[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

«С-Кровля» розповість про плани на 2017 рік

Яким буде цей 2017 рік для кожного з нас залежить від багатьох обставин, але компанія «С-Кровля» бажає своїм клієнтам успішної реалізації всіх проектів і планів. Якщо частина з них втілиться в ході будівництва власного будинку або дачі, ми готові запропонувати свої послуги з продажу найсучасніших і надійних матеріалів і комплектуючих для покрівлі. Ми:

  • Допоможемо визначитися з покрівельним покриттям.
  • Розповімо які види матеріалів будуть найактуальнішими для використання в новому році.
  • Відкриємо секрети, як мінімізувати свої витрати на будівництво.

на які покрівельні покриття варто звернути увагу

Як і кілька років до цього, найбільш актуальними для покупки покрівельними покриттями залишаться надійна металочерепиця і доступний профнастил. Щоб результати вашого вибору дали найкращі результати, компанія «С-Кровля» поповнить асортимент покрівельної продукції новинками. У нас Ви знайдете нові розробки найвідоміших виробників, відкриєте для себе саме нових, але вельми надійних виробників, а також отримаєте найбільший вибір на ринку.

чи не втратить своїх позицій металочерепиця?

Багатьох цікавить це питання. Можливо варто дивитися в інших напрямках і шукати більш перспективні в плані довговічності і практичності матеріали. Звичайно, якщо ваші фінансові можливості сприяють такому пошуку, можна їм зайнятися. Але коли домовласникові важливо стабільне якості і класична надійність, то кращого вибору, ніж металочерепиця, поки не вдається знайти.

Чи буде актуальним використання металопрофілю в новому будівельному сезоні?

 profnastil З настанням тепла все приступлять до активних будівельних робіт, хтось почне вдосконалювати існуючий вид покрівлі, інші ж будуть шукати покриття для облаштування даху з нуля. У будь-якому випадку, найбільш доступним варіантом для оформлення покрівлі так і залишиться профнастил . Знайти більш дешевого, але такого ж надійного і практичного матеріалу, не вийде.

Суперництва між цими двома покриттями вже не буде такого жорсткого, адже багато будівельників, домовласники і прості покупці чітко розставили свої пріоритети:

  • Одним підходить дорожча, але значно надійніше металочерепиця.
  • Другі готові вибрати простий, доступний і практичний варіант – металопрофіль.

Два найпопулярніших покрівельних покриттів будуть представлені найкращим асортиментом на сайті компанії «С-Кровля». У нас з’являться нові відтінки, нові форми профілізації, також можливості для більш вигідної покупки.

Все, що варто знати вам, це те, що не варто чекати весни або літа, адже швидше за все і ціни в сезон на продукцію для покрівлі можуть підскочити вгору. Задумайтесь і придивіться до необхідних матеріалів уже зараз, адже поки немає поспіху в будівельному процесі, у вас є шанс зробити вибір після більш детального аналізу інформації щодо різних варіантів продукції.

загальні переваги металочерепиці та профнастилу – це:

  • практичність,
  • легкість застосування,
  • доступна ціна,
  • приємний зовнішній вигляд конструкції в результаті.

Такого результату від використання покрівельного матеріалу вдасться досягти за умови, що ви п равильне виберете товар, перевірите його характеристики, маркування.

Нашим же завданням, як і раніше, залишається високий рівень надання послуг, максимально корисне консультування і можливість забезпечити для своїх покупців кращі ціни на найбільший асортимент товарів для покрівлі, особливо на металочерепицю та профнастил.