[email protected]
Пн.-Сб. 9:00 - 18:30

Профнастил антрацит Ral 7016

Профнастил
в наявності

188грн2

Переглянути відео
Площа в м2
Візуалізатор будинку
Характеристики
Тип покриття

Матовий-Глянцевий

Товщина

0,4, 0,45, 0,5

Ширина

залежить від профіля

Оцинковка

100-275 г/м2

Довжина

на замовлення від 700 мм до 8,0 м

Терміни

1-3 дні

Форма профнастила

ПК-20, ПК-35, ПС-10, ПС-15, ПС-20, ПС-8

Країна виробник

Італія(Arvedi), Бельгія(ArcelorMittal), Китай(Optima Steel), Корея(Dongbu Steel), Німеччина (ArcelorMittal), Україна(Модуль)

Відгуки (0)

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  18 − 6 =

  Супутні товари

  -5%

  Новинка

  Покрівельні планки

  Саморізи

  хіт продажів

  -11%

  Покрівельні планки

  Планка для огорожі П

  -27%

  Гідробар'єр Паробар'єр

  Паробар’єр Silver 90

  Сітка для огорожі 3D

  Хвіртки з зварної сітки
  Опис

  Профнастил антрацит – листовий будівельний матеріал із широкими можливостями використання. Виготовлений він із сталі методом холодного прокату, у профілегибочном верстаті набуває трапецієподібної форми і тим самим покращує міцність тонколистового металу. Висота ребра може становити від 10 мм до 75 мм, і цей параметр визначає вид продукції – стіновий, покрівельний або несучий.

  Як виглядає профнастил 7016

  Відтінок, в якому представлений профнастил 7016, можна назвати універсальним, адже він може підійти як для приватного будівництва паркану, так і для облицювання фасадів промислових будівель та інших великих об’єктів. Головне в ньому – це оригінальність та сучасність, а також гармонійний вигляд у будь-яких умовах.

  Металопрофіль антрацит, купити в Києві який пропонують компанії в різних марках та від різних заводів, можна охарактеризувати, як щось середнє між чорним та темно-сірим відтінком. З його декоративних плюсів:

  • Відмінно виглядає як у глянці, так і в матовому зразку.
  • Не вигоряє на сонці і не покривається плямами, незважаючи на те, що є досить темним відтінком.
  • Добре поєднується з будь-якими будівельними матеріалами та ландшафтними умовами.

  Опис структури

  Профнастил 7016 продається в певних габаритних розмірах, для зручності покупець може вибрати відповідну довжину, а ось розміри ширини вказані виробниками стандартні. Профнастил антрацит виготовлений з доступного металу, який при правильній обробці стає витривалим і дуже міцним. Структура виробу є трьома основними елементами:

  • Сталевий лист певної товщини.
  • Оцинкування по обидва боки металу.
  • Полімерні покриття для декоративних даних.

  Проста, але технологічно продумана структура та склад шарів дав можливість створити продукцію з більшими можливостями.

  Характеристики виробу

  Профнастил антрацит, залежно від марки, може вироблятися з металу різної товщини. Цей параметр впливає на вартість, тому ціна на металопрофіль 7016 у Києві зростатиме прямо пропорційно зі збільшенням цього параметра. Якість кінцевої продукції залежатиме насамперед від металу.

  • Походження стали. Йдеться про те, яким сталеливарним комбінатом було зроблено металеву основу майбутнього профліста. Це може бути Китай, Корея, Словаччина, Німеччина чи Україна.
  • Товщина сталі. Мінімум від 0,35 мм стартує цей параметр, але для різних видів товару він може суттєво відрізнятися і максимально зустрічається близько 1 мм для найжорсткіших і найміцніших зразків.
  • Її склад. Сталь має бути чистою за складом, адже небажані домішки теж можуть вносити свої корективи в те, як буде майбутній профнастил.

  Металопрофіль антрациту незалежно від сфери його застосування виглядає сучасно, а правильний вибір технічних даних дозволить купити продукцію з тривалим терміном служби.

  Подібні товари
  грн