[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

ОГЛЯД найнадійніших ВИРОБНИКІВ МЕТАЛУ ДЛЯ МЕТАЛОЧЕРЕПИЦІ

как выбрать гидробарьер

Зміст статті:

Такий покрівельний матеріал, як метал, представлений на ринку багатьма виробниками, в тому числі і сировиною. Відомо, що про те, хто виготовляв продукцію, залежить від багатьох технічних показників продукту, що впливають на термін служби. Ми пропонуємо зосередитися на найвідоміших металевих виробників металочерепиці, продукція якого користується найбільшим попитом серед виробників металевої черепиці.

Arcelor Міттал-Німецька Зразкова якість

Мабуть, найвідомішою і видною рослина можна вважати АрселорМiттал. Сьогодні на заводі є ряд виробничих відділень по всій Європі, що свідчить про високий рівень компанії. Виготовлення металевої черепиці з металочерепиці Arcelor вдалося налагодити багато українських компаній, що означає, що якісний покрівельний матеріал з бездоганними даними став ще доступнішим для пересічного українського домовласника.

Незважаючи на стереотип, що німецький метал є найвищою якістю всіх його варіантів, все залежить від якості сталі, а його параметри визначаються не брендом, а за специфічними характеристиками затоки металочерепиці, які можуть поставлятися різні сталеливарні заводи.

Що приваблює Арселор металу?

  • По-перше, ідеальне співвідношення товщини металу, товщина цинку до полімерного шару. В результаті отримуємо дуже міцний продукт, життя якого менше 30 років, і часто досягає півстоліття.

  • По-друге, наявність якісних сертифікатів, які в першу чергу demonstratethe справжність сировини, що використовується певним заводом, що виробляють метал з німецької сталі зразкового якості.
  • По-третє, відносно невисока Ціна, враховуючи життя покрівлі, яку можна розраховувати на, а значить і безпеку грошей, тому що не буде необхідності частої заміни покриття.

США стали кращим поєднанням доступності та гарної якості

Одним з найбільш затребуваних варіантів металочерепиці є вироби, виготовлені на основі металочерепиці німецької сталеливарної США. Ця рослина знаходиться в Польщі в місті Кошице, вона відома на ринку сталі десятиліттями, що говорить про стабільну діяльність і розвиток заводу.

Сьогодні вважається, що метал з словацької металочерепиці має хороші показники обслуговування, але не максимальну можливу. Сталь словацького походження відрізняється наступними характеристиками:

  • Товщина 0,45 мм, що досить для надійного і довговічне обслуговування покрівлі, до речі саме цей показник товщини сталевого листа вважається оптимальним для виготовлення самого популярного покриття для покрівель дахів.

  • Галтування 140 грам цинку на метр квадратного продукту. Хоча цей показник далеко не ідеальний і максимальний, достатньо для життя середньої тривалості.
  • Не менше 10 років обслуговування, а в деяких випадках, беручи до уваги існуючі кліматичні умови, цей період може досягати 20-25 років.
  • Гідне якісне полімерне покриття, яке в даному випадку являє глянцевий поліестер. Крім відмінних зовнішніх даних, продукт також буде захищений від найнебезпечніших зовнішніх впливів.

Донбу сталь-супер якість від корейського виробника сталі

виробники сталіЩе одним з кращих і найнадійніших сталевих варіантів є метал Донгбу корпорації (Корея).

Корейська сталь має найвищі технічні параметри, які, звичайно, не впливають на кращий спосіб сформувати ціну кінцевого продукту.

Тим не менш, метал, виготовлений з корейської сталі, має відмінні перспективи обслуговування-довге життя і бездоганний зовнішній вигляд разом з довгостроковим збереженням всіх властивостей виробу.

Якщо порівнювати витрати на сталь з різних металургійних заводів, то вироби з корейського металу будуть, мабуть, одним з найдорожчих. І є кілька причин для цього:

  • Максимальна Товщина сталевого листа благотворно впливає на міцність виробу, що означає, що покрівля не піддається деформації і зміні геометричних розмірів покрівлі.

  • Максимально надійний захист від корозії і іржі забезпечується максимальним вмістом цинку в захисному шарі.
  • Термін служби металевої черепиці з корейської сталі становить близько 40-50 років. Такі показники ви можете знайти буквально кілька виробників на ринку.

Модуль є найбільш затребуваним сталлю українського виробництва

металоочеретиБуло б несправедливо не зупиняти увагу на металі українських виробників, адже така сталь теж рідко використовується при виготовленні металевої черепиці.

Відмінною рисою української сталі є те, що вона є доступною і має нормальні параметри. Це означає, що товщина листів становить не менше 0,45 мм, і цей варіант можна вважати оптимальним для якості майбутньої покрівлі.

Сталь гальмована шаром захисної речовини 140 г/м. кв., і це останній клас покриття, що вказує не Найнадійніший захист металу від корозії і іржі. Це означає, що, незважаючи на досить міцну основу, це не так безпечно, як це було б для домовласників.

Незважаючи на це, сталеві вироби українського походження зможуть перебувати в експлуатації протягом 25-30 років. Але все-таки найпривабливіша Ціна робить свою роботу, а вироби з такої сталі користуються великим попитом на ринку.

Як бачите, вибір сировини для виготовлення металочерепиці дуже широкий, відповідно, і кінцевий продукт представлений на ринку в різних варіантах і в різних цінових категоріях. Вибирайте якісну продукцію для покрівлі даху, і якщо ви хочете купити сталевий метал від одного з виробників, про який ми тільки що говорили, звертайтеся в компанію «С-Кровля».