[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

У чому різниця між глянцевою металочерепицею і матовою

Вибираючи метал, кожен піклується про таке питання. Адже природно хочеться домовласника влаштувати свій будинок і, зокрема, покрівельну конструкцію з використанням найбільш естетичного виду металочерепиці. Ринок покрівельних матеріалів пропонує нам вибір купити метал з двома типами поверхні-матовою або глянцевою. У даній статті ми зрозуміємо, які основні відмінності такого підвиду матеріалу і як наявність певного покриття можуть впливати на кінцеву вартість матеріалу.

Глянцева металочерепиця – це продукт, для якого виробники використовують глянцевий поліестер, найпоширеніший тип полімерного захисного шару. Його функція, як відомо, не тільки гарантує стійкість покрівлі до будь-яких погодних умов і впливів, але і для поліпшення зовнішнього вигляду і тримати його якомога довше.

Матовий метал-це покрівля з кулею матовою поліестеру, яка діє як захисний шар. Але це також гарантує незабутній ефект матової поверхні покрівлі, що додає вишуканості конструкції.

Підкреслює

Зовнішній вигляд. Глянцева і матова покрівля знаходить своїх шанувальників, комусь більше підійде перший варіант, інші зупиняються на ефекті маттенess.

Життя. Незважаючи на невелику відмінність в товщині шарів матової і глянцевої поліестеру, також термін служби матеріалу буде трохи відрізнятися. Покриття з матовою поліестеру може бути в експлуатації протягом 5-7 років довше.

Вартість. Так як термін служби матеріалу з матовим покриттям довший, то ціна її, хоч і не багато, але відрізняється більшою дорогою, ніж для металочерепиці з глянцевою поверхнею.

Незважаючи на вищезгадані факти, покупець повинен зосередитися на своїх естетичних уподобаннях, адже навіть з глянцевою поверхнею Металочерепиця може бути високої якості. І якість визначається багатьма факторами, такими як якість сировини, клас гальванізації, рівень виробничого обладнання.

Якщо ви виберете, вам буде потрібно врахувати всі рекомендації фахівців, а також починати з ваших уподобань за кольором і типом поверхні в майбутньому, ваша покрівля буде довго радувати вас своєю появою. Залежно від конкретного відтінку матеріалу, який ви обрали, може бути більш успішним, щоб подивитися на одну з варіантів поверхні-матовою або глянцевою.