[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

СКІЛЬКИ років прослужить Металочерепиця

Сколько лет прослужит металлочерепица

Зміст статті:

Слабка сторона металу

Матеріал, з якого виготовляється найбільш популярна покрівля, має один істотний недолік. Сталь сильно схильна до корозії, що досить руйнівний процес. Для роботи з металом, збереження зовнішніх властивостей дуже важливо, крім цього впливає безпосередньо на роботу матеріалу. Залізо, з якого виробляється, при взаємодії з киснем стає дуже сприйнятливою і, отже, більш вразлива до різних негативних процесів. Найнебезпечнішими процесами для металевої черепиці є корозія і іржа. Термін служби залежить від того, наскільки пружна вона буде миритися з такими впливами, спровокованими вологістю і кислотністю.

Яке життя має середній матеріал,

Термін служби від 15 до 50 років характерний, і цей широкий діапазон тривалості обслуговування залежить від таких чинників:

 • Якість виробу, що визначається товщиною матеріалу, металу, з якого вона виготовляється, якість гальванізації і вмісту цинку, надійність шару захисту полімеру.

 • Умови експлуатації та особливості кліматичної зони, в якій відбувається операція.
 • Якість завершеною укладання покриття і спорудження покрівлі в цілому.
 • Виконуючи мінімальні умови для правильного догляду за матеріалом.
 • Як специфічні фактори впливають на тривалість обслуговування
 • Товщина сталевого листа також має значний вплив. Чим товщі сталевий продукт, тим сильніше він стає по відношенню до ймовірності пошкодження і деформації.

Як специфічні фактори впливають на тривалість обслуговування

 • Якщо говорити про товщину металу, то ця характеристика впливає на тривалість матеріалу наступним чином: Якщо сталевий лист тонкий, він стає вразливішим і може деформуватися навіть під впливом мінімальних навантажень. Тому металочерепиця повинна бути виготовлена з сильної сталі товщиною не менше 0,45 мм.

 • Шар цинку відповідає за захист від іржі і корозії, а більший вміст цієї речовини в захисному шарі, тим надійніше буде матеріал. А якщо виробник врятував на гальванізації, продукт може почати іржавіти незабаром після початку експлуатації, і відповідно деструктивний процес може погіршитися, а дах втратить найважливіші функції і найголовніше-її зовнішні дані.
 • Полімерне покриття повинне мати таку якість, що метал захищений від впливу ультрафіолетового світла, що дуже часто призводить до пошкодження металевого і декоративного покриття. Також полімеру вдається домогтися приголомшливої фактури поверхні виробу-він набуває глянцеву текстуру або матову в залежності від типу обраного полімеру. Таким чином, можна Підбиваючи підсумки, що полімерне покриття залежить від захисних і декоративних функцій, що означає, що коефіцієнт вибору такого покриття може зробити вплив на тривалість роботи покрівельного матеріалу.

Як дізнатися термін служби продукту

Скільки років металу триватимеМеталеві роботи можуть мати офіційну гарантію, яка діє протягом певного періоду часу. Як правило, надійні виробники завжди надають таку гарантію на свою продукцію. Щоб дізнатися, що передбачуваний термін служби матеріалу може мати, досить попросити, як довго офіційна гарантія від заводу розраховується.

Крім гарантії розповісти про передбачуваний термін експлуатації металу можуть свої технічні характеристики, головне зрозуміти, як кожен з них може впливати на такий період.

Продавці надають всю інформацію про продукт, який вас цікавить, тому не соромтеся питати все про продукцію, так що покупка була заснована на поглибленому аналізі якості такого продукту.

Якщо ви хочете перевірити достовірність інформації, наданої продавцем, подивіться, чи є спеціальна розмітка на внутрішній стороні листи металевої черепиці. Він буде принаймні вказувати товщину листів, виробник металочерепиці, якість цинкування.

Термін служби матеріалу не єдиний фактор, який повинен впливати на ваш вибір. Адже буває, що матеріал залишається міцним, надійним, але в той же час абсолютно втратив свої зовнішні дані-можна спалити відтінок самостійно або прикрити морилками так, щоб поверхня покриття вийшла нерівним кольором. Такі випадки також неприємні для домовласника, тому на додаток до тривалості матеріалу, його декоративні дані також важливі.

Термін служби металевих робіт різних виробників

криша-из-металлочерекрижанаЯкісний метал, гідний вас вибрати, повинен мати відмінні зовнішні, оперативні і захисні функції. Зробити свідомий вибір і важать плюси і мінуси конкретних продуктів. Такі виробники, як Arcelor і Рууккі пропонують продукти, які можуть тривати до 40-50 років. Якщо ви хочете купити більш дешевий варіант, розглянемо продукцію словацької стурбованості американської сталі, тривалість яких становить близько 20-30 років. Продукція українського виробництва порадує вас якісним сервісом 15-30 років, що також досить добре підходить для покрівлі з доступною цінною категорією.

Покрівля з корейської якості металу також зможе продемонструвати найдовший термін служби, близько 25-50 років. Як правило, такі вироби виготовлені зі сталі товщиною 0,5 мм і мають максимальний рівень гальванізації.

Якщо ви хочете перевірити достовірність інформації, наданої продавцем, подивіться, чи є спеціальна розмітка на внутрішній стороні листи металевої черепиці. Він буде принаймні вказувати товщину листів, виробник металочерепиці, якість цинкування.

Вибираючи і купуючи металочерепицю в Києві з оптимальним життям дуже легко, достатньо знати:

 1. Які характеристики матеріалу,
 2. хто зробив це
 3. яка сировина використовувалася у виробничому процесі.