[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Які компоненти необхідні для металочерепиці

Какие комплектующие нужны для металлочерепицы

Зміст статті:

Чому ми не можемо обійтися без компонентів?

веровая-planka-dlja-металлочеревцеМеталочерепиця є продуктом для покрівлі даху, який особливо популярний серед домовласників і будівельників.

Цей листовий покрівельний матеріал представлений в широкому асортименті і тому завжди є можливість купити метал з тими характеристиками сервісу, який підійде покупцеві.

Плануючи використання металевої черепиці, потрібно розуміти, що цей матеріал вимагає ряду складових.

Компоненти необхідні для того, щоб завершити будівництво почалося і зробити покрівлю ще більш захищеним від зовнішніх факторів. Де листовий матеріал з'єднується може утворювати щілини, і саме тому необхідно використовувати компоненти, щоб не допустити падіння цих тріщин атмосферних опадів і сміття. Основними функціями компонентів для покрівлі металочерепиці є:

 • Захист таємного простору. Зважаючи на те, що крокв конструкції даху будуються з дерева, потрібно переконатися, що дах не проникає в вологу. Адже він може не тільки мати руйнівний вплив на кроквах системи, викликати гниття окремих променів і дощок, також може викликати істотний збиток якості ізоляційного шару. Опади і волога на теплоізоляції можуть привести до цвілі або гниття. Надійний захист внутрішньої частини покрівлі також необхідний, оскільки під дією вітру опади можуть впасти на Двосхилий або карниз.
 • Розширення життя конструкції. Використання якісних компонентів дійсно допомагає продовжити загальний термін служби покрівлі.
 • Поліпшення декоративних властивостей. Якщо ви не використовуєте певні види покрівельного настилі, то не зможете замаскувати сполучні шви. У такому вигляді покрівля має абсолютно непривабливий зовнішній вигляд, через що без застосування компонентів не відбувається ніякого будівництва в сучасному світі.

Типи покрівельних компонентів

planki-dlja-металлочерельодаНа ринку ви знайдете більше десяти видів різних довітчизняних елементів. Вони використовуються як частина конструкції однієї покрівельної конструкції і кожен вид має певні функції.

Вони виробляють компоненти тих же компаній, які виробляють металеву плитку. Для кінцевого споживача це означає, що сировина для самого покриття і для передноска елементів буде такою ж якістю.

Більшість будівельників рекомендують своїм клієнтам купувати продукцію одного виробника. Адже так можна бути впевненим, що відтінок покрівлі буде відповідати відтінку складових.

Серед найбільш часто використовуваних стрічок бувають такі різновиди:

 • У барі на карнизах. Незалежно від типу майбутньої покрівлі, використання цього елементу дозволить уникнути води, що надходить в крокви і лобове скло. Наявність захисного шару цинку в такому елементі дозволяє розраховувати на відмінний захист від впливу вологи.
 • Лобове скло. У цьому барі проводиться захист фронтону покрівлі від продувки снігу і дощу. Крім того, цей елемент здатний зафіксувати листи покриття, уникаючи їх псування.
 • Кінці. Верхні і нижні endopers необхідно надати більш привабливий вигляд для зрізів покрівлі. Також наявність жолоба для відведення води дозволяє гарантувати своєчасне дренування з поверхні листів. Нижня смужка монтується під металеву плитку і реалізована у формі кута.
 • Прилеглий до нього бар. Кращий спосіб заклеїти шви біля труб або вентиляційних отворів полягає в застосуванні суміжних бар.
 • Снігових утримувачів. Взимку, коли є ризик снігової маси, що сходить з поверхні дахів, стає дуже доречно мати такі покрівельні елементи в покрівлі, як Снігоприбиральна. Подолавши снігову масу на дрібні частини, снігові Тримачі дозволяють уникнути пошкоджень стоків і знижувати ризик травмування тих, хто може проходити в безпосередній близькості від будівлі.
 • Скейт-бар. У місцях, де з'єднані два Жеребці, потрібно використовувати кінь. Не можна не цінувати декоративну важливість цього елементу-без нього дах виглядає незавершеною і завершеною.

добборние-елементні-дя-кролі-из-металлочерелькойВсі бари на ринку продаються в індивідуальних розмірах. Це означає, що покупець може замовити різання або виготовлення стрічок для необхідних розмірів.

Які ще аксесуари необхідні для монтажу покрівлі

Крім ряду різних Планк при будівництві дахів з металевої роботи використовуються інші аксесуари. До них відносяться:

покрівельні дошкиЖолобів. Спеціальні системи, монтаж яких дозволяє організувати грамотне витоку води з поверхні покрівлі. Таким чином, можна продовжити термін служби всіх матеріалів і саму конструкцію даху.

Світильники (самофрез. Не тільки листи покриття, але і всі готові елементи і стоки кріпляться за допомогою спеціальних самофрез. Вони мають колір, що відповідає кольору покриття та інші компоненти, і оснащені ущільнювальної кільцем.

Софіт. Для того, щоб зшити покрівельний навіс, найкраще застосовувати sofit. Буває в декількох видах-з і без перфорації, але функції всіх варіантів однакові-декоративні і захисні.

Ковпачки, димоходи. Дрібні елементи покрівлі дуже часто доповнюють загальний дизайн і роблять покрівлю ще більш функціональною. Тому важливість підбору таких матеріалів не може бути проігноровано.

Монтаж комплектуючих

Вимоги до монтажу металевої роботи досить високі, тому що якість укладання буде залежати від майбутнього життя будови. Багато що залежить від якості монтажу передноска елементів. Важливо, щоб майбутній домовласник розуміє, який ключ є довговічною і довговічною покрівлею.

 1. В якості використовуваних матеріалів, комплектуючих і комплектуючих.
 2. При ретельному підборі матеріалів і якості їх монтажу.
 3. У прагненні виконати всі Покрівельні роботи відповідно до останніх вимог і технологій.