернути увагу на продукцію українських виробників, зокрема про походження сировини. Якщо продукція металевого профілю використовувала сировину українського виробництва, її вартість буде набагато нижчою, ніж аналог сировини іноземного походження. Незважаючи на різницю в ціні і в деяких показниках, в цілому, якість обслуговування такого продукту не поступається більш витратному варіанту, але різниця в ціні можна впевнено відчути.
  2. По-друге, вибирайте вироби з оптимальними параметрами. Так, наприклад, якщо вам потрібен матеріал для короткочасного використання, то немає сенсу переплачуючи за якісне цинкування або на наявність полімерного шару. Якщо вам потрібен тимчасовий паркан, можна взяти найдешевший металевий профіль в найпростішій версії-гальзстояним. Таким чином, можна значно знизити вартість закуповувати матеріали, а економія в подальшому витратити на кращі матеріали для постійного будівництва.
  3. По-третє, різні продавці одного і того ж продукту з аналогічними параметрами послуги можуть продавати за зовсім іншою ціною. Провівши досить небагато часу на моніторинг цін, ви зможете підібрати ті компанії, які мають найприємніші ціни на товари, які підійдуть вам за своїми характеристиками.

Вибираючи довговічним покриттям для майбутньої покрівлі або визначивши з матеріалом для забору, тепер ви точно дізнаєтеся, як правильно вибрати металевий профіль для кожного з цілей будівництва. Правильно підібравши матеріал, ви точно зможете розраховувати на певне життя і його якість.