[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Профнастил зелений Ral 6005, 6020

Профнастил
в наявності

188грн2

Переглянути відео
Площа в м2
Візуалізатор будинку
Характеристики
Тип покриття

Матовий-Глянцевий

Товщина

0,4, 0,45, 0,5

Ширина

залежить від профіля

Оцинковка

100-275 г/м2

Довжина

на замовлення від 700 мм до 8,0 м

Терміни

1-3 дні

Форма профнастила

ПК-20, ПК-35, ПС-10, ПС-15, ПС-20, ПС-8

Країна виробник

Італія(Arvedi), Бельгія(ArcelorMittal), Китай(Optima Steel), Корея(Dongbu Steel), Німеччина (ArcelorMittal), Україна(Модуль)

Відгуки (0)

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  4 × 2 =

  Супутні товари

  -5%

  Новинка

  Покрівельні планки

  Саморізи

  хіт продажів

  -11%

  Покрівельні планки

  Планка для огорожі П

  -27%

  Гідробар'єр Паробар'єр

  Паробар’єр Silver 90

  Сітка для огорожі 3D

  Хвіртки з зварної сітки
  Опис

  Профнастил зелений найкраще виглядає як матеріал для огороджувальних конструкцій. Установка парканів та огорож – це не єдина сфера, де актуальний матеріал, також за його допомогою можна виконати облицювальні роботи фасадних частин будівлі, зустрічається і покрівля в даному відтінку.

  Якщо ви хочете купити металопрофіль зелений, то врахуйте, що найпопулярніші його відтінки на ринку – це ral 6005 і ral 6020.

  Яка використовується сировина

  Виробника виготовляють профнастил зелений мох із стандартного набору сировини, від якості якого залежить рівень продукції. Гофровані листи з універсальними можливостями застосування – це результат застосування у виробництві:

  1. Міцний метал. Найкраще для цього підійшла тонколистова сталь, яка при досить малій товщині після набуття трапецієподібної форми стає витривалою та жорсткою.
  2. Цинку. Щоб захистити металеві листи від опадів та вологи, з якими доводиться виробу контактувати протягом усього терміну служби, сталь покривається спочатку ґрунтовкою, а потім цинком. Цинковий захист значно покращує антикорозійні властивості продукції.
  3. Полімерні речовини. Вони потрібні, щоб профлист знайшов один з відтінків, а також дозволяє ще на рівень вище покращити дані міцності товару. Наш ринок пропонує купити зелений профнастил в основному з покриттям з поліестеру.

  Для яких цілей потрібний профнастил

  Металопрофіль зелений мох, як називають ще відтінок ral 6020, знайшов застосування в різних сферах будівництва. Завдяки своїй універсальності та простоті монтажу, його все так само часто купують, як десять років тому. І це за умови, що всі роки у продажу з’являлися нові, сучасніші будматеріали.

  Основне призначення гофрованих листів – це:

  • Покрівельне облаштування.
  • Зведення огороджувальних конструкцій.
  • Будівництво ангарів, навісів, міжповерхових перекриттів та несучих конструкцій.

  Чим складніші умови майбутньої служби, тим більше вимог до матеріалу і відповідно необхідно вибирати відповідну марку продукції. Щоб побудувати паркан, слід вибрати профнастил стінового вигляду, для дахів – відповідно покрівельний, а для несучих елементів – однойменний профлист. Зелений мох, як природний і природний відтінок, дуже популярний серед домовласників, які займаються облаштуванням власного житла.

  Від чого залежить ціна товару?

  У Києві ціна на профнастил зелений мох залежить не від кольору, а від даних експлуатації виробу. Очевидно, що найпростіший і найдешевший металопрофіль ral 6005 для огорож може мати мінімальну товщину та середнього рівня захисні шари. Також і вартість такого товару буде в рази нижчою, ніж, наприклад, на марки покрівельного та несучого різновидів. Основні фактори, що формують вартість:

  • Виробник, його репутація та рівень використовуваного обладнання.
  • Висота профілю та призначення марки.
  • Клас оцинкування.
  • Тип полімерного шару.
  Подібні товари
  грн