[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Як вибрати гідробар’єр

как выбрать гидробарьер

Зміст статті:

Що таке гідроізоляція покрівлі?

Використання спеціальних вологонепроникних плівок при будівництві покрівельних конструкцій є необхідною умовою для отримання безпечної покрівлі, для якої такі зовнішні ефекти, як опади, не страшні. Гідроізоляційна плівка не піддається впливу вологи і їх присутність в покрівельної конструкції допомагає захистити всі шари покрівельного пирога, які є одними з найбільш уразливих до впливу атмосферних опадів. Гідроізоляційний шар покрівлі являє собою спеціальну плівку, будова і склад яких сконструйовані таким чином, що дах і всі його складові не бояться впливу вологи і атмосферних опадів. Основа виробу складається з двох шарів плівки ПВХ, між якими знаходиться арматурний шар. Завдяки цій структурі матеріал має підвищену міцність і підходить для роботи в найсуворіших умовах.

 • Перший шар необхідний для забезпечення захисту води.
 • Для з’єднання двох шарів плівки потрібен арматурний шар.
 • Останній бал має спеціальну мікроперфорацію, так що матеріал може пройти пар.

На ринку останнім часом такий вид покрівельних аксесуарів представлений широким колом, тому для деяких покупців стає важко знайти і вибрати такі матеріали. Найголовніше при створенні покрівлі подбає про шар утеплювача, тому що він вважається найбільш схильним до негативного впливу конденсату або вологи. Коли в контакті з водою, утеплювач втратить свої властивості і в результаті покрівля буде також перестане виконувати всі необхідні функції, зокрема, утеплювач. Шар гідроізоляції повинен укладуватися між шарами покрівлі (наприклад, металом) і шаром утеплювача.

Як вибрати найвищу якість гідробар’єру?

Гідробар’єр часто називають армованої плівкою, яка укладається на верхню частину утеплювача і через яку вода не зможе просочуватися шаром утеплювача. Як і будь-який інший будівельний матеріал, при виборі захисних плівок слід звернути увагу на ряд специфічних характеристик:

 • Щільність. Маючи достатній показник щільності, продукт зможе використовувати протягом тривалого часу і виконати всі завдання. Завдяки оптимальній щільності плівки він не буде текти і не буде схильний до розривів.
 • Стійкість до розтягування. Покрівля під час служби зв’яжеться з зовнішнім середовищем і піддається не найбільш корисним впливам. Наслідки опадів, вітру і ультрафіолетового світла на будь-який будівельний матеріал має свої дії. Що стосується впливу сонячного світла, то для гідроізоляції така експозиція може бути досить небезпечною-під дією ультрафіолетового світла матеріал може нагріватися і розтягуватися. І таким чином плівка буде тягнута і потягнувся, а для того, щоб зберегти всі свої експлуатаційні властивості дуже важливо, щоб його розтягуються показники були оптимальними і дозволяють життю виробу бути довгим.
 • Стійкість до впливу ультрафіолетового світла. Руйнівну дію ультрафіолетових променів не слід недооцінювати. Для того, щоб пластикова плівка, яка по суті є гідроізоляційного шару покрівлі, не руйнується ультрафіолетовим світлом, його необхідно захистити від такого впливу.

Які характеристики я повинен звертати увагу?

Вибираючи сучасні захисні мембрани для вашої покрівлі, зверніть увагу на:

 • Виробник.
 • Задекларована тривалість життя.
 • Технічні характеристики гідроізоляції.
 • Вартість.

При будівництві власного будинку, економія на придбанні будівельних матеріалів дуже недоречною, тому що в підсумку це може призвести до досить несподіваних результатів-короткострокова експлуатація покрівельної конструкції або окремих матеріалів, які були використовується в її облаштуванні.

В останні роки супердифузійні мембрани все частіше використовуються в якості гідроізоляційного шару, який за характеристиками істотно виграє від класичного гідробар’єру. Основну перевагу можна назвати тим, що мембрана здатна прибрати в багато разів більше вологи з утеплювача, а тому буде забезпечена кращим захистом покрівлі і, зокрема, для ізоляційного шару. Такий матеріал можна використовувати незалежно від складності погодних і кліматичних умов. Також будівельники відзначають простоту укладання виробу і легкість фіксації плівки.

Немає виходу з природних процесів утворення конденсату і вологи, тому домовласник зацікавлений в тому, щоб у даху охоронятися від їх впливу. Ви також зможете оцінити покращені вітрозахисні функції, адже якісний захист від вітру також впливає на якість і життя покрівлі і всіх його прошарків.

Грамотне використання матеріалів для гідроізоляційного шару покрівлі-Гарантія:

 • Довге життя покрівлі.
 • Можливості зігрітися всередині будинку.
 • Раціональне поширення бюджету будівництва.

Незважаючи на те, що продукція даної категорії представлена різними виробниками, структурні та функціональні відмінності товарів різних компаній будуть незначними. Скоріше, термін служби і вартість буде змінюватися.

Не забувайте, що ігнорування необхідності використання матеріалів для гідроізоляції покрівлі може призвести до небажаних результатів, а головне-погіршити якість роботи всієї конструкції. Не зберігайте, так що тоді не доведеться повністю замінити шар утеплювача і купувати якісні матеріали для забезпечення нормального мікроклімату всередині покрівлі Інге пиріг.