[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Чим металочерепиця відрізняється з інших покрівельних покриттів

Вибір покрівельних продуктів на ринку надзвичайно широкий, але найцікавіша покупцям металочерепиця. Вона різноманітна в своїй формі і відтінках, до того ж її виготовленням з кожним днем ​​займається все більше виробників, а це означає збільшення вибору для покупців. На відміну від безлічі інших видів покрівельних покриттів, металева черепиця завоювала довіру домовласників своєю простотою і надійністю. У дизайні ми бачимо класичну середземноморську хвилю, а різноманіття відтінків дозволяє домогтися поставлених цілей в оформленні покрівлі.

Порівняємо для прикладу найпопулярніші види покрівельних матеріалів з металочерепицею і почати варто з найбільш доступного – металопрофілю. Окремі марки профнастилу можуть цілком вдало використовуватися в якості покрівельного покриття, незважаючи на більш низьку ціну він все одно поступається металевій черепиці. По-перше, він поступається їй в дизайні. По-друге, має не такий тривалий термін експлуатації. По-третє, за допомогою профнастилу дуже рідко облаштовують покрівлю елітних будівель на увазі його надмірної простоти.

Якими якостями поступається бітумна черепиця металевої? Що стосується цін на ці матеріали, то вони йдуть приблизно в одному діапазоні, але тим не менш м’яка покрівля зустрічається не так часто, як металева. Використання гнучкої покрівлі має свої особливості – вона вимагає мінімального догляду в той час, як метал не схильний до виникнення моху або гниття. Що стосується зовнішніх даних, то ці два покриття знаходять своїх шанувальників – комусь імпонує зовнішній вигляд металевої покрівлі, іншим же доставляє більше естетичної задоволеності вид м’якої покрівлі.

Натуральна черепиця має більш елегантний і багатий зовнішній вигляд, але і значно дорожче обійдеться при покупці. Крім того, її чималу вагу і більш складний монтаж передбачають більш тривалий процес облаштування покрівлі. Хоча за зовнішнім виглядом металева черепиця була створена за прикладом керамічної, вона давно обійшла її за кількістю продажів і популярності.

«С-Кровля» продає металочерепицю та інші покрівельні матеріали та прекрасно знає, який попит є на кожен з видів покрівельних покриттів. Вибираючи матеріал для майбутнього монтажу даху використовуйте всі свої знання і наші рекомендації для найбільш вдалого вибору.